Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Panasonic televízory

Panasonic TV je televízor s nekompromisným filmovým obrazom a mimoriadnym priestorovým zvukom. Televízory Panasonic vám do života prinesú nový rozmer obrazu. Televízory Panasonic uspokoja nielen náročného filmového diváka, ale aj hráča konzolových hier. Navyše, so Smart Panasonic TV si užijete nekonečné množstvo multimediálnej zábavy na jednom mieste.

 

Realistický obraz a zvuk s Panasonic TV

Hlavnou myšlienkou Panasonic OLED TV je priniesť do bežného života špičkový filmový obraz so strhujúcim zvukom, ktoré navrhovali samotní Hollywoodski filmári. Spolupráca s filmovým priemyslom prináša na obrazovky Panasonic TV neskutočný realistický filmový dej, do ktorého ste priam vtiahnutý.

Technológia OLED je pre televízory Panasonic považovaná za technológiu budúcnosti, ktorá sa neustále vyvíja. Predstavenie, ktoré zažijete s OLED Panasonic TV je dychberúce vďaka špeciálne navrhnutému panelu pozostávajúceho z miliónov organických pixelov.

Vďaka tomu si môžete na OLED TV Panasonic vychutnať neskutočne sýte farebné spektrum doplnené o vysokú úroveň čiernej farby, presne tak ako z pohľadu filmára.

Televízory Panasonic OLED poháňa jeden z najvýkonnejších procesorov spoločnosti Panasonic HCX PRO Intelligent a používa na to množstvo inteligentných funkcií pre ešte brilantnejší obraz:

  • Intelligent HDR Remaster - konverzia obrazu v SDR rozsahu na vysoko dynamický rozsah HDR využívajúc pri tom databázu Hollywoodu.
  • Intelligent 4K Remaster - technológia odstráni nežiadúci šum z obrazu a čo najvernejšie priblíži všetky detaily na obrazovkách Panasonic TV.
  • Intelligent Clear Motion - technológia slúžiaca na odstránenie chýb, ktoré sa môžu objaviť na obrazovke Panasonic TV.
  • Korekcia farieb vďaka systému Vyhľadávacia tabuľka 3D.

Vychutnajte si svoj obľúbený film na Panasonic TV vďaka filmárskemu režimu, odporúčaného Hollywoodom. Ten si jednoducho aktivujete na svojom diaľkovom ovládači.

Technológia Dolby Vision IQ predstavuje mimoriadne živé scény, neskutočný jas a kontrast farieb. S úžasnou obrazovou technológiou a spoločne s filmárskym režimom si v pohodlí vášho domova vychutnáte strhujúcu atmosféru ako priamo v kinosále.

Navyše, televízory Panasonic majú dve kľúčové funkcie Pixel Orbiter a Údržba pixelov, ktoré odstraňujú možné riziko vypálenia obrazu.

 

Herné 4K HDR televízory Panasonic

Vďaka procesoru HCX Pro AI zažijete neskutočnú atmosféru pri každom športovom zápase. Či už sa pozeráte na zápas priamo alebo ho aktívne hráte ako konzolovú hru, budete mať pocit, že sedíte priamo na štadióne.

Inteligentný procesor HCX analyzuje obraz a upravuje farbu na obrazovkách televízorov Panasonic tak, aby zobrazovaný obsah bol čo najčistejší s optimálnou kvalitou, ktorá je nesmierne dôležitá na hranie hier.

Televízory Panasonic s technológiou 4K OLED sú kompatibilné s najnovšími hráčskymi konzolami a počítačmi.

Game Mode Extreme je herný režim, s ktorým zažijete neskutočnú rýchlosť. Technológia AMD FreeSynch Premium poskytne hráčom plynulý a maximálny herný zážitok bez akéhokoľvek trhania obrazu pomocou HDMI 2.1 s obnovovacou frekvenciou (VRR) a vysokou snímkovou frekvenciou (HFR), ktorá zase zabezpečí plynulosť snímok na obrazovke a nerušené pohodlné hranie.

Ponorte sa do hry naplno vďaka kvalitnému audiovizuálnemu zážitku s najnovšími technológiami, ktoré vám prinesú televízory Panasonic.

 žasn atmosfra s Panasonic TV 4K

Televízor Panasonic s dynamickým 3D zvukom

O úchvatný priestorový zvuk sa postará technológia Dolby Atmos®, s ktorou budete mať pocit, že ste súčasťou akcie na obrazovke.

Zvuk budete môcť počuť vďaka zabudovaným reproduktorom v Panasonic TV, ktoré smerujú nahor a zvuk sa odráža od stropu.

Pomocou externého bezdrôtového reproduktora vytvoríte v miestnosti ešte dynamickejší zvuk. Funkcia Panasonic Bluetooth® Audio umožní jednoduché pripojenie televízora Panasonic k bezdrôtovému reproduktoru. Počúvať hudbu môžete aj so slúchadlami a skladby prehrávať z vášho smartfónu či tabletu.

Dynamick priestorov zvuk s Panasonic TV

Zábava s Panasonic Smart TV

Využívajte televízory Panasonic a ich inteligentné funkcie na maximum a na veľkej obrazovke.

S Android Panasonic TV máte k dispozícii viac ako 400 tisíc filmov a rôznych programov na jednom mieste. K hlavným streamovacím službám získate rýchly prístup vďaka samostatným tlačidlám vyhradeným na diaľkovom ovládači.

  • Diaľkový ovládač – pomocou jedného ovládača môžete ovládať všetky vaše inteligentné zariadenia v domácnosti.
  • Hlasový Asistent Google a Panasonic televízor – vyhľadať želaný obsah môžete jednoducho a rýchlo pomocou vášho hlasu stlačením jediného tlačidla na diaľkovom ovládači.
  • Funkcia Chromecast built-in™ - pomocou šikovnej funkcie prenesiete obsah z vášho smartfónu na obrazovku Panasonic Smart TV. Prezerajte si fotografie a videá, alebo počúvajte hudbu na veľkej obrazovke.
  • Televízor Panasonic odporúča služba Netflix – s týmto hodnotiacim programom máte zaručené, že sa aplikácia Netflix otvorí vždy rýchlo a poskytne vám najnovší obsah a funkcie v službe Netflix
239 €
2 139 €
Všetky filtre

24 produktov

Na objednávku
val
Panasonic TX 65LX650E
LED SMART televízor; 164 cm (65"); 4K
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr
659,00 €
Na objednávku
val
4,0 1x
Panasonic TX 55LX650E
LED SMART televízor; 139 cm (55"); 4K
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr
499,00 €
val
4,5 2x
Panasonic TX 43LX650E
LED SMART televízor; 108 cm (43"); 4K
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 24.5.
389,00 €
Na objednávku
val
Panasonic TX 50LX650E
LED SMART televízor; 126 cm (50"); 4K
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr
409,00 €
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.