Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Mobilné telefóny Xiaomi

Mobilné telefóny Xiaomi vstúpili na európsky trh v roku 2017, a od toho času neustále narastajú na popularite. Xiaomi telefóny ponúkajú špičkové parametre za nízku cenu. Smartfóny Xiaomi disponujú skvelým hardvérom. Ich operačný systém patrí medzi najviac používateľský prispôsobiteľný.

 

Výhody, s ktorými sa môžu pýšiť telefóny Xiaomi

+ bezkonkurenčne nízka cena
+ prémiový hardvér
+ elegantný dizajn
+ vynikajúca výdrž batérie

Telefn Xiaomi, ktor fot avantgardn umeleck obraz

Skvelý procesor, ktorý zvládne všetko, čo telefónu nadelíte

Mobilné telefóny Xiaomi používajú takmer vo všetkých svojich smartfónoch procesor Snapdragon. Tieto procesory sú vysoko kvalitné a dokážu bezproblémovo zvládať multitasking. Váš Xiaomi telefón si tak hravo poradí aj s náročnejšími aplikáciami a mobilnými hrami. Tu však jeho výhody zďaleka nekončia. Vďaka tomuto procesoru má Xiaomi telefón aj lepšiu výdrž batérie. Snapdragon je totiž omnoho viac energeticky efektívnejší ako jeho náprotivok MediaTek. S týmto procesorom bude navyše váš mobilný telefón Xiaomi menej náchylný na prehrievanie.

MIUI - operačný systém špeciálne vyhotovený pre mobilné telefóny Xiaomi

MIUI patrí medzi najobľúbenejšie nadstavby Androidu. Xiaomi telefóny s MIUI patria medzi tie najviac prispôsobiteľné telefóny. Na výber máte stovky tém, ktoré dokážu zmeniť celý dizajn operačného systému. Mobil Xiaomi vám ale dovolí aj nakonfigurovať všetko osobitne. Od horného panelu, kde môžete pridávať alebo odoberať nastavenia ako Bluetooth alebo Wifi, meniť môžete tiež vzhľad uzamknutej obrazovky. Telefón Xiaomi vám taktiež dovolí meniť aj vzhľad notifikácií alebo dokonca zmeniť aj predvolený font písma. Okrem svojej konfigurovateľnosti majú Xiaomi mobily s operačným systémom MIUI aj iné výhody.

Procesor Snapdragon, ktor použvaj mobiln telefny Xiaomi

Xiaomi telefóny a ďalšie výhody spojené s MIUI

  • Intuitívne používanie - smartfóny sú nenáročné pre nových používateľov. Xiaomi telefóny majú všetko presne tam, kde by ste to čakali. Svojim ovládaním sa tak dá Xiaomi telefón prirovnať k iOS telefónu. Užívateľské rozhranie je veľmi prívetivé a prepínanie medzi jednotlivými kartami plynulé. Vďaka tomu robí operačný systém MIUI mobilné telefóny Xiaomi veľmi jednoduché na použitie pre každého.
  • Skvelé zabezpečenie - Xiaomi telefón vám dovoľuje zakázať aplikáciám zbierať vaše údaje. Taktiež vás upozorní v prípade, že nainštalovaný softvér požaduje prístup k mikrofónu alebo ku kontaktom. Okrem toho má Mobil Xiaomi aj výkonný anti-malware a iné ďalšie funkcie, ktoré sa postarajú o to, že mobilný telefón Xiaomi bude naozaj bezpečný.
  • Pravidelné aktualizácie - týmto spôsobom Xiaomi telefóny získavajú neustále nové softvérové funkcie a vylepšenia. Veľkou výhodou je, že mobilné telefóny Xiaomi majú oproti svojim konkurentom v rovnakej cenovej kategórii dlhšiu podporu. Xiaomi telefón má zaručené dva roky pravidelných aktualizácii so zlepšeniami, ktoré nájdete aj v nových modeloch. Po tejto má však mobil Xiaomi ešte zvyčajne ďalšiu trojročnú podporu, pomocou ktorej sa opravujú prípadné softvérové chyby a nedostatky. Týmto spôsobom dostáva tiež telefón Xiaomi aj pravidelne aktualizovanú vírusovú databázu.

Muž drž telefn, ktor zobrazuje svoje veľk zabezpečenie.

Elegantný dizajn

Mobilné telefóny Xiaomi vyzerajú veľmi moderne. Majú všetky dizajnové prvky, ktoré by ste čakali od top výrobcov smartfónov. Medzi najvýraznejšie charakteristiky, ktorými disponujú Xiaomi telefóny je vynikajúci OLED displej. Ďalej má mobil Xiaomi celkovo solídnu kvalitu materiálov, z ktorých je vyrobený, atraktívne navrhnuté rohy telefónu a fotoaparáty s tromi šošovkami na zadnej strane.

