Tento elegantný sklokeramický varný panel kombinuje presnosť a účinnosť plynového ohrevu s lesklým, elegantným a ľahko čistiteľným sklokeramickým povrchom, čo je naozaj jedinečné vyhotovenie.
Zľavový kupón

Tento elegantný sklokeramický varný panel kombinuje presnosť a účinnosť plynového ohrevu s lesklým, elegantným a ľahko čistiteľným sklokeramickým povrchom, čo je naozaj jedinečné vyhotovenie.

Na prednej strane tohto varného panela sa nachádzajú otočné ovládače. Sú vyvinuté na ľahké otáčanie a zapínanie pri zmene úrovní výkonu varného panela.

Keďže tento varný panel má horáky troch rôznych veľkostí, poskytuje novú úroveň flexibility účinnejšieho používania hrncov a panvíc rôznych veľkosti.

Inteligentné spojenie ovládania ohrevu a zapaľovania. Horák sa tak zapáli okamžite a bez čakania.

Ak plameň na plynovom horáku náhodou zhasne, inovatívna technológia tohto varného panela to rozpozná a automaticky preruší prívod plynu.
Typ ohrevu: Plyn na skle
Rozmery pre zabudovanie VxŠxH (mm): 47x560x480
Farba: čierna
Inštalácia: Zabudovateľný spotrebič
Ovládanie: Otočné tlačidlá
Typ výrobku: Plynový varný panel
Materiál ovl. panelu: sklenený
Bezpečnostné prvky: tepelná poistka
Ovládacie funkcie: žiadne
Ľavá predná zóna: pomocná plynová
Ľavá zadná zóna: rýchla plynová
Pravá predná zóna: stredne rýchla plynová
Pravá zadná zóna: stredne rýchla plynová
Ľavá predná zóna - ovládanie: bezpečnostný|Gas Progressive. Regulation
Ľavá zadná zóna - ovládanie: bezpečnostný|progresívna regulácia plynu
Pravá predná zóna - ovládanie: bezpečnostný|progresívna regulácia plynu
Pravá zadná zóna - ovládanie: bezpečnostný|progresívna regulácia plynu
Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 1000W/54mm
Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 2900W/100mm
Pravá predná zóna - výkon/priemer: 1900W/70mm
Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 1900W/70mm
Maximálny výkon - plyn (W): 7700
Dľžka prívodného kábla (m): 1.1
Napätie (V): 220-240
Hĺbka výrezu (mm): 480
Šírka výrezu (mm): 560
Čistá hmotnosť (kg): 11.2
| Typ prístroja | Varná doska |
|---|---|
| Typ | Plynová |
| Smart | Nie |
|---|---|
| Retro | Nie |
| Zapaľovanie | V gombíku |
| Ovládanie | Gombíkové |
| Prevedenie | Samostatná |
| Prevedenie rámčeka | Bez rámu |
| Displej | Nie |
|---|---|
| Počet platničiek | 4 |
| Stopgas | Áno |
| Rýchlohorák | Áno |
| Integrovaný odsávač pár | Nie |
|---|---|
| Multizone | Nie |
| Bezp. vypínanie | Áno |
| Časový spínač zón | Nie |
| Príkon | 7,60 kW |
|---|
| Materiál dosky | Sklokeramika |
|---|
| Rozmery pre zabudovanie (VxŠxH | 4,7 x 56 x 48 cm |
|---|---|
| Výška | 4,70 cm |
| Šírka | 59,00 cm |
| Hĺbka | 52,00 cm |
| Hmotnosť | 10,3 kg |
| Výška balenia | 150,00 mm |
|---|---|
| Šírka balenia | 710,00 mm |
| Hĺbka balenia | 630,00 mm |
| Hmotnosť balenia | 11200,00 g |
| Farba | Čierna |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.