- priemer 24 cm
- výška 5 cm
- liatý hliník
- nepriľnavý PFOA-free
- indukcia aj klasické platne
- umývanie v umývačke
Varianty produktu
Odporúčané služby

Panvica Lamart ORRO LT1237

Výkon a praktické vlastnosti
Vďaka 5vrstveté hliníkovému dnu sa teplo rovnomerne rozloží a eliminuje horúce miesta pri varení. PFOA-free povrch, teda bezpečná nepriľnavá úprava, umožňuje jednoduché obracanie pokrmov a následné čistenie. Kovová rukoväť má protišmykovú úpravu pre pohodlné a isté uchopenie. Panvica Lamart ORRO LT1237 funguje na všetkých typoch varných platní vrátane indukcie. Odolný povrch sa nepoškriabe a môžete ju umývať v umývačke. Pripravujte pokrmy s minimom oleja a užite si jednoduché čistenie po varení.
Priemer Ø 24 cm
Rozmery Ø 24 cm; výška 5 cm
Materiál liaty hliník, nepriľnavý povrch
| Typ panvice | Klasická |
|---|---|
| Tvar panvice | Guľatá |
| Modelový rad | Panvica 24cm |
|---|
| Max. teplota pri pečení v rúre | 200 °C |
|---|---|
| Dno panvice | Silné |
| Rukoväť panvice | Ergonomická |
| Vlastnosti panvice | Vhodná do rúry, Nepriľnavý povrch, Možnosť umývania v umývačke riadu |
| Vhodné aj pre Indukciu | Áno |
| Typ prístroja | Panvica |
| Doska | Indukčná |
| Materiál | Hliník |
|---|---|
| Vnútorný povrch | Nepriľnavý |
| Priemer | 24 cm |
|---|---|
| Rozmer | 24x5 |
| Výška | 5,50 cm |
| Šírka | 45,20 cm |
| Hĺbka | 24,40 cm |
| Farba | Šedá |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.