Viacero modelov pre každú cenovú kategóriu

Klasické mobilné telefóny Xiaomi

V tejto kategórii nájdete drahšie telefóny Xiaomi. Aj keď majú mobilné telefóny Xiaomi z tohto radu o niečo vyššiu cenu, pýšiť sa môžu napríklad vynikajúcim procesorom a veľkou, dokonca až 12 GB operačnou pamäťou. Medzi ich ďalšie prednosti patrí znamenitý fotoaparát a kompaktný dizajn. V tejto rade sa môžete tiež stretnúť s variantom Pro, ktorý je ešte väčší a výkonnejší. V ponuke môžete nájsť ale aj Xiaomi telefóny vo variante Líte, ktoré stavajú skôr na menší displej a o niečo slabšie, aj keď stále vynikajúce, parametre. Vďaka týmto zmenám však dokáže byť Mobil Xiaomi Lite omnoho cenovo dostupnejší. Predošlé Xiaomi telefóny ste mohli nájsť aj s predponou Mi. Táto sa však od Xiaomi 12 prestala používať.

Novinka Xiaomi 14 prináša profi Leica kameru a mnoho ďalšieho

V rámci značky Xiaomi určite stojí za zmienku aj najnovšia séria smartfónov Xiaomi 14, ktorá v sebe skrýva množstvo technológie na objavovanie. V produktovej sérii na vás čaká 2 pamäťové prevedenia (256 GB a 512 GB) a až 3 farebné varianty (biela, zelená a čierna).

Za najsilnejší prvok považujeme profesionálne vybavenie fotoaparátu, ktorá Xiaomi vyvinulo v spolupráci s prestížnou spoločnosťou Leica. Tešiť sa môžete dokopy až na 4 objektívy, ktoré sú rozmiestnené do 50 Mpx hlavnej zadnej kamery (3 objektívy) a 35 Mpx predného fotoaparátu (1 objektív).

Spoločne s novinkou bola ohlásená aj modelová rada Xiaomi 14 Ultra.

Xiaomi smartphone Redmi - skvelé parametre aj za nízku cenu

Redmi telefóny Xiaomi majú veľmi atraktívnu cenu, vďaka čomu sú ideálne ak máte na kúpu telefónu vyhradený nižší rozpočet. Oproti ostatným telefónom, v rovnakej cene, majú REDMI Mobilné telefóny Xiaomi často väčšiu operačnú pamäť a lepší procesor. Ich operačná pamäť sa môže pohybovať od 6 do 8 GB. Redmi majú štýlový dizajn a s 5080 mAh batériou majú aj adekvátnu výdrž. Ak chcete Xiaomi telefón s väčším displejom, potom hľadajte označenie Note.

Muž drž telefn, ktor zobrazuje svoje veľk zabezpečenie.

Xiaomi POCO

Tento Xiaomi telefón je prioritne určený na hranie hier. Disponuje totiž obdivuhodným osemjadrovým procesorom, obrovským displejom a vynikajúcimi reproduktormi. Okrem toho má aj dlhú výdrž batérie, ktorá vám dopraje viac ako 10 hodín nepretržitej hernej zábavy. Mobilný telefón Xiaomi Poco je teda ideálnym spoločníkom pre každého hráča, a hravo si poradí s hrami ako Fortnite, ARK alebo PUBG.

Muž použva Xiaomi smartphone na hranie hry.

79 €
1 149 €
Všetky filtre

50 produktov

Darček
Xiaomi Redmi A3 4/128GB Blue
Redmi A3 4/128GB Blue XIAOMI
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 14.6.
104,90 €
Akcia: Kúp teraz za 94,41 €
Darček
Xiaomi Redmi A3 3/64GB Green
Redmi A3 3/64GB Green XIAOMI
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 14.6.
79,00 €
Darček
5,0 2x
Xiaomi Redmi 13C 8/256GB Midnight Black
Redmi 13C 8/256GB Midnight Black Xiaomi
Ihneď k odoslaniu
Skladom 4 ks.
U Vás už 14.6.
149,00 €
Akcia: Kúp teraz za 134,10 €
Darček
Xiaomi Redmi A3 4/128GB Green
Redmi A3 4/128GB Green XIAOMI
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 14.6.
104,90 €
Akcia: Kúp teraz za 94,41 €
Darček
Xiaomi Redmi A3 4/128GB Black Black
Redmi A3 4/128GB Black XIAOMI
Ihneď k odoslaniu
Skladom 3 ks.
U Vás už 14.6.
104,90 €
Akcia: Kúp teraz za 94,41 €
Darček
Xiaomi Redmi A3 3/64GB Blue
Redmi A3 Blue 3+64GB
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 14.6.
79,00 €
Darček
Xiaomi Redmi A3 3/64GB Black
Redmi A3 3/64GB Black XIAOMI
Ihneď k odoslaniu
Skladom 3 ks.
U Vás už 14.6.
79,00 €
Zobraziť ďalších 24
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.