Vychutnaj si výkon PlayStation®, ktorý môžeš zvierať priamo v ruke.


Diaľkový ovládač PlayStation Portal™ pre konzolu PS5®

Brána k tvojim hrám na PS5 s PlayStation Portal™ na dosah ruky
Hraj na konzole PS5 cez svoju domácu Wi-Fi s ovládaním rovnako kvalitným ako na konzole. To všetko s diaľkovým ovládačom Sony PlayStation Portal™.

Ponor sa do herných zážitkov s PlayStation Portal™ a DualSense®
Uži si pohlcujúcu silu funkcií haptickej odozvy a adaptívnych spúští v podporovaných hrách. Vibrácie citlivo reagujú na tvoje herné voľby a simulujú vplyvy okolitého prostredia. Sony PlayStation Portal™ ti umožní zažiť dynamický odpor, ktorý napodobňuje interakciu s predmetmi v hre.

Nádherná osempalcová LCD obrazovka s PlayStation Portal™
Zachyť každučký detail tvojich obľúbených hier na žiarivej a nádhernej obrazovke v rozlíšení full HD. PlayStation Portal™ prehráva hry s jemnou plynulosťou a rýchlosťou až 60 snímok za sekundu, na obrazovke s vysokým jasom a kontrastom v rozlíšení 1080p.

Hraj kdekoľvek s PlayStation Portal™
Pretože PlayStation Portal™ ti umožní streamovať hry cez domácu sieť Wi-Fi, môžeš hrať na svojej konzole PS5, aj keď televízor, ku ktorému je pripojená, práve používa niekto iný. Jednoducho zapni PlayStation Portal™ a môžeš začať. Chceš pokračovať v hre, aj keď si práve v kuchyni a raňajkuješ? Tak do toho!

Ako ti môže Sony PlayStation Portal™ rozšíriť herné obzory
Objav niektoré z množstva spôsobov, akými Sony PlayStation Portal™ môže zmeniť tvoj herný zážitok. Toto zariadenie mení spôsob, ako, kde a kedy môžeš hrať, takže si pomocou neho prispôsobíš svoj herný čas pohodlnejšie a flexibilnejšie než kedykoľvek predtým. A hlavne okamžite.

Začni rýchlo hrať s PlayStation Portal™
PlayStation Portal™ je zariadenie vytvorené priamo na mieru tak, aby ti zaistilo úžasné zážitky pri hraní na diaľku. Stačí ho len zapnúť, stlačiť jediné tlačidlo na spárovanie s tvojou konzolou PS5 a môžeš sa vrhnúť na hranie nevídanou rýchlosťou.
Diaľkový ovládač
Sony PlayStation Portal
PN PS711000042435
Pre konzolu PS5
Obsahuje:
Diaľkový ovládač PlayStation Portal
USB kábel
Tlačený materiál
| Platforma | PlayStation Portal |
|---|---|
| Typ konzoly | Do ruky (handheld) |
| Pomer strán | 16 : 9 |
|---|---|
| Uhlopriečka displeja | 8,00 " . |
| Displej | 1920 × 1080 |
| Typ displeja | LCD |
| Zvuk | Mono |
|---|
| Podpora 4K | Bez 4K |
|---|---|
| Počet tlačidiel | 16 |
| Bezdrôtový ovládač | Áno |
|---|---|
| Výbava | Vibrácie, Reproduktor, Podsvietenie, Mikrofón, Haptická odozva, Analógové páčky |
| Mechanika | Nie |
| Pripojenie | USB-C na ovládači, 3,5mm Jack (na ovladači) |
|---|
| Výška | 15,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 33,70 cm |
| Hĺbka | 9,50 cm |
| Hmotnosť | 0,5 kg |
| Farba | Biela |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Odporúčané články
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.