Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Gorenje BPSX6737E13BG

5,0
1 hodnotení
1 recenzia

Multifunkčná teplovzdušná rúra s pyrolytickým čistením, objem 77 litrov, teplotná sonda, teleskopický výsuv s kľučkou systémom, farba čierna

Zobraziť celý popis

Marketingový obrázek

Vstavná rúra GORENJE BPSX6737E13BG

  • energetická trieda A+
  • pyrolytické samočistenie
  • funkce AirFry zdravé fritovanie
  • ultra chladné dvierka Quadro a chladiaci systém DC+
  • extra rýchle predohriatie
  • pečenie s parou
  • termosonda pre pečenie
  • 2× smaltovaný plech a rošt
Marketingový obrázek

Rúra s funkciou samočistenia

Prémiová rúra od GORENJE ponúka to najlepšie pre všetkých, ktorí si potrpia na dokonalosti v každom detaile. Model BPSX6737E13BG má extra veľký objem 77 litrov a najviac na ňom oceníte funkciu pyrolýzy – unikátny samočistiaci program spáli všetky nečistoty doslova na popol, ktorý potom len zotrite z dna vlhkou handričkou. Počas čistenia pri extra vysokých teplotách je rúra bezpečne uzamknutá. A pretože disponuje zároveň efektívnym chladiacim systémom DC+, dvierka aj sklo zostanú vždy bezpečne chladné na dotyk.

 

Marketingový obrázek

Efektivita a precíznosť, ktoré oceníte

 

Pomocou funkcie Extra rýchle predhriatie zvládnete rúru GORENJE BPSX6737E13BG rozpáliť na 200 ° počas 5 minút, čo ju radí k najvýkonnejším rúram na trhu. Nemusíte tak už nikdy na rozohriatie čakať. A čo viac, spĺňa štandardy energetickej triedy A+, takže čo do spotreby elektriny zostáva stále veľmi úsporná.

Marketingový obrázek

Smažené nemusí byť hriech

Chrumkavé a vyprážané jedlá bez tuku – existuje zdravé fritovanie? S GORENJE BPSX6737E13BG áno. Funkcia AirFry zvládne pomocou intenzívneho pečenia horúcim vzduchom vytvoriť zlatú kôrku a skvelú chuť bez jedinej kalórie navyše. Navyše táto rúra disponuje aj špeciálnym režimom FrozenBake pre hotovky a mrazené jedlá, ktoré môžete vložiť do rúry priamo z mrazničky a vybrať ich lahodné, perfektne pripravené bez vysušenia či rozmokrenia.

 

Marketingový obrázek

Pečenie na všechny spôsoby – aj s parou

Vstavaná rúra GORENJE BPSX6737E13BG má špeciálny podnos, do ktorého nalejete vodu as funkciou ExtraSteam tak môžete piecť v pare. Chrumkavá kôrka domáceho chleba alebo šťavnaté mäso tak budú úplne dokonalé. Ďalšími špeciálnymi režimami pečenia rúry GORENJE BPSX6737E13BG sú Pizza pre cestá, Infra gril pre grilované pokrmy či GentleBake optimálny napríklad na pečenie rýb. Funkcia Gratinovanie zase zaistí ideálnu krustu na zapekaných jedlách, ako sú lasagne či pečené zemiaky.

 

Marketingový obrázek

Vždy optimálna teplota

Súčasťou výbavy vstavanej rúry GORENJE BPSX6737E13BG je tiež jeden hlboký a jeden plytký smaltovaný plech a termosonda na pečenie. BakeSensor jednoducho zapichnete do pokrmu a keď teplota vo vnútri jedla dosiahne požadovanú teplotu, upozorní vás alarm. Vaše pokrmy tak budú vždy perfektné. Spríjemnenie práce s rúrou prináša aj unikátny systém otvárania dvierok GentleClose a GentleOpen – stačí jemný dotyk a dvierka sa pomaly a bezpečne začnú otvárať.

Objem 77 l
Trieda energetickej účinnosti: A+
Multisystémová rúra
Elektronické ovládanie
PYROCLEAN - Prémiová funkcia samočistenia
Špeciálne štvornásobné zasklenie
Teplotná sonda
Extra steam - varenie s parou
AirFry zdravé fritovanie
Dynamický chladiaci systém - DC+
Vedenie plechov v rúre - 1x čiastočne vysúvacie teleskopy s kľučkou systémom

výbava
1 hlboký smaltovaný plech
1 plytký smaltovaný plech

Rozmery: (V x Š x H) 59,5 x 59,5 x 56,4 cm