Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

MORA C 8668 BX6

4,0
1 hodnotení

Elektrický sporák Mora C 8668 BX6, sklokeramický s funkciou pary, biela farba, sklokeramická platňa, 4 HiLight varné zóny

Zobraziť celý popis

mora-banner_1684479033
292_1696400827

Extra veľký objem, more priestoru

Hravo pripravíte hostinu pre celú rodinu. Pečená morka alebo 3 rôzne chody pečené naraz na niekoľkých plechoch. V rúre s objemom 70 litrov sa vždy nájde miesto na všetko, čo máte radi.

C 8668 BW6 ELEKTRICKÝ SPORÁK MORA ulozny priestor

Praktický úložný priestor, pre všetky kuchynské náčinie

Obzvlášť veľký a hlboký úložný priestor v spodnej časti sporáka poskytuje miesto na uloženie väčšieho množstva hrncov, pekáčov alebo kuchynského náčinia – s týmto pohodlným úložným riešením máte všetko, čo potrebujete, po ruke.

C 8668 BX6 ELEKTRICKÝ SPORÁK MORA personalizacia nastavenia

Prispôsobte sporák vašim preferenciám

Niektoré nastavenia je možné prispôsobiť podľa vašich prianí. Môžete nastaviť hlasitosť zvukových signálov, zmeniť úroveň osvetlenia displeja či uzamknúť ovládanie rúry sporáka. Príklop je u niektorých modelov súčasťou sporáka, ale môžete ho tiež zakúpiť ako extra príslušenstvo.

C 8668 BW6 ELEKTRICKÝ SPORÁK MORA hi-light

Sklokeramická varná doska, Hi-Light varnej zóny

Sklokeramická varná doska s Hi-Light zónami je navrhnutá pre jednoduché používanie a vynikajúce výsledky varenia. Doska podľa modelu ponúka dvojité alebo oválne varné zóny, vďaka ktorým môžete zónu prispôsobiť veľkosti varnej nádoby. Vďaka funkcii ukazovateľ zvyškového tepla využijete zvyškové teplo na úsporu energie. Časovač a dotykové ovládanie zaisťujú úplnú kontrolu nad varením a zároveň poskytujú maximálnu bezpečnosť.

C 8668 BW6 ELEKTRICKÝ SPORÁK MORA predohrev

Rýchly predohrev rúry, do 5 minút pripravený na pečenie

Sporáky s funkciou rýchleho predohrevu rúry dosiahnu teplotu až 200 ˚C iba za 4,5 minúty, čím ušetria 30% času potrebného na štandardný predohrev a sú tak jednými z najrýchlejších na trhu.

C 8668 BW6 ELEKTRICKÝ SPORÁK MORA chladne dvierka

Chladné dvierka rúry, pozor, tieto dvierka nepália

Dvierka sporáka s dvoma sklami a reflexnou vrstvou sú navrhnuté pre dokonalú izoláciu, takže teplo si tak cestu von nenájde. Rúra je bezpečnejšia pre všetkých členov domácnosti vrátane detí a domácich zvierat. Navyše vďaka tomu, že teplo neuniká, ušetríte za energiu.

C 8668 BW6 ELEKTRICKÝ SPORÁK MORA viacurovnove pecenie

Viacúrovňové pečenie, pečte na niekoľkých úrovniach

Usporiadajte doma oslavu alebo pozvite priateľov na nedeľný brunch. Aby ste uspokojili maškrtné jazýčky všetkých, nemusíte už tráviť hodiny v kuchyni a prehadzovať jednotlivé plechy v rúre. Vďaka veľkej kapacite upečiete viac plechov naraz, čím výrazne ušetríte čas aj energiu. Či už to budú hranolky, koláč alebo pizza, môžete sa spoľahnúť, že na všetkých úrovniach bude jedlo upečené rovnomerne a perfektne.

C 8668 BW6 ELEKTRICKÝ SPORÁK MORA xxl pekac

XXL hlboký pekáč

Jeden z najväčších pekáčov na trhu. Hlboký pekáč vám umožní pripraviť jedlo, ktoré potrebuje hlbší priestor – perfektné pre lasagne, ryby, kačicu alebo až roast beef.

C 8668 BW6 ELEKTRICKÝ SPORÁK MORA eco clean

ECO CLEAN parné čistenie

Pokiaľ po pečení zostalo v rúre silnejšie znečistenie, para s ním rýchlo zatočí. Stačí, keď do rozohriatej rúry vložíte hneď po príprave pokrmu plech s vodou a zapnete čistiaci program Eco Clean. Po 30 minútach sa nečistoty uvoľnia a akonáhle rúra vychladne, ľahko ich zotrite handričkou.

