Horizontálna štiepačka polien českej firmy FIELDMANN nájde svoje uplatnenie v domácnostiach, ktoré vyhrievajú dom či chatu drevom. Ide o stroj, ktorý síce nebudete používať každý deň, ale napriek tomu oceníte úsporu času a námahy, keď príde jeho chvíľa. Štiepacia sila 5 t je vhodná skôr na mäkšie drevo, ale pri správnych podmienkach nie je problém ani drevo tvrdé. Polená o šírke 25 cm dosahujúce maximálnu dĺžku 52 cm naštiepite bezpečne vďaka systému ovládania „ZHB“ - obojručnému spúšťaniu, kedy pravá ruka ovláda vypínač a ľavá páku hydrauliky. Pre jednoduchší presun je štiepačka vybavená kolieskami, takže si s váhou 53 kg hravo poradíte. Zostavenie a používanie stroja je prehľadne vysvetlené v priloženom manuáli.
Horizontálna štiepačka dreva, výkon 2000W, štiepacia sila 5T, max. šírka polena 25 cm, max. dĺžka polena 52 cm, objem hydraulického oleja 3l (nie je v balení)
Odporúčané služby
Zľavový kupón
Jarný výpredaj
259,00 €
210,57 € bez DPH
Ďalšie možnosti financovania

Kvalitná horizontálna štiepačka dreva
Ako vybrať štiepačku na drevo?
V našom článku sa dozviete, ako si ideálne vybrať štiepačku na drevo. Prezradíme Vám, na základe akých parametrov si vybrať ten správny model.
typ štiepačky – horizontálne
elektromotor (230 V, 2 000 W)
štiepacia sila 5 t
max. šírka polena 25 cm
max. dĺžka polena 52 cm
váha 53 kg
hydraulický olej nie je súčasťou balenia
Všeobecné
| Typ prístroja | Štiepačka dreva |
|---|---|
| Typ štiepačky | Horizontálna |
Výkon
| Pohon | Elektromotor |
|---|---|
| Maximálna šírka dreva | 25 cm |
| Maximálna dĺžka dreva | 52 cm |
| Štiepacia sila | 5 t |
Energetické parametre
| Príkon | 2000 W |
|---|
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 65,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 40,50 cm |
| Hĺbka | 13,20 cm |
| Hmotnosť | 53,0 kg |
4,7 z 5
hodnotilo celkom
12 overených zákazníkov
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.