Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Huawei Watch GT3 42mm Frosty White Frosty White

3,5
2 hodnotení

Hodinky, kompatibilný OS telefónu Android + iOS, vodotesnosť 50 m (5 ATM), uhlopriečka displeja 1,32 ", Bluetooth, meranie TF zo zápästia, notifikácia z telefónu Email, Hovor, SMS, Sociálne siete, krokomer, GPS

Zobraziť celý popis

PRODUKT S DIGITÁLNYM OBSAHOM
Strážiť zmeny pri produkte
Huawei Watch GT3 42mm Frosty White Frosty White

Huawei Watch GT3 42mm Frosty White Frosty White

Marketingový obrázek

Chytré hodinky HUAWEI GT3 Elegant Frosty White

  • štýlový dizajn
  • celodenný monitoring SpO2
  • dlhá výdrž batérie až 14 dní
  • farebná Amoled dotyková obrazovka
  • vodeodolnosť do 5 ATM
  • viac ako 100 športových režim
  • Bluetooth
  • 4GB úložisko
Marketingový obrázek

Nenahraditeľný doplnok pre zdravé a účinné športovanie

Chytré hodinky HUAWEI GT 3 Elegant Frosty White disponujú veľkým množstvom funkcií a vychytávok, čím sa určite veľmi rýchlo stanú vašim nepostrádateľným spoločníkom pri každodenných aktivitách. Na cvičenie máte k dispozícii z viac ako 100 športových režimov, ako je beh, plávanie, lyžovanie, jazda na bicykli, yoga, spinning alebo napríklad skákanie cez švihadlo.  Hodinky vám automaticky poskytujú celodenný 24-hodinový monitoring srdcového tepu pomocou zdokonaleného modulu TruSeen 5.0+ a tiež meria obsah kyslíka v krvi, vďaka čomu vás dokážu upozorniť na nedostatok energie, únavu a varovať pred prípadnými závratmi. Hodinky zároveň sledujú tepovú frekvenciu alebo mieru stresu, a dopomáhajú tak monitoringu vašich telesných funkcií. Pokiaľ je hladina stresu vysoká, hodinky vám odporučia vhodné dychové cvičenia, aby ste sa zase dostali do pohody. Hodinky je možné prepojiť s rôznymi športovými zariadeniami a aplikáciami za účelom vylepšenia praktickosti a užívateľského komfortu. Napríklad srdcovú tepovú frekvenciu a ďalšie informácie si môžete dokonale synchronizovať s bežeckým pásom, eliptickým alebo veslovacím trenažérom.

Marketingový obrázek

Osobný tréner behu

Vysoko výkonné hodinky HUAWEI GT 3 Elegant Frosty White majú schopnosť posúdiť váš bežecký index, tréningovú záťaž a úroveň regenerácie na základe údajov získaných z predchádzajúcich absolvovaných tréningov. Vďaka tomu vám odporučí ten najvhodnejší tréningový program, či už ste začiatočník alebo profesionálny bežec a trénujete na preteky. Cyklus je možné priebežne prispôsobovať aktuálnym výsledkom, čím získate presnú spätnú väzbu, zlepšíte účinnosť tréningov a ľahšie naplníte svoje bežecké ciele. 

Marketingový obrázek

Presné určenie polohy

Kvalitné hodinky GT 3 samozrejme určia počas pár sekúnd aj vašu presnú aktuálnu polohu cez globálne svetové navigačné systémy GPS, GLONASS, Galileo a regionálnu Beidou a QZSS. Sú tiež vybavené výkonnejšou technológiou na zníženie efektu odrazenej vlny spôsobeného výškovými budovami v mestskom prostredí.  Vďaka dvojpásmovým frekvenciám L1 a L5 je signál oveľa silnejší, stabilnejší a poloha presnejšia. Navyše je k dispozícii offline navigácia a funkcia Route Back, ktorá vás spoľahlivo navedie späť, keby ste po ceste stratili smer.

Marketingový obrázek

Hodinky,čo majú výdrž a štýl

Prémiové chytré hodinky GT 3 Elegant Frosty White sa môžu pochváliť dlhou výdržou batérie. Na jedno plné nabitie vydrží až 14 dní v bežnej prevádzke, pri intenzívnom používaní sa dĺžka skracuje na cca 7 dní. Doplniť ich energetickú kapacitu môžete klasicky cez kábel alebo bezdrôtovo prostredníctvom svojho mobilného telefónu. Vďaka telu z nerezovej ocele vás určite ohromí aj elegantným dizajnom a 46mm majstrovským ciferníkom, pričom personalizovaný motív ciferníka môžete prispôsobiť každej príležitosti. Na výber na stiahnutie je nepreberné množstvo od tých odvážnych až po úplne minimalistické. Veľký luxusný 1,43” AMOLED farebný displej s rozlíšením 466 x 466 px, ktorý zachytí svetlo na 3D zaoblenom skle, vám navyše zobrazí všetky informácie aj na priamom slnku. Hodinky možno ľahko prispôsobiť vašej momentálnej nálade a preferenciám. Na výber sú k pokožke šetrné remienky Viton z fluoroelastoméru, kožené remienky alebo elegantné kovové remienky Milanese.

Technické parametre

Displej
Veľkosť: 1.32''
Rozlíšenie: AMOLED 466x466, PPI 356
42,3 x 42,3 x 10 mm
Remienok: dĺžka 130 - 190 mm, šírka 20mm
Reproduktor: podporovaný
Mikrofón: podporovaný
Váha: približne 35 g (bez remienku)
NFC: podporované
GPS: podporované
Bluetooth 5.2, BLE / BR / EDR

Senzory:
- Akcelerometer
- Gyroskop
- Geomagnetický senzor
- Optický snímač tepu
- Snímač teploty
- Snímač tlaku vzduchu

Materiál:
Predné puzdro: nehrdzavejúca oceľ + Zafírová šošovka na meranie srdcového tepu
Zadný kryt: plast

Pamäť: 4GB

Batéria: 292 mAh
Životnosť batérie:7 dní pre typické použitie

Vode odolnosť: 5ATM

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.