- priemer 28 cm
- hĺbka 5 cm
- telo z hliníka
- hmotnosť 0,9 kg
- nepriľnavý povrch PFOA-free
- kompatibilná s indukciou
- vhodná do rúry (200 °C)
- vhodná do umývačky
Varianty produktu
Odporúčané služby

Panvica Lamart Orro LT1238

Spoľahlivý výkon a údržba
Hliníkové telo panvice Lamart Orro LT1238 s indukčným dnom rozvádza teplo rovnomerne, takže pripravíte pokrmy bez pripaľovania. Nepriľnavý povrch PFOA-free neobsahuje škodlivé perfluórované látky a uľahčí vám ako varenie, tak následné čistenie. Kvalitný materiál odolá aj častému používaniu bez poškriabania. Ergonomická kovová rukoväť zaistí istý a pohodlný úchop. Panvicu využijete na všetkých typoch varných dosiek vrátane indukcie a môžete ju vložiť aj do rúry. Vyskúšajte jej všestranné využitie pri každodennom varení.
Priemer Ø 28 cm
Rozmery Ø 28 cm; výška 5 cm
Materiál liaty hliník, nepriľnavý povrch
| Typ panvice | Klasická |
|---|---|
| Tvar panvice | Guľatá |
| Modelový rad | Panvica 28cm |
|---|
| Max. teplota pri pečení v rúre | 200 °C |
|---|---|
| Dno panvice | Silné |
| Rukoväť panvice | Ergonomická |
| Vlastnosti panvice | Vhodná do rúry, Nepriľnavý povrch, Možnosť umývania v umývačke riadu |
| Vhodné aj pre Indukciu | Áno |
| Typ prístroja | Panvica |
| Doska | Indukčná |
| Materiál | Hliník |
|---|---|
| Vnútorný povrch | Nepriľnavý |
| Priemer | 28 cm |
|---|---|
| Rozmer | 28x5 |
| Výška | 6,00 cm |
| Šírka | 49,00 cm |
| Hĺbka | 28,30 cm |
| Farba | Šedá |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.