Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Herné konzoly na TV

Herné konzoly na TV sú dnes neodmysliteľnou súčasťou sveta zábavy. Sú navrhnuté na pripojenie k TV alebo monitoru a ovládané intuitívnym gamepadom. Herné konzoly na TV ponúkajú široké spektrum možností, ktoré presahujú hranice tradičného hrania hier. Zistite, ktorá herná konzola na TV je pre vás tá pravá.

Výhody

+ vysoký štandard grafického spracovania

+ veľké množstvo hier od rôznych vývojárov a žánrov

+ mnoho hier podporuje viac hráčov a multiplayer režimy

+ niektoré konzoly umožňujú aj prístup k multimediálnym obsahom, ako sú filmy, hudba a aplikácie, čím sa stávajú multifunkčnými zariadeniami

Nevýhody

- vysoká cena

- oproti herným konzolám do ruky sú herné konzoly na TV menej uskladniteľné

- niektoré funkcie, ako online hranie, môžu vyžadovať stabilné pripojenie k internetu

Hern konzola na TV Xbox.

Aké herné konzoly na TV sú v ponuke?

Niektoré herné konzoly na TV sú vybavené výnimočnými mechanikami a dokonca poskytujú možnosť prehrávania DVD. Okrem toho môžu slúžiť ako multifunkčné zariadenie na sledovanie filmov a seriálov z internetu, čím poskytujú komplexný zážitok pre každého priaznivca digitálnej zábavy.

Na hernom poli dominujú 2 giganti, ktorí neustále súperia o inovácie, aby uspokojili nároky vášnivých hráčov a priniesli do ich obývačiek, čo najlepšie herné zážitky.

  1. Sony so svojou ikonickou hernou konzolou PlayStation
  2. Microsoft s populárnou hernou konzolou Xbox

Herná konzola na TV Sony PlayStation

PlayStation herná konzola k TV predstavuje synonymum pre excelentné herné zážitky. Stojí na čele digitálneho sveta videohier, ktoré zakaždým prinášajú unikátne a pohlcujúce príbehy. Okrem širokej dostupnosti rôznych hier sa môžu PlayStation herné konzoly na TV pochváliť inovatívnymi technológiami a perfektným výkonom, ktoré prinášajú nezabudnuteľný zážitok pri hraní hier.

Známe modely PlayStation:

  • Sony PlayStation 5 - dosiahla nové výkonnostné výšiny. S výkonným hardvérom, 8K rozlíšením a technológiou ray tracing prináša PS5 revolučné herné zážitky. Nová generácia SSD úložiska zabezpečuje rýchlejšie načítavanie a plynulejšie prechody medzi hernými svetmi.
  • Sony PlayStation 4 - sa stala klasikou medzi hernými konzolami. Jej vynikajúci grafický výkon, bohatá knižnica hier a možnosť využívať technológiu VR ju učinili obľúbenou voľbou pre milióny hráčov. I keď je nahradená novšími modelmi, jej dedičstvo zostáva v srdci herného sveta.

PlayStation 4 hern konzola na TV.

Herná konzola na TV Xbox

Svet herných konzol na TV obrazovkách ponúka nekonečný prúd zábavy a vzrušenia pre hráčov celého sveta. V tejto revolúcii má svoje miesto Xbox, s novou generáciou predstavujúcou dva výnimočné modely.

Oba modely ponúkajú spätnú kompatibilitu so všetkými Xbox hrami, umelecky vytvorený ovládač a výhody predplatného Xbox Game Pass. Xbox Series X a S ponúkajú komplexný ekosystém zábavy či už sa jedná o hranie hier, streamovanie obsahu alebo interakciu s priateľmi online. S touto novou generáciou si hráči môžu byť istí, že vstupujú do sveta, kde výkon, kompatibilita a herná rozmanitosť idú ruka v ruke.

Herná konzola na TV Xbox Series je k dispozícii v týchto 2 modeloch:

  • Xbox Series X - je špičkou technológie s výkonom 12 TFLOPS, čo predstavuje dvojnásobok oproti predchodcovi Xbox One X. Výrazné vylepšenia zahŕňajú rýchle načítanie hier vďaka SSD úložisku, podporu 4K HDR pri snímkovej frekvencii 120 Hz a možnosť rozšírenia úložiska kartou Seagate 1 TB.
  • Xbox Series S - plne digitálna verzia, ponúka kompaktný dizajn a vyvážený výkon. S grafickým výkonom 4 TFLOPS a úložiskom 512 GB SSD je ideálnou voľbou pre hráčov, ktorí očakávajú kvalitné herné zážitky bez nároku na 4K rozlíšenie.

Xbox Series X hern konzola na TV.

Herné konzoly na TV - alternatívy

Herné konzoly na TV predstavujú jedinečný spôsob, ako vstúpiť do fascinujúceho sveta digitálnej zábavy. Sú spojením technologického pokroku, inovatívneho dizajnu a nekonečného potenciálu herných zážitkov. Avšak v rámci tejto oblasti existuje široká škála alternatív. Okrem moderných herných konzol na TV si môžete vybrať tieto alternatívy: Retro herná konzola na TV Nintendo Switch Retro herná konzola na TV Pre tých, ktorí si radi pripomenú staré časy a poznajú význam klasiky, existujú aj retro herné konzoly na TV. Tieto špeciálne zariadenia vás prenesú späť do čias, kedy herné dobrodružstvá začínali a umožnia vám znovu zažiť atmosféru prvých videohier.

Retro herné konzoly na TV často obsahujú predinštalované hry, a to nielen známe tituly, ale aj skvosty, ktoré mnohí možno neobjavili. Okrem toho mnohé z týchto konzol disponujú možnosťou pripojenia k televízii, umožňujúc tak hráčom prenášať svoje retro dobrodružstvá na veľkú TV obrazovku.

Herná konzola na TV Nintendo Switch

Nintendo Switch je skvelou alternatívou medzi hernými konzolami na TV. Čo ho odlišuje od svojich konkurentov (PlayStation a Xbox), je jeho hybridný dizajn. Nintendo Switch dokáže fungovať nielen ako tradičná herná konzola pripojená k televízii, ale aj ako prenosné zariadenie, čo z neho robí unikátnu voľbu pre rôznorodý herný zážitok.

Nintendo Switch ako alternatva hernej konzoly na TV.

69 €
599 €
Všetky filtre

16 produktov

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.