Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philco PCS 2682 E

5,0
1 hodnotení
1 recenzia

Kombinovaná chladnička s mrazničkou Philco, objem chladničky/mrazničky 184/84 l, LowFrost, LED osvetlenie, en.trieda E, antibakteriálne tesnenie

Zobraziť celý popis

philco-logo_1683267726

 
Philco PCS 2682 E:
 

Otočenie dverí
Možnosť zmeny otočenia dverí

Funkcia LowFrost
Zaisťuje rovnomernejšie a účinnejšie mrazenie.

LED osvetlenie
Poskytuje vynikajúce a vysoko efektívne osvetlenie.

Energetická trieda E
Nízka spotreba energie

Hlučnosť 40 dB
Minimalizuje rušenie

Objem 268 l
Priestor pre celú rodinu


Slim kombinovaná chladnička s mrazničkou Philco PCS 2682 E s funkciou LowFrost prináša nie len úsporu miesta, ale aj energie. Dosahuje rovnomernejšie a efektívnejšie mrazenie, čo znamená nižšiu spotrebu elektrickej energie. Okrem toho vás oslobodzuje od nepríjemného odmrazovania, čo je výraznou výhodou pre pohodlné používanie.

Antibakteriálne tesnenie bráni rastu mikroorganizmov

Antibakteriálne tesnenie v chladničke zohráva kľúčovú úlohu pri udržiavaní potravín bezpečných na konzumáciu. Tým, že bráni rastu mikroorganizmov vo vnútri chladničky, vytvára ochrannú bariéru, ktorá zabezpečuje sterilné prostredie. Táto technológia je efektívnym štítom, ktorý chráni vašepotraviny pred nežiaducimi baktériami a mikróbmi, čím sa znižuje riziko infekcie a zaručuje bezpečnosť uložených potravín.

Antibakteriálne madlo pre zachovanie hygienického prostredia

Integrované antibakteriálne madlo, ktoré je zásadné pre zachovanie hygienického prostredia je navrhnuté tak, aby zabraňovalo usadzovaniu baktérií a mikroorganizmov na jeho povrchu. To znamená, že množstvo baktérií, ktoré sa dostávajú do vnútorného priestoru chladničky a mrazničky, sa výrazne znižuje. Toto riešenie prispieva k vyššej úrovni hygieny pri skladovaní potravín.

Technológia LowFrost ušetrí energiu a čas!

Nový dizajn výparníka LowFrost zabezpečuje mrazenie s vyrovnaným rozložením chladu a vyššou efektivitou. Výsledkom je nižšia spotreba energie a najmä eliminácia potreby opakovaného odmrazovania.

Jasné a rovnomerné LED osvetlenie

Osvetlenie vnútra chladničky má významný vplyv na prehľadnosť uložených potravín a na úsporu energie. Chladnička s mrazničkou Philco je vybavená moderným LED osvetlením, ktoré nielenže zabezpečuje jasné a rovnomerné svetlo, ale je aj energeticky efektívne. To znamená, že nielenže budete mať lepší prehľad o obsahu chladničky, ale tiež získate výhodu nižších nákladov na prevádzku.


Flexibilita vo forme otočenia dverí

Kombinovaná chladnička s mrazničkou ponúka flexibilitu aj vo forme možnosti otočenia dverí. Vďaka tejto vlastnosti môžete prispôsobiť usporiadanie chladničky podľa svojich individuálnych potrieb a priestoru vo vašej kuchyni. S funkciou možnosti otáčania dverí budete mať plnú kontrolu nad tým, ako chcete uskladňovať potraviny a využívať priestor vo vašej kuchyni.

Efektívne uskladňovanie potravín

Vnútorný priestor chladničky a mrazničky je premyslene navrhnutý tak, aby vám umožnil efektívne uskladňovať a udržiavať potraviny dobre usporiadané. V chladničke nájdete štyri sklenené police a jednu výsuvnú zásuvku, ktoré poskytuj dostatok miesta na uloženie rôznych druhov potravín. Na dverách chladničky sú štyri poličky, ktoré sú ideálne pre menšie predmety. V mrazničke nájdete tri zásuvky, ktoré vám pomôžu oddeliť rôzne druhy potravín a zabezpečiť, aby zostali čerstvé a plné chuti. Okrem toho je súčasťou mrazničky praktická miska na ľad, ktorá je skvelým doplnkom pre vaše osviežujúce nápoje. Toto usporiadanie prináša maximálnu flexibilitu pri organizácii a uchovávaní potravín a nápojov vo vašej chladničke a mrazničke čerstvých.


Bezstarostný odvoz Vašej novej chladničky?

Naša Doprava Premium Vám zabezpečí bezstarostný nákup veľkých spotrebičov. Tovar vám dovezieme, vynesieme, odbalíme, zapojíme aj odvezieme starý spotrebič. Zistite viac!


Technické vlastnosti
Energetická trieda: E 
Možnosť umiestnenia: Voľne stojaci 
Umiestnenie mraziacej časti: Mraznička dole 
Počet dverí: 2 
Celkový objem (l): 268 
Trieda emisie hluku: C 
Objem chladničky (l): 184 
Objem mrazničky (l): 84 
Ročná spotreba energie: 221 kWh 
Kompresory: 1 
Počet políc chladničky: 4 
Materiál police: Sklenené 

Vlastnosti
Antibakteriálna úprava: Áno 
Počet priehradok mrazničky: 3 
Retro: Nie 
Smart: Nie 
No Frost: Nie 
Ventilátor: Nie 
Mraziaci výkon: 4 kg/deň 
Akumulačná doba: 17 h 
Ukazovateľ teploty: Mechanické 
Domáci bar: Nie 
Zásobník vody: Nie 
Výrobník ľadu: Nie 
Super chladenie: Nie 
Zameniteľné otváranie: Áno 
Hlučnosť: 40 dB 
Klimatická trieda: SN,ST 

Rozmery a hmotnosť
Výška (cm): 170 
Šírka (cm): 54 
Hĺbka (cm): 59.5 
Farba: Biela 
Hmotnosť: 44 kg 

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.