Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Notebooky Asus

Laptopy Asus sú známe svojou vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a vynikajúcim výkonom. Značka Asus ponúka širokú škálu laptopov pre rôzne potreby a používateľské skupiny. Notebooky Asus majú elegantný a štýlový dizajn, ktorý robí z nich nie len vysoko funkčné zariadenie, ale aj esteticky príjemnú súčasť vašej technológie. S týmto širokým výberom, si každý môže nájsť Asus laptop, ktorý najlepšie vyhovuje jeho potrebám a požiadavkám.


Asus herný notebook pre všetkých pravých gamerov

Asus je jedným z popredných výrobcov herných notebookov na trhu. Jeho produkty sú známe svojou výkonnosťou a kvalitou konštrukcie. Mnohé Asus gaming laptopy sú vybavené najnovšími procesormi a grafickými kartami, ktoré umožňujú hranie aj náročných hier, pričom sú ešte podporené mnohými inovatívnymi prvkami ako napríklad chladiace systémy a programy na optimalizáciu výkonu. Celkovo kategória zameraná na Asus gaming notebook prináša skvelé alternatívy pre vášnivých hráčov, ktorí hľadajú vysokú kvalitu a spoľahlivosť vo svojich herných zážitkoch.

Laptop Asus ROG prináša ultimátne herné zážitky

Asus ROG (Republic of Gamers) je rad laptopov, ktoré sú navrhnuté pre náročných hráčov, ktorí očakávajú vysoký výkon a kvalitnú grafiku pre ich herné zážitky. Každý Asus notebook z tejto rady sa vyznačuje rýchlym procesorom, vysokým výkonom grafických kariet a veľkým úložiskom pre rýchly prístup k dátam a hrám.

Okrem toho, majú ROG notebooky majú vylepšené chladenie a klávesnicu s podsvietením, čo zabezpečuje pohodlné a efektívne používanie. S touto vysokou výkonnosťou a špecifickými vlastnosťami pre hry, každý Asus notebook s označením ROG predstavuje ideálne riešenie pre vášnivých hráčov, ktorí hľadajú vynikajúce herné zážitky doma aj na cestách.

Vstúpte do sveta Asus ROG Strix

Asus ROG Strix reprezentuje sériu notebookov, ktorý je navrhnutý pre vášnivých hráčov, ktorí hľadajú vynikajúci herný zážitok. Tieto notebooky majú vysoký výkon, ktorý zabezpečuje plynulý chod hier a vysokú kvalitu grafiky. ROG Strix notebooky sú tiež vybavené rýchlym úložiskom a vylepšeným chladením, ktoré zabezpečuje stabilný výkon počas náročných herných relácií. Okrem toho majú ROG Strix notebooky elegantný a štýlový dizajn, ktorý je charakteristický pre rad ROG. S touto vysokou výkonnosťou a kvalitou konštrukcie, Asus ROG Strix je ideálny pre hráčov, ktorí očakávajú vynikajúce herné zážitky aj na cestách.

herny laptop asus rog strix na bielom pozad

Herné notebooky na cesty Asus ROG Zephyrus

Asus ROG Zephyrus zastrešuje modelový rad laptopov pre náročných hráčov, ktorí hľadajú vysoký výkon a kvalitu grafiky v štíhlom a prenosnom dizajne. Tieto notebooky majú vysoký výkon a sú vybavené najnovšími procesormi a grafickými kartami, ktoré umožňujú plynulý chod hier aj v najnáročnejších nastaveniach. Okrem toho, ROG Zephyrus notebooky majú štíhly profil a sú ľahko prenosné, čo z nich robí ideálne zariadenie pre hráčov, ktorí sa často pohybujú. Tieto notebooky sú tiež vybavené vylepšeným chladením, ktoré zabezpečuje optimálnu teplotu pre vysoký výkon a stabilitu počas herných relácií. S touto špičkovou výbavou a štíhlym dizajnom, Asus ROG Zephyrus je ideálny pre hráčov, ktorí hľadajú kvalitné herné zážitky aj na cestách.

