Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Kompaktné rúry

Kompaktné rúry sú ideálnym spotrebičom do kuchyne s obmedzeným miestom. Vďaka ich menšej stavbe nebude problém ich umiestniť do linky. Kompaktná rúra však aj napriek menším rozmerom nestráca na svojom elegantnom dizajne a ani na svojich rôznych funkciách.

Čo vlastne je kompaktná rúra?

Vo všeobecnosti je kompaktná rúra funkčne úplne rovnaká ako klasická vstavaná rúra. Kompaktná rúra sa líši v podstate iba rozmermi. Všeobecne má kompaktná rúra rozmer 60 x 45 cm, od klasických rúr je teda o 15 cm nižšia. Takéto rozmery potom dovoľujú vložiť rúru aj do vrchných poličiek v kuchyni. Týmto spôsobom kompaktná rúra šetrí miesto, čo je ako stvorené pre ľudí žijúcich v bytoch s malou kuchynkou. Kompaktné rúry majú objem od 38 do 43 litrov. Ten je viac než dostačujúci pre dvojčlennú rodinu, pár spolubývajúcich ale aj pre ľudí, ktorí pečú iba občasne.

Modern zariaden kuchyňa a dve zabudovan kompaktn rry.

Čo všetko dokážu kompaktné rúry

Pečenie pomocou pary

Para predstavuje elegantný spôsob varenia, ktorý vám zaručí, že jedlo bude chrumkavé zvonku a šťavnaté zvnútra. Kompaktné rúry s pečením pomocou pary navyše robia vaše jedlo chutnejšie, ale zároveň je tento spôsob pečenia aj zdravší a rýchlejší.

Kompaktná rúra s mikrovlnným pečením

Takýto variant využíva mikrovlnné žiarenie, ktoré zahrievajú najmä vodu v jedle. Vďaka tomuto si môžete ohriať jedlo za krátky čas alebo v kombinácií s teplým vzduchom upiecť jedlo oveľa rýchlejšie.

Rozmrazovanie

Kompaktné rúry s funkciou rozmrazovania Defrost nastavia vašu rúru na približne 50 % nižšiu výkonnosť. To dovolí vaše jedlo rýchlo zohriať a rozmraziť bez toho, aby sa jedlo už začalo v rúre piecť.

Kompaktná rúra s módom Gril

Vďaka módu gril dokážu kompaktné rúry vyčarovať chrumkavé mäsko, grilovanú zeleninku, skvelé špízy a veľa ďalšieho. Robia to pomocou horného ohrevu, ktorý má nastavenú teplotu a počas pečenia sa pravidelne vypína a zapína.

Kompaktn rra použit k prprave ugrilovanch pzov.

Aké extra funkcie majú kompaktné rúry?

Softclose

Táto funkcia vždy zabezpečí, že zatváranie dvierok rúry bude spomalené a vždy sa jemne zavrú.

Samočistiace kompaktné rúry

Takéto kompaktné rúry využívajú na svoje čistenie buď pyrolytický alebo katalytický spôsob čistenia. Oba vám zjednodušia čistenie rúry a ušetria čas.

Programy na prípravu všemožných pokrmov

Niektoré modely majú aj viac ako 14 programov na prípravu rôznych jedál. Takéto programy sú optimálne nastavené, aby pripravené jedlo bolo čo najchutnejšie. Medzi základné patrí nastavenie na prípravu pizze, pečiva a mäsa.

Kuchr vyber plech s upečenmi kolčikmi z kompaktnej rry s programom pre pečenie kolčov.

Teleskopický výsuv roštu

Zabezpečí, že plechy môžete jednoducho vytiahnuť a bez problémov skontrolovať prípravu jedla. Zároveň sú aj špeciálne stavané tak, aby udržali aj ťažké a plné plechy.

187 €
699 €
Všetky filtre

94 produktov

Zobraziť ďalších 24
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.