Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

MORA VDST 652FF

Sklokeramická varná platňa MORA, vstavaná, 4 Hi–Light varné zóny, ukaz. zvyškového tepla, dotyková, plynulá regulácia výkonu, funkcia KeepWarm,  KeyLock
 

Zobraziť celý popis

mora-banner_
4-varne-zony_

Efektívne varenie so zónami

4 Hi-Light varné zóny platne MORA umožňujú rýchle varenie v nádobách rôznych materiálov i veľkostí. DuoZóna je praktickou vychytávkou vybraných platní. Zóna je rozdelená na niekoľko okruhov rôznych veľkosti, ktoré si následne môžete aktivovať podľa veľkosti hrncov. Prípravu pokrmov zvládnete na sklokeramickej platni MORA v krátkom čase a za efektívnych podmienok prevádzky.

KeepWarm-KeyLock_

Udržte jedlo teplé

Sklokeramická varná doska MORA je vybavená mnohými praktickými funkciami. Vďaka funkcii KeepWarm sa udrží teplota vášho pokrmu na konštatných 70-tich stupňoch. Jeho lahodná chuť aj teplota sa teda zachová až do momentu podávania. Funkcia KeyLock zabezpečuje uzamknutie ovládanie platne. Zaisťuje tak bezpečie vám aj vašim deťom pri príprave pokrmov. 

funkcia-pause-a-timer_

Nastavte dobu varenia

Časovač vám iste uľahčí prácu a nemusíte tak kontrolovať čas. Môžete ho nastaviť až na 99 minút podľa vášho vybraného receptu. Po uplynutí nastavenej doby sa časovač aj výkonový panel automaticky vypne, zaznie pípnutie a váš pokrm je hotový. Vďaka funkcii Pause môžete zastaviť varenie a po opätovnej aktivácii znova pokračovať s rovnakými nastaveniami.

dotykove-ovladanie_

Intuitívne ovládanie

Dotykové ovládanie varnej platne MORA VDST 652 FF je veľmi jednoduché a intuitívne. Vďaka jednotlivým senzorom jednoducho regulujete výkon každej varnej zóny jemným pohybom prsta. Disponuje ukazovateľom zvyškového tepla aj signalizáciou navolenej funkcie. Varná platňa sa veľmi ľahko čistí a udržiava.

 

Potrebujete poradiť pri výbere varnej dosky?

V našom článku sme sa bližšie pozreli na jednotlivé druhy varných dosiek a určili parametre, ktoré vám pomôžu s výberom. 


Sklokeramická vstavaná platňa MORA VDST 652 FF

Špecifikácia
Typ varnej dosky: Sklokeramická
Počet horákov/varných zón: 4
Počet ovlád./ukazovat.výkonu: 4
Funkcia Boost: Nie
Detská poistka: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno
Malá varná zóna (počet): 2
Štandardná varná zóna: 3
Velká varná zóna (počet): 2
Multifunkčná varná zóna: 1
Flexi zóna: Áno
Celkový príkon dosky: 6.4 kW
Napájanie: 400 V

Rozmery
Farba: čierna
Šírka: 59.5 cm
Výška: 5 cm
Hĺbka: 52 cm
Hmotnosť: 7.7 Kg

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.