Doprajte si mimoriadne chutné pečivo a koláče ako z pekárne vďaka funkcii SteamBake. Jej silná para vytvára v rúre Electrolux EOD5C71X vlhkosť, ktorá podporuje lepšie kysnutie cesta a suché teplo sa postará o zlatistú kôrku. Výsledkom sú koláče, ktoré potešia oči aj chuťové poháriky.
Vstavaná rúra, objem 72l, en. trieda A, čistenie Katalytické, SteamBake, teplotná sonda, viacúrovňové pečenie, gril

Čistý objem rúry 72 litrov
Bohatý priestor na prípravu chutného obeda.
Energetická trieda A
Spotreba elektrickej energie pri teplovzdušnom pečení 0,81 kWh/cyklus.
Katalytické čistenie
Samočistiaca funkcia pre komfortnú a jednoduchú údržbu rúry.
SteamBake
Počas pečenia sa k horúcemu vzduchu pridá para pre perfektné výsledky.
Teplotná sonda
Rúra si ustráži teplotu vo vnútri pokrmu pre dokonale upečené mäso.
Viacúrovňové pečenie
Rovnomerné pečenie na viacerých úrovniach.
Gril
Zapekajte alebo grilujte vaše obľúbené pokrmy.

Chutné pečenie s parou

Mimoriadne precízne pečenie
Túžite po perfektne upečenom a šťavnatom roastbeefe, ale nech sa snažíte akokoľvek, mäso zostáva vysušené a tvrdé? Pomocnú ruku vám prichádza podať teplotná sonda! Tá počas prípravy sleduje teplotu vo vnútri jedla a pri dosiahnutí požadovanej úrovne automaticky zastaví pečenie.

Jednoduchá starostlivosť o čistotu
Vychutnajte si mimoriadne pohodlnú starostlivosť o čistotu rúry Electrolux EOD5C71X, ktorú vám prináša technológia katalytického čistenia. Táto samočistiaca funkcia sa spustí vždy, keď teplota v rúre dosiahne 250 °C, vďaka čomu sa už nemusíte zaoberať nánosmi mastnoty a pripálených zvyškov jedla.

Pečenie pod
dokonalou kontrolou
Chcete si udržať dokonalú kontrolu nad prípravou vášho obeda? Časovač rúry Electrolux EOD5C71X s LED displejom je pripravený pomôcť vám. Jednoducho si nastavte presné časy pečenia a o všetko ostatné sa rúra postará za vás.

Rýchle a efektívne pečenie
Skvelé výsledky, na ktoré sa môžete spoľahnúť - to je rúra Electrolux EOD5C71X a jej systém rovnomernej distribúcie horúceho vzduchu. Vďaka nemu sa rúra rýchlo zohreje, čím šetrí čas aj elektrinu. Príjemným bonusom je, že pre dosiahnutie rovnomerného prepečenia už jedlo v rúre nemusíte obracať.
Ako vybrať vstavanú rúru
Mali by ste záujem o vstavanú rúru do Vašej domácnosti, no neiete sa rozhodnúť, ktorá je tá pravá pre Vás? Prečítajte si s nami tento článok, ktorý vám pomôže rozhodnúť sa a predstaví výhody rôznych typov vstavaných rúr.
Špecifikácia
Zabudovateľná rúra
Multifunkčná rúra s kruhovým vyhrevným telesom
Funkcie pečenia: spodný ohrev, ventilátor, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + vrchný ohrev, osvetlenie, kruhové teleso + ventilátor (kontrola vlhkosti), vrchný a spodný ohrev, Top + bottom + grill
Rúra s 3 pečúcimi úrovniami
Mäsová sonda
Zasunovacie ovládacie prvky
Prehľad funkcií rúry: akustický signál, trvanie, ukončenie programu, automatické vypnutie senzoru pokrmu, minútka, čas
Halogénové osvetlenie rúry
Čistenie: katalytické
Ľahko čistiteľné dvierka rúry
Výkon
Funkcie rúry: Dolný ohrev, Tradičné pečenie, Rozmrazovanie, Rýchly gril, Svetlo, Vlhký horúci vzduch, Teplovzdušné pečenie PLUS, Turbo gril, Pečenie pizze
Konektivita: Nie
Časovač: UMPD
Vnútorný objem (l): 72
Čistenie rúry: Katalytické
Typ ovládania rúry: Zasúvacie ovládače lesklými krytmi
Max výkon grilu (W): 2700
Max výkon rúry (W): 2990
Rozsah teplôt: 50°C - 275°C
Plocha nejväčšieho plechu (cm2): 1424
Hlučnosť (db(A)): 43
Teplota povrchu dverí max. K (podľa EN30 alebo 60335-1): 40
Počet dutín: 1
Systém tepelnej úpravy: Ventilátor + kruhové ohrevné teleso
Inštalácia
Rozmery pre zabudovanie VxŠxH (mm): 590x560x550
Celkový elektrický príkon (W): 2990
Rozmery (mm): 594x596x569
Hmotnosť vrátane obalu: 33.2
Čistá hmotnosť (kg): 32.2
Dľžka prívodného kábla (m): 1.6
Typ zástrčky: Schuko
Napätie (V): 220-240
Požadované istenie (A): 16
Energia
Energetická trieda: A
Energetická trieda: 95.3
Spotreba energie potrebnej pri štandardizovanej náplni (kWh/cyklus): 0.95
Spotreba energie pro štandardnej náplni, režim s ventilátorom (kWh/cyklus): 0.81
Výkon žiaroviek: 40
Spotreba rúry: elektrická
Ostatné
Produktové číslo (PNC): 949 499 350
Farba: antikorová
Parné funkcie: Pravá para
Osvetlenie rúry: 1, Zadný a bočný halogén
Typ výrobku: Zabudovateľná elektrická rúra
Vybavenie rúry - plechy: 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt
Vybavenie rúry - rošty: 1 drôtená vysoká chrómovaná mriežka
Výsuvné koľajnice: Grid Runners;With Removable Catalytic Linings
Obsiahnuté príslušenstvo: TR1LV
Materiál dutín / Vnútorný materiál: Catalytic fan cover;Grey Enamel
Kód produktu: 949 499 350
Čiarový kód EAN: 7332543665495
Elektronické funkcie: akustický signál, trvanie, ukončenie programu, automatické vypnutie senzoru pokrmu, minútka, čas
Prívodný kábel: 1.6 m se zakončením
| Typ prístroja | Vstavaná rúra |
|---|
| Smart | Nie |
|---|---|
| Prevedenie | Samostatná |
| Vysúvanie plechu | Teleskopické |
| Displej | Áno |
|---|---|
| Teplotná sonda | Áno |
| Ventilátor | Áno |
| Kruhové teleso | Áno |
| Samočistenie | Áno |
|---|---|
| Počet funkcií rúry | 8 |
| Gril | Áno |
| Horúci vzduch | Áno |
| Minútka | Áno |
| Auto rozmrazovanie | Nie |
| Čistenie rúry | Katalytické |
| Mikrovlnný ohrev | Nie |
| Parný ohrev | Áno |
| Energetická trieda | A |
|---|
| Rozmery pre zabudovanie (VxŠxH | 60x56x55 cm |
|---|---|
| Objem | 72,00 l |
| Výška | 59,40 cm |
| Šírka | 59,60 cm |
| Hĺbka | 56,90 cm |
| Hmotnosť | 32,0 kg |
| Farba | Nerez |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.







