- kapacita 11 kg bielizne
- energetická trieda A
- 12 programov
- rýchlosť odstreďovania 1 400 ot/min
- motor Inverter Direct Drive
- parné pranie Steam
- funkcia AI DD
- aplikácia LG ThinQ
- AI Wash
Odporúčané služby
Zľavový kupón
Ďalšie možnosti financovania

Práčka s predným plnením LG F4X5011TLB

Prehľadný LED displej na jednoduché ovládanie
Spredu plnená práčka LG F4X5011TLB v sebe dokonale kombinuje elegantný dizajn, špičkový výkon a inteligentné funkcie, ktoré zaistia vašej bielizni tú najlepšiu starostlivosť. Vďaka svojej šetrnej prevádzke je zaradená do energetickej triedy A. Do prémiového bubna s nerezovými lopatkami sa zmestí až 11 kg bielizne naraz. Ovládací panel má veľký a lepšie čitateľný LED dotykový displej. Správny program na aktuálnu dávku si ľahko vyberiete pomocou vkusného otočného voliča. Veľké dvierka z tvrdeného skla sú odolnejšie voči poškriabaniu a usadzovaniu nečistôt.

AI technológie na šetrnejšie pranie
Technológia AI DD využíva umelú inteligenciu na určenie hmotnosti náplne a jemnosti vlákien. Na základe toho potom nastaví optimálnu kombináciu pohybov bubna na šetrné, ale zároveň účinné pranie. Program „Pre alergikov“ je certifikovaný organizáciou BAF využíva technológiu LG Steam, ktorá spoľahlivo odstráni až 99,9 % alergénov, ako sú roztoče spôsobujúce alergie alebo dýchacie problémy. Vaše oblečenie tak bude nielen dokonale čisté, ale aj zdravotne nezávadné, čo ocenia nielen alergici, ale aj rodičia malých detí. S programom TurboWash 360 a 3D systémom trysiek bude vaša bielizeň kompletne vypraná už za 39 min. Celkom má práčka vo svojom portfóliu 12 programov.

LG ThingQ na ovládanie mobilom
Práčka LG F4X5011TLB je plne kompatibilná s bezplatnou aplikáciou LG ThinQ. Môžete ju tak ovládať, sťahovať si ďalšie programy alebo trebárs sledovať spotrebu elektrickej energie, nech už ste kdekoľvek. Prostredníctvom WiFi pripojenia budete mať prístup k najnovším funkciám, ktoré sú navrhnuté tak, aby presne vyhovovali vašim potrebám.

Invertorový motor DirectDrive
Práčku poháňa výkonný bezkefový Inverter Direct Drive motor s priamym pripojením k stredu bubna. Vďaka tomu je pri práci veľmi tichá s minimom vibrácií a spotrebuje oveľa menej elektrickej energie, takže ušetrí aj vašu peňaženku. Tento typ elektronicky riadeného motora zaručuje spoľahlivú prevádzku spotrebiča po mnoho rokov. Motor dosahuje maximálnu rýchlosť pri odstreďovaní 1 400 ot/min. Hlučnosť počas cyklu je maximálne 71 dB.
| Počet programov | 12 |
|---|---|
| Program jemná bielizeň | Nie |
| Parný program | Áno |
| Program ľahké žehlenie | Nie |
| Čas trvania programu ECO | 4:00 |
| Čas programu prania | 2:51 |
| Smart | Áno |
|---|---|
| Emisná trieda hluku | A |
| Plnenie | Spredu plnená |
| Hlučnosť odstreďovania | 72 dB(A) |
| Náplň prania | 11,0 kg |
| Otáčky | 1400 ot/min |
| Možnosť umiestnenia | Voľne stojaca |
| Trieda účinnosti odstreďovania | B |
| Displej | LED |
|---|---|
| Aquastop | Nie |
| Špeciálne funkcie | TurboWash 360, AI Wash, Steam, ThinQ |
|---|---|
| Odložený štart/koniec | Áno |
| Množstevná automatika | Áno |
| Signalizácia priebehu prania | LED displej |
| Kompatibilita | LG ThinQ |
| Český ovládací panel | Áno |
| Komunikácia | Wi-Fi |
|---|
| Energetická trieda | A |
|---|---|
| Spotreba vody | 46 l |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 31 kWh |
| Výška | 85,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 60,00 cm |
| Hĺbka | 56,50 cm |
| Hmotnosť | 68,0 kg |
| Výška balenia | 890,00 mm |
|---|---|
| Šírka balenia | 660,00 mm |
| Hĺbka balenia | 660,00 mm |
| Hmotnosť balenia | 72,00 g |
| Farba | Biela |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.