Vyrobená z vysoko odolného hliníka. Panvica má vnútorný povrch odolný proti oderu a pripáleniu, silné dno a veľmi elegantnú rukoväť. Nepriľnavý materiál bez použitia PFOA (pri prehriatí sa nevyparujú žiadne toxické látky) je teplotne vysoko odolný, zabraňuje pripáleniu a umožňuje zdravé varenie. Jednoduchá údržba a čistenie.
Varianty produktu
Odporúčané služby
16,99 €
13,81 € bez DPH
Vyrobená z vysoko odolného hliníka. Panvica má vnútorný povrch odolný proti oderu a pripáleniu, silné dno a veľmi elegantnú rukoväť. Nepriľnavý materiál bez použitia PFOA (pri prehriatí sa nevyparujú žiadne toxické látky) je teplotne vysoko odolný, zabraňuje pripáleniu a umožňuje zdravé varenie. Jednoduchá údržba a čistenie.
Všeobecné
| Typ panvice | Klasická |
|---|---|
| Tvar panvice | Guľatá |
Modelový rad
| Modelový rad | Panvica 26cm |
|---|
Vlastnosti
| Max. teplota pri pečení v rúre | 200 °C |
|---|---|
| Dno panvice | Silné |
| Rukoväť panvice | Ergonomická |
| Vlastnosti panvice | Vhodná do rúry, Nepriľnavý povrch, Možnosť umývania v umývačke riadu |
| Typ prístroja | Panvica |
| Doska | Indukčná |
Vzhľad a dizajn
| Materiál | Hliník |
|---|---|
| Vnútorný povrch | Nepriľnavý |
Rozmery a hmotnosť
| Priemer | 26 cm |
|---|---|
| Výška | 5,50 cm |
| Šírka | 46,50 cm |
| Hĺbka | 26,50 cm |
Farba
| Farba | Šedá |
|---|
4,8 z 5
hodnotilo celkom
6 overených zákazníkov
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.