- 4 horáky
- plyn na tvrdenom skle
- celkový výkon 8,6 kW
- svetelná indikácia FlameLight
- ovládanie StepPower
- výber z 9 intenzít ohrevu
- funkcia Hob2Hood
- poistka proti zhasnutiu plameňa
- šírka 590 mm
Odporúčané služby
Ďalšie možnosti financovania

Plynová varná doska Electrolux Flamelight KGG643753K

Spoľahlivé varenie a špičková extrakcia
Vstavaná plynová varná doska na skle Electrolux Flamelight KGG643753K na pripojenie 220–240 V kombinuje veľkú odolnosť s vysokým výkonom. Je vybavená dômyselne rozmiestnenými 4 horákmi odlišnej veľkosti, ktoré vám umožnia pripravovať nespočetné množstvo pokrmov a dobrôt. Čierne tvrdené sklo chráni dosku pred poškriabaním. Obľúbite si aj funkciu Hob2Hood, ktorá automaticky aktivuje spárovaný odsávač pár. Rýchlosť odsávania sa potom sama prispôsobí nastaveniu varnej dosky. Presné mechanické ovládanie horákov zaisťujú 4 otočné voliče s kontrolkou zapnutia plynu, ktoré sú umiestnené vpredu vpravo. Celkový výkon horákov je 8,6 kW.

Ovládanie s istotou pomocou LED diód
Svetelná indikácia FlameLight s jasnými diódami vás okamžite upozorní na zapnutý plyn a stupeň nastavenia. Na zapálenie nie je potrebné mať vždy poruke zápalky – bezpečné zapálenie zaistí zapaľovač, ktorý je integrovaný v každom ovládacom gombíku. Voliť môžete s technológiou StepPower medzi 9 úrovňami sily plameňa. Indikátory zvyškového tepla potom ukazujú, či sú liatinové podpery po použití stále horúce. A obavy z úniku plynu pustite z hlavy. Plynová varná doska má bezpečnostnú poistku proti zhasnutiu plameňa. Môžete byť teda v kľude, aj keď pri varení vytečie voda z hrnca. V takom prípade sa prívod plynu okamžite uzavrie a žiadna katastrofa nehrozí. Electrolux Flamelight KGG643753K je tak skvelou voľbou pre tých, ktorí majú radi sofistikovanosť, pohodlie a inovatívny dizajn.
| Typ prístroja | Varná doska |
|---|---|
| Typ | Plynová |
| Smart | Nie |
|---|---|
| Retro | Nie |
| Zapaľovanie | V gombíku |
| Ovládanie | Gombíkové |
| Prevedenie | Samostatná |
| Displej | Áno |
|---|---|
| Počet platničiek | 4 |
| Rýchlohorák | Áno |
| Integrovaný odsávač pár | Nie |
|---|---|
| Špeciálne funkcie | Hob2Hood |
| Multizone | Nie |
| Časový spínač zón | Nie |
| Príkon | 8,50 kW |
|---|
| Materiál dosky | Sklokeramika |
|---|
| Rozmery pre zabudovanie (VxŠxH | 4x56x48 |
|---|---|
| Výška | 4,00 cm |
| Šírka | 59,00 cm |
| Hĺbka | 52,00 cm |
| Hmotnosť | 14,0 kg |
| Výška balenia | 155,00 mm |
|---|---|
| Šírka balenia | 719,00 mm |
| Hĺbka balenia | 626,00 mm |
| Hmotnosť balenia | 14600,00 g |
| Farba | Čierna |
|---|
Odporúčané články
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.