Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Kärcher K 7 Smart Control Car & Home

Zatiaľ nehodnotené

Vysokotlakový čistič Kärcher K 7 Smart Control, príkon 3000 W, vysokotlaková pištoľ G 180 Q, rukoväť teleskopická, hadica 10 m, max. prietok 600 (l/h), Multi Jet 3v1

Zobraziť celý popis

karcher_1693740001
K7 premium

S Kärcher K 7 Smart Control vyčistíte: 

Kamenné múry

Záhradná technika a náradie

Terasový a balkónový nábytok

Čistenie plotov a záhradnej dlažby

Bicykle, motocykle a skútre

Malé a stredne veľké vozidlá

Obytné karavany

Bazény


 

Aplikácia Home & Garden

Neohraničené možnosti čistenia

Široká oblasť využitia dáva veľa možností pre čistenie v domácom aj profesionálnom prostredí. Bez námahy odstránite nečistoty z áut, motocyklov, či bicyklov. Vysoký výkon a variabilné nastavenia využijete tiež na čistenie exteriérov obchodných priestorov, parkovísk, reštaurácií a iných komerčných miest. S rôznym príslušenstvom a nastaveniami tlaku zvládnete aj ťažko dostupné oblasti, ako sú strechy, okná, rúry a kanály. Nerobia mu problém ani bazény, jazierka, grily a ďalšie rekreačné vybavenie.

Aplikácia

Bezproblémová kontrola

S aplikáciou Kärcher Home & Garden môžete ovládať vysokotlakový čistič priamo z vášho telefónu cez bluetooth spojenie. Nastavujte výkon a sledujte priebeh čistenia jednoducho a intuitívne. Umožňuje nastaviť tlak vody, množstvo čistiaceho prostriedku a iné parametre čistenia podľa typu povrchu Stačí pripojiť váš telefón k čističu cez bluetooth a máte plnú kontrolu vo vašich rukách.

Boost

Bezkonkurenčná sila

Aktivovaním režimu Boost sa okamžite uvoľní dodatočná sila tlaku vody. To je ideálne pre situácie, kedy je potrebné zvýšiť výkon na maximálnu úroveň. Aj tie najväčšie nečistoty nemajú šancu. Režim Boost dokáže rýchlo a spoľahlivo zlničiť aj tie najodolnejšie škvrny. Ťažko dostupné miesta alebo povrchy, ktoré trpia permanentnými nečistotami, už nebudú predstavovať problém. Režim Boost im dá poriadnu lekciu.

Quick connect

Pohodlná montáž

Rozlúčte sa s časovo náročným skrutkovaním a krútením. Systém Quick Connect umožňuje bleskové a jednoduché pripojenie hadíc a príslušenstva. Zabezpečuje tiež ochranu proti zámene hadíc. Vďaka zjednodušenému pripojeniu sa výrazne znižuje riziko poškodenia v dôsledku nesprávneho pripojenia.

Smart control

Vždy podľa vás

Vysokotlaková Pištoľ Smart Control a Rozprašovač 3 v 1 prináša inteligentnú kontrolu a prispôsobivosť výkonu, ktorá umožňuje dosiahnuť bezchybnú čistotu na rôznych povrchoch s maximálnou presnosťou nastavení. Vyberte si medzi širokým, koncentrovaným alebo rotujúcim prúdom vody. Nastavte tlak vody presne podľa povrchu, ktorý čistíte. Od jemných materiálov po tvrdé povrchy, dosiahnete vždy optimálne výsledky

Plug n Clean

Zjednodušte si rutinu

Zažite bezproblémové a rýchle čistenie vďakaj technológii Plug 'n' Clean. Táto skvelá funkcia umožňuje jednoduché a rýchle zmenu čistiacich prostriedkov priamo v čističi. Stačí len zasunúť priloženú fľašu s čistiacim prostriedkom do systému Plug 'n' Clean a môžete sa pustiť do práce. Už nikdy nebudete musieť zabíjať čas na komplikované zmiešavanie čistiacich látok manuálne. S Plug 'n' Clean bude vaše čistenie efektívne, pohodlné a bezstarostné.

Nízke ťažisko

Stabilita na každom povrchu

Vysokotlakový čistič Kärcher K7 bol navrhnutý tak, aby poskytoval výrazný komfort pri manipulácii so zariadením a zároveň zabezpečil stabilný a bezpečný priebeh čistenia. Zabezpečuje bezpečnú polohu aj na šikmých povrchoch a minimalizuje riziko úrazu kvôli nízkemu ťažisku svojej konštrukcie.

Multifunkčná výbava

Multifunkčná výbava

Pre exteriérové plochy je tu čistič povrchov T7, ktorý pomôže efektívne a rýchlo odstrániť nečistoty. Kammené plochy ako terasy či chodníky nájdu opäť svoj lesk. Vaše vozidlo si rovnako zaslúži kvalitnú starostlivosť. S rotujúcou umývacou kefou a napeňovacou tryskou budete mať všetko potrebné na dôkladné a šetrné umytie auta. Výkonná kefa umožňuje efektívne umývanie povrchy vašich vozidiel. Je ideálna na odstránenie nečistôt a usadenín bez poškodenia laku. Môžete jednoducho naniesť čistiaci prostriedok na povrch vozidla, čo zlepšuje efektívnosť a výsledky umývania.

Máte problém, ako vybrať vysokotlakový čistič?

V našom článku si môžete podrobnejšie preštudovať o druhoch vysokotlakových čističov Kärcher, ich výhody a nevýhody, dôležité parametre a taktiež tu nájdete podrobnejší popis ich funkcí.


Technické parametre

Vysokotlakový čistič K 7 Smart Control Car & Home
Napájacie napätie (Ph/V/Hz)     1 / 230 / 50
Tlak (bar)     20 - max. 180
Prietok (l/h)     max. 600
Plošný výkon (m²/h)     60
Teplota vody na prívode (°C)     max. 60
Príkon (kW)     3
Pripájací kábel (m)     5
Hmotnosť bez príslušenstva (kg)     17,4
Hmotnosť vrátane obalu (kg)     26,6
Rozmery (d x š x v) (mm)     458 x 330 x 666

Výbava
Súprava pre dom: Čistič povrchov T 7, Čistič kameňov a fasád, 3 v 1, 1 l
Súprava pre autá: Rotujúca umývacia kefa, 0,3 l penovacia tryska, autošampón 3 v 1
Utierka
Vysokotlaková pištoľ: G 180 Q Smart Control
Multi Jet 3-v-1
Vysokotlaková hadica: 10 m
Systém Quick Connect na strane stroja
Použitie čistiaceho prostriedku: Systém Plug 'n' Clean
Teleskopická rukoväť
Vodou chladený motor
Integrovaný vodný filter
Adaptér pre pripojenie záhradnej hadice A3/4"