Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philco PCF 2491

5,0
1 hodnotení

Truhlicová  mraznička Philco, objem 249 l, en. trieda F, alarm, hlučnosť 41 db, klimatická trieda SN-N-ST-T, ročná spotreba 270 kWh, mraziaci výkon 12 kg/deň

Zobraziť celý popis

philco-logo_1683267726

 
Philco PCF 2491:
 
Mraznička Philco s energetickou triedou F

Energetická trieda F
Nízka spotreba energie

Trieda emisie hluku
Stredná úroveň hluku

Alarm
Akustický signál otvorených dverí

Hlučnosť 41 dB
Nízka hlučnosť minimalizuje rušenie 


Pôsobivý objem

Truhlicová mraznička Philco PCF 2491 ponúka pôsobivý objem 249 litrov, čo zabezpečuje dostatok priestoru na uskladnenie veľkého množstva potravín. S energetickou triedou F je navrhnutá tak, aby poskytovala efektívne chladenie pri zachovaní primeranej spotreby energie.

Rýchle zmrazenie veľkého množstva potravín

Mraziaci výkon 12 kg/24 hod umožňuje rýchle zmrazenie veľkého množstva potravín, vďaka čomu zabezpečuje dlhšiu čerstvosť a vysokú kvalitu.

Mraznička pre každú domácnosť

Mraznička, navrhnutá na použitie v širokom rozsahu klimatických tried SN-N-ST-T, zvláda teploty od +10°C do +43°C, vďaka čomu je ideálnym riešením pre rôzne domáce prostredia a sezónne podmienky.

Tichý  chod

S hlučnosťou len 41 dB je tento spotrebič mimoriadne tichý, čo minimalizuje rušenie v domácnosti. Tieto vlastnosti z nej robia výnimočne univerzálny a užívateľsky prívetivý model, vhodný pre každodenné používanie. 

Inteligentný bezpečnostný prvok

Funkcia alarmu na mrazničke je inteligentný bezpečnostný prvok, ktorý upozorní majiteľa v prípade, že dvere mrazničky zostanú nechtiac otvorené alebo ak teplota vo vnútri mrazničky nečakane stúpne. Táto funkcia pomáha predchádzať strate chladu a zabezpečuje, že potraviny zostanú bezpečne uskladnené pri optimálnej teplote, čo minimalizuje riziko pokazených potravín a zvyšuje energetickú efektivitu spotrebiča.


Bezstarostný odvoz Vašej novej mrazničky?

Naša Doprava Premium Vám zabezpečí bezstarostný nákup veľkých spotrebičov. Tovar vám dovezieme, vynesieme, odbalíme, zapojíme aj odvezieme starý spotrebič. Zistite viac!


Technický popis
Energetická trieda F
Možnosť umiestnenia Voľne stojaci
Prevedenie Pultové
Trieda emisie hluku C
Objem mrazničky (l) 249
Ročná spotreba energie 270 kWh
Mraziaci výkon 12 kg/deň
No Frost Nie
Počet šuplíkov 1
Ukazovateľ teploty Mechanické
Super Mrazenie Nie
Hlučnosť 41 dB
Klimatická trieda SN-T
Výška (cm) 85
Šírka (cm) 98.5
Hĺbka (cm) 60
Farba Biela
Hmotnosť 40 kg

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.