- 10-jadrový procesor Intel Core i5-13450HX s 16 vláknami
- frekvencia procesora až 4,6 GHz
- grafická karta NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB
- 16 GB operačná pamäť
- 15,6" displej s rozlíšením Full HD (1920 × 1080)
- obnovovacia frekvencia 144 Hz
- SSD disk s kapacitou 1 TB
- operačný systém Windows 11 Home
- hmotnosť 2,40 kg
Zľavový kupón

Notebook Lenovo LOQ 15IRX10

Výkon pre náročných/h3>
Porážajte nepriateľov, objavujte nové svety a plňte úlohy s notebookom Lenovo LOQ 15IRX10 prinášajúci ten najlepší herný výkon. Stroj je poháňaný 10 jadrovým procesorom Intel Core i5 s frekvenciou až 4,6 GHz. 16 GB operačnej pamäte zvládne zaistiť plynulý chod aj pri viacerých spustených procesoch. Notebook Lenovo zaistí dostatok priestoru pre všetky súbory a dokumenty s pomocou SSD disku s kapacitou 1 TB. Operačný systém Windows 11 Home poskytne prívetivé prostredie s mnohými funkciami pre jednoduchší multitasking.

Preskúmajte herné svety
Užívajte si naplno krásu otvorených herných svetov na 15,6" displeji notebooku Lenovo LOQ 15IRX10. Rozlíšenie Full HD a svietivosť 300 nitov zaistí detailný a jasný obraz, obnovovacia frekvencia 144 Hz sa postará plynulé prechody. Lenovo LOQ je vybavený grafickou kartou 8 GB. Nechajte sa pohltiť realistickým prostredím plným dych vyrážajúcej hry svetiel a tieňov vďaka podpore ray tracingu a užívajte si naplno vaše herné momenty.

Podsvietená klávesnica a konektivita
Ako správnemu hernému prístroju ani notebooku Lenovo LOQ nechýba RGB podsvietená klávesnica, ktorá vám uľahčí prácu vo večerných hodinách a umocní celkovú atmosféru. Zároveň však notebook disponuje rozhraním s 5Gbps USB-A portmi, HDMI 2.1 a USB-C podporujúci PowerDelivery aj DisplayPort. Prepojte notebook s ďalším príslušenstvom či monitormi a vytvorte si doma profesionálny herný setup, s ktorým vás už pred výhrou nič nezastaví.

Efektívny systém chladenia
Aj pri tých najintenzívnejších herných súbojoch notebook Lenovo LOQ zvládne udržať všetky komponenty v optimálnej teplote a zaistiť ich maximálny výkon. Ponúka inovatívny systém chladenia, ktoré sa postarajú o odvod tepla a rovnomerné prúdenie vzduchu. Užívajte si herné večery naplno s notebookom Lenovo LOQ 15IRX10 a nenechajte sa ničím obmedzovať.

Zostaňte v kontakte
S notebookom Lenovo LOQ 15IRX10 môžete zostať v kontakte so svojimi najbližšími a priateľmi. Vďaka 5 MP kamere a integrovanému mikrofónu môžete uskutočňovať videohovory, bezpečnostná krytka kamery chráni vaše súkromie. Vo výbave nechýbajú ani stereo reproduktory prinášajúce vysokú kvalitu zvuku, ktorý vás presunie priamo do deja.
| Použitie | Študentský, Herný, Grafický, Domáci |
|---|
| Modelový rad | Lenovo LOQ |
|---|
| Intel Optane | Nie |
|---|---|
| Operačná pamäť | 24,00 GB |
| Typ disku | SSD |
|---|---|
| SSD disk | 1000 GB |
| Celková kapacita úložiska | 1000 GB |
| Typ batérie | Li-Ion |
|---|---|
| Výdrž batérie až | 5 h |
| Kapacita batérie Wh | 60 |
| Displej | Antireflexný |
|---|---|
| Rozlíšenie panelu | 1920 × 1080 |
| Dotykový displej | Nie |
| Uhlopriečka displeja | 15,60 " . |
| Obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Svietivosť displeja | 300 Nits |
| Typ displeja | IPS |
| Počet jadier procesora | 10 |
|---|---|
| Procesorový rad | Core i5 |
| Model procesora | Core i5-13450HX |
| Základná frekvencia procesora | 2,40 GHz |
| Frekvencia procesora boost | 4,60 GHz |
| Výrobca procesora | Intel |
| Slot pre pamäťovú kartu | Nie |
|---|---|
| Výbava | Webkamera, Port pre slúchadlá a mikrofón, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Reproduktor |
| Operačný systém | Windows 11 Home |
|---|
| Typ grafickej karty | Dedikovaná |
|---|---|
| Grafika | GeForce RTX 5050 |
| Výrobca grafiky | NVIDIA |
| Pamäť grafickej karty (GB) | 8 GB |
| Podsvietenie klávesnice | Áno |
|---|
| Počet USB-A | 3 |
|---|---|
| Počet USB-C | 1 |
| Komunikácia | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi štandard | 802.11ax |
| Rozhranie | USB-C, USB-A, RJ-45, HDMI |
| Materiál konštrukcie | Plastový |
|---|---|
| Konštrukcia | Pevná |
| Výška | 2,19 cm |
|---|---|
| Šírka | 35,99 cm |
| Hĺbka | 25,90 cm |
| Hmotnosť | 2,4 kg |
| Farba | Šedá |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.