Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Bosch WGB24410BY + CASHBACK 80€

Zatiaľ nehodnotené

Automatická práčka, Iron Assist, A -20 %, max 1400 ot./min., obsah 9 kg, 4D Wash System, Aqua Protection Plus, veľký naklonený LED displej, Vario Drum bubon s LED, Anti Stain systém, Eco Silence Drive motor, SpeedPerfect, h 59 cm
Zobraziť celý popis

Zaregistrujte svoj spotrebič na www.bosch.sk a získajte cashback až 400€ na vybrané úsporné spotrebiče BOSCH

bosch-banner_1684479033
WGB24410BY SPREDU PLNENÁ PRÁČKA BOSCH uvod
WGB24410BY SPREDU PLNENÁ PRÁČKA BOSCH znizuje pokrcenie Iron Assist

Znižuje pokrčenie a vašu hromadu bielizne na žehlenie

Ako s minimálnou námahou získať oblečenie bez pokrčenia? Iron Assist jemne naparuje čerstvo vyprané a usušené prádlo počas iba 20 minút. Tiež uhladzuje záhyby na predtým nosené košeli alebo nohaviciach. Stačí umiestniť bielizeň do spotrebiča a nechať Iron Assist, aby sa postaral o zvyšok. Vyhladzuje pokrčenieo 50 % a tým aj vašu hromadu bielizne na žehlenie.

WGB24410BY SPREDU PLNENÁ PRÁČKA BOSCH rychly a ekologicky sposob prania Mini Load

Rýchly a ekologický spôsob prania malých náplní

Máte tričko a džínsy na vypranie, ale nestačí to na plnú náplň? Zvoľte funkciu Mini Load. Umožňuje vám prať jednotlivé kusy alebo veľmi malé náplne bez plytvania zdrojmi. Je to rýchly, efektívny a udržateľný spôsob prania jednotlivých kusov bielizne.

WGB24410BY SPREDU PLNENÁ PRÁČKA BOSCH home connect

S inteligentnými spotrebičmi je život o niečo jednoduchší. Presvedčte sa sami

Budúcnosť klope na dvere. Aplikácia Home Connect prináša inteligentnú technológiu do vašich spotrebičov a umožňuje vám ich ovládať priamo z telefónu či tabletu.

WGB24410BY SPREDU PLNENÁ PRÁČKA BOSCH home connect sprievodca

Zakaždým ten správny program

Výber správneho programu pre vaše špinavé prádlo môže byť nielen mätúci, ale často môže viesť k nedokonalému vyprani. Home Connect aplikácia s funkciou Sprievodca jednoduchým spustením vás zbaví neistoty a vždy vám odporučí správny program – priamo z vášho mobilného zariadenia. A to pokojne pri každom praní. Jediné, čo musíte urobiť, je zadať farbu bielizne, typ materiálu a stupeň znečistenia v aplikácii Home Connect. Môžete tak ľahko zvoliť správny program a dosiahnuť perfektné výsledky, pranie za praním.

WGB24410BY SPREDU PLNENÁ PRÁČKA BOSCH home connect kdekolvek

Postarajte sa o svoju špinavú bielizeň, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate

Pranie rozhodne nepatrí medzi bežné koníčky, obzvlášť, keď máte naponáhlo a netrpezlivo prešľapujete na mieste, kým sa bubon dokrúti. S práčkami Bosch a aplikáciou Home Connect budete mať svoju bielizeň pod kontrolou. Jednoducho vezmite svoje mobilné zariadenie a pohodlne ovládajte a sledujte spotrebič na diaľku. Vďaka prístupu k práčke prakticky odkiaľkoľvek si môžete chod domácnosti zariadiť presne podľa svojich predstáv aj keď ste na cestách.

WGB24410BY SPREDU PLNENÁ PRÁČKA BOSCH pracka v obraze home connect

Práčka, ktorá vás udrží v obraze

Nekonečné čakanie na skončenie programu prania plytvá vaším drahocenným časom a rozhodne nepridáva na pokoji – najmä vtedy, ak vás čaká deň nabitý povinnosťami. Vďaka aplikácii Home Connect vás už nič nevyvedie z rovnováhy a navyše si môžete lepšie zadeliť čas. Dokáže odosielať push notifikácie zo spotrebiča priamo do vášho mobilného zariadenia, vďaka čomu vás oboznámi s aktuálnym stavom programu a ďalšími užitočnými informáciami. Odteraz je riadenie úloh v domácnosti i mimo nej o niečo jednoduchšie.

WGB24410BY SPREDU PLNENÁ PRÁČKA BOSCH dialkova diagnostika

Služby, ktoré napredujú

Ak vaše domáce spotrebiče nefungujú tak, ako by mali, môže to liezť riadne na nervy. Problém vyrieši diaľková diagnostika. Stačí, ak zavoláte na horúcu linku Home Connect a dohodnete si diaľkovú diagnostiku svojho pripojeného spotrebiča. S vaším povolením zákaznícky servis diaľkovo preskúma váš spotrebič, vyhľadá problém a dá vám presné pokyny, ako postupovať. V prípade, že problém nemôže byť vyriešený týmto spôsobom, vyšleme k vám domov servisného technika s potrebným vybavením. Inteligentná podpora, inteligentné riešenia.

