Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Braun MultiQuick 3,MQ3135BK

Tyčový mixér, výkon 900 W, 11 rychlostí + Turbo

Zobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Braun MultiQuick 3,MQ3135BK

Braun MultiQuick 3,MQ3135BK

Braun
Braun

Tyčový mixér Braun MQ3135BK Multiquick 3 Vario

  • výkonný 900W motor
  • 11 rýchlostí a Turbo mód
  • technológia PowerBell Plus s extra sekacou čepeľou pre rýchlejšie mixovanie
  • SplashControl systém proti rozstreku surovín
  • jednoduchá výmena príslušenstva s technológiou EasyClick
  • bohatá sada príslušenstva
Braun

Špičkový mixér Braun MQ3135BK

Braun MQ3135BK je vybavený výkonným a vysoko kvalitným 900W motorom. Spolu s ergonomickým dizajnom bol navrhnutý tak, aby sa ľahko ovládal iba jednou rukou a nevytváral počas prevádzky nadmerné vibrácie či nežiaduci hluk. Užite si neobyčajnú silu mixéra priamo vo vašich rukách - vyberte si pohodlne jednu z 11 rýchlostí a jednoducho ju nastavte pomocou otočného kolieska. Ak potrebujete ešte jemnejšie výsledky mixovania, stlačíte tlačidlo Turbo a získajte maximálny výkon.

Braun

Technológia PowerBell Plus a systém SplashControl

Mixér Braun MQ3135BK sa pýši vďaka technológii PowerBell Plusjedinečným tvarom mixovacej nohy, zvonu i pozíciou nožov vo vnútri zvonu. V strede je naviac aj extra mlecia čepeľ, vďaka ktorej mixér zvládne rozmixovať na jedno otočenie väčšie množstvo surovín. Tieto vlastnosti garantujú efektívne vtiahnutie surovín do vnútra zvonu a prvotriedne rozmixovanie v krátkom okamihu. Výsledkom je vždy hladká a jemná zmes. Systém SplashControl zase zabraňuje hurikánovému efektu, a to prostredníctvom zvonu, ktorý je otočený proti smeru pohybu nožov. Tekutina sa pri mixovaní nedostane von z nádoby. Braun MQ3135BK – neprekonateľné riešenie pre mixovanie bez neporiadku v kuchyni.

Braun

Praktické vybavenie

Braun MQ3135BK je osadený vysoko kvalitnou mixovacou nohou z nerezovej ocele, a všetky suroviny hravo spracováva vo veľkej 600ml mixovacej nádobe. Vo výbave je samozrejmosťou aj šľahacia metla MQ 10, ktorá výborne vymieša či ušľahá vajíčka, šľahačku, chutné krémya omáčky alebo aj zmesi na torty. Nechýba ani veľký 500ml sekací nadstavec MQ 30, ktorý sa perfektne postará o tvrdý syr, zeleninu, bylinky alebo orechy.

Braun

Možnosti rozšírenia

Tyčový mixér Braun MQ3135BK je viac ako len tyčový mixér. Mixuje, seká, drví, šľahá, krája, strúha, hnetie, pasíruje, melie, kocôčkuje a pripraví dokonca aj hranolky či rezančeky. Pozrite sa, aké príslušenstvo ponúka práve tento pomocník. Ďalšie príslušenstvo je možné zvlášť dokúpiť, a vy si tak môžete vytvoriť unikátnu zostavu presne podľa svojich potrieb. Každé príslušenstvo ľahko rozoberiete a pohodlne umyjete v umývačke riadu. Súčasne sú všetky časti, ktoré prichádzajú do kontaktu so surovinami, bez BPA.

Farba: čierna
Výkon 900 W
11 rýchlostí + Turbo
Nerezová mixovacia noha
PowerBell Plus
EasyClick systém pre rýchlu výmenu príslušenstva 
SplashControl proti rozstreku surovín počas mixovania 

Príslušenstvo: 
500ml sekáčik
nerezová šľahacia metla 
600ml plastová nádoba na mixovanie. S objemom 600 ml bez obsahu BPA (bisfenol)

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.