herny laptop asus rog strix na bielom pozad

ASUS TUF Gaming vchádza do arény vo veľkom štýle

Rad notebookov, ktorý bol navrhnutý pre hráčov, ktorí hľadajú spoľahlivý a cenovo dostupný herný notebook. Tieto notebooky majú robustnú konštrukciu a sú odolné proti nárazom a vode, čo zabezpečuje ich dlhú životnosť aj v náročných podmienkach. Asus TUF Gaming notebooky sú vybavené vysokým výkonom a kvalitnou grafikou, ktorá umožňuje plynulý chod hier aj v náročnejších nastaveniach. Okrem toho, tieto notebooky majú špeciálne vylepšené chladenie, ktoré zabezpečuje optimálnu teplotu a stabilitu pre vysoký výkon počas dlhých herných relácií. S cenovo dostupnou cenou a spoľahlivou konštrukciou, Asus TUF Gaming je ideálny pre hráčov, ktorí hľadajú kvalitné herné zážitky bez veľkého výdavku. Často sa preto aj označujú ako pomyselné lacné Asus notebooky

herny laptop asus rog strix na bielom pozad

Laptop Asus VivoBook chladná elegancia, ktorá dýcha farbami

Asus VivoBook je rodina notebookov, ktorá sa vyznačuje kombináciou štýlového dizajnu a vysokých výkonových špecifikácií.

Asus notebooky sú určené pre používateľov, ktorí hľadajú spoľahlivý a cenovo dostupný notebook pre každodenné potreby, ako je práca, štúdium či systémovo nenáročná zábava.

K dispozícii sú rôzne modely VivoBookov, ktoré zahŕňajú ultrabooky, 2-v-1 notebooky aj klasické notebooky s veľkosťou obrazovky.

Pokiaľ ide o konkrétne označenie modelov, môžete sa stretnúť s:

  • VivoBook 
  • VivoBook S - super tenký so solídnym výkonom.
  • VivoBook Flip - všestrannosť s 360° displejom pre ešte pestrejšiu prácu.

Notebooky Asus z modelovej rady VivoBook majú vo všeobecnosti rýchle procesory, rôzne veľkosti úložiska a kvalitnú grafiku. Okrem toho sú vybavené aj množstvom portov a konektorov pre pripojenie periférií a ďalších zariadení. S touto širokou paletou funkcionalít a dostupných možností, Asus VivoBook je ideálny pre používateľov, ktorí si chcú kúpiť kvalitný a výkonný notebook za rozumnú cenu. 

herny laptop asus rog strix na bielom pozad

Notebook Asus ZenBook s kompaktným a elegantným dizajnom

Asus ZenBook je modelové označenie notebookov, ktorým sa označuje kombinácia elegantného a štýlového dizajnu s vysokými výkonovými špecifikáciami.

Tieto laptopy sú určené pre používateľov, ktorí hľadajú luxusný a výkonný Asus notebook pre prácu, štúdium alebo zábavu. ZenBooky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako je hliník, ktoré zabezpečujú ľahkosť a pevnosť. Sú k dispozícii rôzne modely Asus ZenBookov, ktoré zahŕňajú ultrabooky, 2-v-1 notebooky a klasické notebooky. 

  • ZenBook - práca či zábava na cestách zabalená do elegancie.
  • ZenBook Pro - silný výkon v kombinácii s kvalitnou grafikou, vďaka ktorej privediete vaše kreatívne koncepty k životu. 
  • ZenBook Ssuper tenký so solídnym výkonom.
  • ZenBook Flip - zosobnenie univerzálnosti 2v1 s 360° displejom. 
  • ZenBook Duo - dve obrazovky pre ešte efektívnejší multitasking a výkonnejšiu produktivitu. 

Asus notebooky z modelovej rady ZenBook  majú vo všeobecnosti rýchle procesory, veľké úložisko a kvalitnú grafiku. Okrem toho sú vybavené aj množstvom portov a konektorov pre pripojenie periférií a ďalších zariadení. S touto širokou paletou funkcionalít a dostupných možností, Asus ZenBook je ideálny pre používateľov, ktorí si chcú kúpiť kvalitný a výkonný notebook s luxusným vzhľadom a výbornou výbavou.

herny laptop asus rog strix na bielom pozad

Asus notebook ProArt StudioBook dodá výkon vašej kreativite

ProArt StudioBook predstavuje pomenovanie pre taký Asus notebook, ktorý je navrhnutý pre profesionálnych tvorcov obsahu, ktorí potrebujú vysokú výkonnosť a spoľahlivosť pre svoju prácu.

