Pákový kávovar, espresso, tlak 15 bar, konštantná teplá voda, 1 alebo 2 šálky naraz, elegantný estetický dizajn, parná tryska, gumové protišmykové stabilné nožičky, čierna
Odporúčané služby
PLANEO DAYS
107,70 €
87,56 € bez DPH
Ďalšie možnosti financovania
Pákové espresso
Krups XP381810
Espresso s dokonalou cremou vďaka 15 barovému tlaku čerpadla a bojlera, ktorý zaisťuje konštantnú teplotu vody pre vynikajúcu extrakciu.
Jedna šálka, dve šálky alebo mliečna pena – naklonený ručný výber stroja na espresso smerujúci dopredu vám dáva intuitívne ovládanie na dosah ruky
Elegantný estetický a čierny povrch so skutočne moderným vzhľadom - plus veľké gumové nožičky pre stabilitu a inteligentné uloženie vašich filtrov
Bez námahy napenené mlieko pre krémové cappuccino a ďalšie vďaka parnej tryske vstavanej v kávovare na espresso
Šálka po šálke bez doplňovania vďaka praktickej nádrži na vodu s objemom 2 l, s predným okienkom hladiny vody a odnímateľným dizajnom pre ľahkú manipuláciu
Jednoduché odstráneniekávovej usadeniny bez nechcenej straty filtra v koši vďaka šikovnému dizajnu háčika na portafiltri
Výber medzi čerstvou alebo vopred namletou kávou a výber z dvoch filtrov obsiahnutých v balení – jedna alebo dve šálky
Správna šálka pre správny nápoj – dômyselný a pritom kompaktný ručný kávovar na espresso pojme akúkoľvek šálku alebo hrnček na espresso, ktorý si vyberiete
Súčasť balenia: kávovar, dávkovacia lyžička s vtláčadlom, filter na 1 šálku, filter na 2 šálky, držiak filtra"
Rozmery (V x Š x H) 38,6 x 29,6 x 40 cm
Hmotnosť (g) 3200
Farba čierna
Krups XP381810
Espresso s dokonalou cremou vďaka 15 barovému tlaku čerpadla a bojlera, ktorý zaisťuje konštantnú teplotu vody pre vynikajúcu extrakciu.
Jedna šálka, dve šálky alebo mliečna pena – naklonený ručný výber stroja na espresso smerujúci dopredu vám dáva intuitívne ovládanie na dosah ruky
Elegantný estetický a čierny povrch so skutočne moderným vzhľadom - plus veľké gumové nožičky pre stabilitu a inteligentné uloženie vašich filtrov
Bez námahy napenené mlieko pre krémové cappuccino a ďalšie vďaka parnej tryske vstavanej v kávovare na espresso
Šálka po šálke bez doplňovania vďaka praktickej nádrži na vodu s objemom 2 l, s predným okienkom hladiny vody a odnímateľným dizajnom pre ľahkú manipuláciu
Jednoduché odstráneniekávovej usadeniny bez nechcenej straty filtra v koši vďaka šikovnému dizajnu háčika na portafiltri
Výber medzi čerstvou alebo vopred namletou kávou a výber z dvoch filtrov obsiahnutých v balení – jedna alebo dve šálky
Správna šálka pre správny nápoj – dômyselný a pritom kompaktný ručný kávovar na espresso pojme akúkoľvek šálku alebo hrnček na espresso, ktorý si vyberiete
Súčasť balenia: kávovar, dávkovacia lyžička s vtláčadlom, filter na 1 šálku, filter na 2 šálky, držiak filtra"
Rozmery (V x Š x H) 38,6 x 29,6 x 40 cm
Hmotnosť (g) 3200
Farba čierna
Všeobecné
| Typ espressa | Pákové |
|---|---|
| Typ prístroja | Pákový kávovar |
Vlastnosti
| Použitie mletej kávy | Áno |
|---|---|
| Objem zásobníka vody | 2,0 l |
| Tlak | 15 bar |
Výbava
| Kávomlynček | Nie |
|---|---|
| Tryska na paru | Áno |
| Displej | Nie |
| Počet sít v balení | 2 KS |
Funkcie
| Aróma systém | Nie |
|---|---|
| Auto-cappuccino | Nie |
| Auto odvápňovanie | Áno |
| Funkcia horúca voda | Nie |
| Nahrievanie šálok | Nie |
Energetické parametre
| Napätie a frekvencia | 220-240 V / 50-60 Hz |
|---|---|
| Príkon | 1140 W |
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 38,60 cm |
|---|---|
| Šírka | 29,60 cm |
| Hĺbka | 40,00 cm |
| Hmotnosť | 3,2 kg |
Farba
| Farba | Čierna |
|---|
5 z 5
hodnotil celkom
1 overený zákazník
Odporúčané články
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.