C 8668 BW6 ELEKTRICKÝ SPORÁK MORA mrazene a hotove jedla

Program pre mrazené a hotové jedlá

Hotovky väčšinou volíme vtedy, keď nás tlačí čas. So špeciálnym programom pre hotové a mrazené jedlá ho ušetríte ešte viac, pretože si pripravíte chutný obed rýchlejšie, bez nutnosti predhrievania rúry. Výsledok však bude dokonalý, a tak si v kľude vychutnáte napríklad kuracie nugety, lasagne, hranolky alebo croissanty.

C 8668 BW6 ELEKTRICKÝ SPORÁK MORA fritovanie

Program teplovzdušné fritovanie

Teraz si môžete vychutnať lahodné, chrumkavé vyprážané jedlo bez kalórií navyše. Táto metóda mimoriadne intenzívneho pečenia horúcim vzduchom nevyžaduje žiadny tuk, aby sa zaistila dokonale lahodná chrumkavá zlatá kôrka. Vhodné na pečenie malých kúskov mäsa, rýb, zeleniny alebo mrazených výrobkov, ako sú hranolky či kuracie nugetky.

C 8668 BW6 ELEKTRICKÝ SPORÁK MORA pizza

Program Pizza, najlepšia pizza v meste

Program je špeciálne navrhnutý na pečenie pizze, focaccie, tortill a podobných pekárskych pochúťok.

C 8668 BW6 ELEKTRICKÝ SPORÁK MORA teleskopicke rosty

Výsuvné teleskopické rošty

Vyberanie rozžeravených pekáčov z rúry nikdy nebolo jednoduchšie. Špeciálne teleskopické rošty z pevného kovu veľmi ľahko vysuniete aj s vašim pripraveným pokrmom, ktorý potom jednoducho vyberiete. Túto mechaniku oceníte napríklad aj v prípade, že potrebujete pokrm v priebehu pečenia treba podliať výpekom alebo posypať strúhaným syrom.

C 8668 BW6 ELEKTRICKÝ SPORÁK MORA dovieranie dvierok

Tlmené dovieranie dvierok, super ľahké a super tiché

Špeciálna mechanika dvierok vyžaduje iba jemný ťah a veci sa dajú do pohybu. Stačí len jemný dotyk a dvierka sa hladko a ticho zavrú.

C 8668 BW6 ELEKTRICKÝ SPORÁK MORA casovac

Digitálny dotykový časový spínač s hodinami

Dobu pečenia môžete nastaviť na presný čas, napr. 45 minút, alebo nastaviť, kedy má byť jedlo upečené, napr. o 17:00. Oba režimy automaticky po uplynutí nastaveného času rúru vypnú a koniec pečenia vám oznámi zvukovým signálom. Tiež môžete využiť tzv. kuchynskú minútku, ktorú je možné nastaviť na 24 hodín. Tá je nezávislá na prevádzke rúry, preto po uplynutí nastaveného času sa rúra nevypne, ale vykurovacie telesá budú v prevádzke. Po uplynutí nastaveného času zaznie len zvukový signál.

C 8668 BX6 ELEKTRICKÝ SPORÁK MORA nerezovy ovladaci panel

Nerezový ovládací panel

Povrch ovládacieho panelu z nerezovej ocele je potiahnutý špeciálnou fóliou, ktorá zabraňuje odtlačkom prstov, takže povrch zostáva vždy lesklý a čistenie je oveľa jednoduchšie.

Ako vybrať sporák?

V našom článku sa dozviete, ako si ideálne vybrať sporák. Prezradíme Vám, na základe akých parametrov si vybrať ten správny model. 

Elektrický sporák sklokeramický s funkciou pary

biela farba

sklokeramická platňa

4 HiLight varné zóny
vľavo vpredu dvojitá kruhová Ø 21/12 cm, 2,2 kW

vpravo vpredu Ø 14,5 cm, 1,2 kW

vľavo vzadu Ø 14,5 cm, 1,2 kW

vpravo vzadu Ø 18 cm, 1,8 kW

ukazovateľ zvyškového tepla varných zón

DIGITÁLNY dotykový časový spínač s hodinami

programovanie doby pečenia

multifunkčná rúra – 11 spôsobov ohrevu, ECO CLEAN – funkcie na čistenie rúry, EXTRA PARA 2 programy pečenia v pare, rýchly predohrev rúry, program PIZZA, program pre HOTOVÉ A MRAZENÉ JEDLÁ, program TEPLOVZDUŠNÉ FRITOVANIE BEZ TUKU

regulácia teploty v rúre 50–275 °C

osvetlenie rúry

objem rúry 71 l

vedenie v rúre – drôtené vodidlá plechov

výsuvné teleskopické rošty/1 úroveň

tlmené dovieranie dvierok

chladné dvierka rúry

energetická trieda – A

praktický úložný priestor

príslušenstvo: 1 x rošt, 1x XXL hlboký pekáč, 1x plytký plech

rozmery spotrebiča (v x š x h): 85 x 60 x 60 cm

menovitý príkon: 9,7 kW

elektrické napätie: 400 V

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.