Tieto Asus notebooky majú vysoký výkon a sú vybavené najnovšími procesormi, grafickými kartami a rýchlym úložiskom, ktoré umožňujú plynulé a efektívne práce v softvéroch ako je Adobe Premiere Pro, AutoCAD, alebo 3D rendering. ProArt StudioBooky majú tiež vysoké rozlíšenie obrazovky, čím sa zabezpečuje presnosť a detail vo vizuálnych projektoch.

Okrem toho, tieto notebooky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú pevnosť a odolnosť pre každodenné použitie. S touto špičkovou výbavou a kvalitou konštrukcie, notebook Asus ProArt StudioBook je ideálny pre grafikov, dizajnérov, animátorov a ďalších tvorcov obsahu, ktorí potrebujú notebook, ktorý je spoľahlivý a výkonný pre ich prácu.

 

Potrebujete poradiť ako vybrať notebook?

V našom článku sa dozviete aké parametre hrajú kľúčovú úlohu pri kúpe notebooku, podľa čoho si vyberať a čo v praxi znamenajú. 

209 €
4 099 €
Všetky filtre

37 produktov

Okamzita zlava 200 € - 100€
Asus Vivobook 15 OLED M1505YA 16/512 W11
M1505YA-OLED350W 15,6 R5 16/512 W11 ASUS
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 28.5.
619,00 €
Akcia: Kúp teraz za 519,00 €
Okamzita zlava 200 € - 50€
Asus Vivobook Go 15 Mixed Black
ASUS Vivobook Go 15 OLED/R3-7320U/8GB/512GB SSD/15.6" FHD/W11H/Black
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 28.5.
389,00 €
Akcia: Kúp teraz za 339,00 €
Okamzita zlava 200 € - 30€
Asus ASUS E510 Peacock Blue
ASUS Vivobook 15/N4020/4GB/128GB EMMC/15,6" FHD/Intel UMA/WIN11 HOME S/Blue
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 28.5.
239,00 €
Akcia: Kúp teraz za 209,00 €
Na objednávku
Okamzita zlava 200 € - 200€
Asus Zenbook i9 16 32/2TB Win11Pro Black
Notebook Asus Zenbook i9 16 32/2TB Win11Pro Black, procesor Intel Core i9 13905H, pamäť 32GB, úložný priesor 2TB SSD
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr
4 299,00 €
Akcia: Kúp teraz za 4 099,00 €
Na objednávku
Okamzita zlava 200 € - 200€
Asus UP3404VA-OLED058W WH11 Blue
Notebook Asus Zenbook Flip i7 14 16/1TB WH11 Blue, procesor Intel Core i7 1360P, pamäť 16GB, úložný priesor 1TB SSD
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr
1 599,00 €
Akcia: Kúp teraz za 1 399,00 €
Na objednávku
Okamzita zlava 200 € - 100€
Asus Vivobook S15 M5506NA 15,6 Ryzen 5 16/512GB
ASUS VivoBook S 15 M5506NA OLED Neutral Black
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr
849,00 €
Akcia: Kúp teraz za 749,00 €
Na objednávku
Okamzita zlava 200 € - 100€
Asus Vivobook15X K3504VA 15,6 Core i5 16/512GB Indie Black
ASUS Vivobook15X K3504VA-OLED513W, i5-1335U, 15.6˝ 2880 x 1620 2.8K, UMA, 16GB, SSD 512GB, W11H
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr
819,00 €
Akcia: Kúp teraz za 719,00 €
Na objednávku
Okamzita zlava 200 € - 100€
Asus UM3402YA-KP395W Black
Notebook Asus Zenbook 14/R5 14 16/512GB WH11 Black, procesor AMD Ryzen 5 7530U, pamäť 16GB, úložný priesor 512GB SSD
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr
799,00 €
Akcia: Kúp teraz za 699,00 €
Zobraziť ďalších 13
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.