WGB24410BY SPREDU PLNENÁ PRÁČKA BOSCH home connect alexa

Vaša práčka vás poslúchne na slovo

Vďaka nášmu partnerstvu s hlasovým smart asistentom Amazon Alexa môžete svoju práčku ovládať hlasom. Zistite, či je v aplikácii Alexa pre vami nastavenú krajinu a jazyk k dispozícii príslušná zručnosť „Home Connect“. Aktivujte ju a prepojte zariadenie Amazon Alexa a váš domáci spotrebič.Vďaka nášmu partnerstvu s hlasovým smart asistentom Amazon Alexa môžete svoju práčku ovládať hlasom. Zistite, či je v aplikácii Alexa pre vami nastavenú krajinu a jazyk k dispozícii príslušná zručnosť „Home Connect“. Aktivujte ju a prepojte asistenta Amazon Alexa a váš domáci spotrebič.

WGB24410BY SPREDU PLNENÁ PRÁČKA BOSCH energeticka trieda A

Najlepšia energetická trieda: A

Používaním úsporných domácich spotrebičov šetríte cenné zdroje. Preto by ste pri nákupe domáceho spotrebiča mali vziať do úvahy nízke hodnoty spotreby energie a vody. Energetický štítok poskytuje informácie o triede účinnosti, hladine hluku, kapacite, spotrebe energie a vody príslušného spotrebiča. Najvýznamnejšou zmenou u nových energetických štítkov je vylúčenie tried energetickej účinnosti so znamienkom plus, ako bola napríklad trieda A+++. Nový rozsah tried účinnosti je u práčok od A do G. Vďaka nášmu vysoko účinnému systému úspory energie dosahujú práčky Bosch najlepšej energetickej triedy A pri každom praní a to bez kompromisov v čistote bielizne.

WGB24410BY SPREDU PLNENÁ PRÁČKA BOSCH najlepsia energeticka ucinnost

Naša automatická práčka s najlepšou energetickou účinnosťou

Energeticky úsporné práčky prinášajúce dokonalé výsledky prania ušetria dokonca o 20 % viac energie ako spotrebič s triedou energetickej účinnosti A.

Ako vybrať práčku?

V našom článku sa dozviete, ako si ideálne vybrať práčku na základe jej druhu a funkcií. Prezradíme Vám, na základe akých parametrov si vybrať ten správny model. 

Doplňujúce informácie

Typ inštalácie: Voľne stojaci

Farba spotrebiča: Biela

Programy: program na jemnú bielizeň, program na ľahko udrž. bielizeň, program na vlnu/ručné pranie, program na vyvár./far. bielizeň

Dodatočné pracie programy: Basic setup, detská poistka, ľahké žehlenie vďaka pare, More options, nastavenie počtu otáčok, night wash, odčerpanie/odstreďovanie, odloženie konca programu, plákanie, predpierka, rýchly/mix, silné plákanie, Single item, SpeedPerfect, super 15'/30', šport/fitness, štart/pauza s reload funkciou (možnosť doplnenia bielizne), teplota, tmavá bielizeň, voľba škvŕn, zap./vyp.

Bezpečnostný systém proti škodám spôsobeným vodou: Aquasecure

Trieda energetickej účinnostiA

Emisia hluku šíreného vzduchom: 70 dB(A) re 1 pW

Trieda emisií hluku šíreného vzduchom: A

Maximálna kapacita v kg: 9,0 kg

Index energetickej účinnosti pre prací cyklus: 41,5

Index účinnosti prania programu eco 40 - 60: 1,031

Trieda účinnosti odstreďovania programu eco 40 - 60: B

Spotreba energie v kWh na kg a cyklus programu eco 40-60: 0,395 kWh

Záves dverí: vľavo

Max. počet otáčok1 400 otáčok za minutu

 

Rozmery

Rozmery spotrebiča: 845 x 598 x 590 mm

Hĺbka pri otvorených dvierkach: 1 090 mm

Objem bubna: 65 l

Výška bez pracovnej dosky: -5 mm

Hmotnosť netto: 74,2 kg

Dĺžka prívodného kábla: 160,0 cm

 

Uľahčujúce funkcie

 

Funkcia Reload: Áno

Senzor naplnenia: Áno

Ukazovateľ zvyšného času: Áno

Ukazovateľ priebehu sušenia: LED displej

Možnosti časovej predvoľby: plynule

Automatické prispôsobenie množstva vody množstvu náplne: Áno

Vnútorné osvetlenie: Áno

EcoSilence Drive: Áno

 

Urýchľujúce funkcie

Rýchly program 15/30: Áno

SpeedPerfect: Áno

Regulácia počtu otáčok od ... Do: variabilná

 

Programy

Športový program: Áno

Jemné látky / hodvábny program: Áno

Program Vlna: Áno

AntiStain – odstraňovanie škvŕn: Áno

Možnosť prania v studenej vode: Áno

Predpranie: k dispozícii

Program na vyvár./far. bielizeň: Standard cold - 90°C

Program na ľahko udrž. bielizeň: Standard cold - 60°C

Oddelená voľba teploty: kroky

Dodatočné pracie programy: Basic setup, detská poistka, ľahké žehlenie vďaka pare, More options, nastavenie počtu otáčok, night wash, odčerpanie/odstreďovanie, odloženie konca programu, plákanie, predpierka, rýchly/mix, silné plákanie, Single item, SpeedPerfect, super 15'/30', šport/fitness, štart/pauza s reload funkciou (možnosť doplnenia bielizne), teplota, tmavá bielizeň, voľba škvŕn, zap./vyp.

 

Konektivita

Home ConnectÁno

Funkcie Home Connect: Energetický manažment fotovoltaika, iService vzdialene, Diaľkové monitorovanie a ovládanie

 

Bezpečnosť

Kontrola nevyváženosti: áno

Rozpoznanie peny: áno

Bezpečnostný systém proti škodám spôsobeným vodou: Aquasecure

Detská poistka: áno