Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Huawei FreeBuds SE 2 Ceramic White

Bezdrôtové sluchátka, BT 5.3, vysoká výdrž batérie, zvuk s frekvenciou 20-20000 Hz, 10 mm menič

Zobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Huawei FreeBuds SE 2 Ceramic White

Huawei FreeBuds SE 2 Ceramic White

huawei_1684920473
FREEBUDS SE 2 CERAMIC WHITE HUAWEI uvod
FREEBUDS SE 2 CERAMIC WHITE HUAWEI najnovsie technologie

Najnovšie technológie pre perfektný zvuk

Sú vybavené špičkovými technológiami, medzi ktoré patrí Bluetooth 5.3. Tieto slúchadlá poskytujú nielen spoľahlivé pripojenie, ale aj unikátny zvukový zážitok. Sú osadené 10 mm meničom, ktorý prináša čistý a detailný zvuk s rozsahom frekvencií od 20 do 20 000 Hz.

FREEBUDS SE 2 CERAMIC WHITE HUAWEI pohodlie

Pohodlie bez kompromisov

Vážia len 3,8 gramov a pohodlne sa prispôsobia vašim ušiam. Môžete ich nosiť po celý deň bez pocitu nepohodlia. S jedinečným ergonomickým dizajnom sedia pevne v uchu, čím sa zabezpečí pohodlné nosenie aj počas aktívnych činností. Prinesú zvukovú spoločnosť, ktorá vás nikdy nezradí

FREEBUDS SE 2 CERAMIC WHITE HUAWEI kvalita

Zvuková kvalita bez rušenia

Nehľadiac na to, či ste na ulici, v hlučnej kancelárii alebo v preplnenom vlaku, Huawei FreeBuds SE 2 ponúkajú funkciu potláčania okolitého zvuku. To znamená, že môžete sústrediť sa na svoju hudbu alebo hovory bez rušenia vonkajšieho sveta.

FREEBUDS SE 2 CERAMIC WHITE HUAWEI bateria

Vysoká výdrž batérie

S týmito slúchadlami môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu nepretržite. Až 9 hodín počúvania hudby (s možnosťou predĺženia na celkových 40 hodín) znamená, že nebudete musieť pripájať nabíjačku každý pár hodín. Navyše, po 10 minútach rýchleho nabíjania dostanete ďalšie 3 hodiny hudby.

FREEBUDS SE 2 CERAMIC WHITE HUAWEI aplikacia

Inteligentná aplikácia pre súčasný životný štýl

Slúchadlá sú plne kompatibilné s aplikáciou AI Life. Táto aplikácia vám umožní upravovať nastavenia slúchadiel, vyhľadávať ich v prípade straty, aktualizovať firmware a oveľa viac. Budete mať úplnú kontrolu nad svojím hudobným zážitkom.

Ako vybrať športové slúchadlá?

V našom článku sa dozviete, ako si ideálne vybrať slúchadlá. Prezradíme Vám, na základe akých parametrov si vybrať ten správny model. 

Huawei FreeBuds SE 2 sú vybavené najnovšími technológiami ako napríklad Bluetooth 5,3 a ponúkajú jedinečný zvuk, pohodlí a jedinečnú výdrž batérie. Sú vybavené 10mm meničom, ktorý poskytuje čistý a detailný zvuk so širokým frekvenčným rozsahom 20-20000Hz. Sú tiež vybavené funkciou potláčania zvuku pri hovoroch. Vážia 3,8 g a pohodlne sedia v uchu. Praktická je odolnosť voči prachu a vode s IP54. Tento model ponúka až 9 hodín počúvania hudby (40 hodín pri použití dobíjacieho pouzdra). Po 10 min nabíjania získate ďalšie 3 hodiny počúvania hudby. Sú podporované aplikáciou AI life, ktorá umožní upraviť nastavenia alebo ich pomôže vyhľadať v prípade straty, aktualizovať firmware a pod. Dostupné v dvoch farbách Ceramic white alebo Isle blue.

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.