Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philco PF 1475 ENF

Zásuvková mraznička Philco, en. trieda E, objem 155 l, hlučnosť 41 dB, SuperFreeze, 5x zásuvka, alarm, elektronický regulácia teploty, LED displej, NoFrost 

Zobraziť celý popis

philco-logo_1683267726

 
Philco PF 1475 ENF
 

Otočenie dverí
Možnosť zmeny otočenia dverí

Objem 155 l
Priestor pre celú rodinu

 

 

SuperFreeze
Funkcia rýchleho zmrazenia potravín vložených do mrazničky

Hlučnosť 41 dB
Nízka hlučnosť minimalizuje rušenie 

LED displej
Prehľadný aktuálny stav a jednoduchá obsluha


Zásuvková mraznička Philco v energetickej triede E, o šírke 56 cm, s možnosťou otočenia smeru otvárania dverí je vybavená elektronickou reguláciou teploty presne udržujúcou požadovanú vnútornú teplotu. SuperFreeze sa postará o čo najrýchlejšie zamrazenie potravín. Zásuvky BigBox s výškou 24,5 cm sú vhodné pre uloženie objemnejších potravín.

nofrost_1696263152

Pokročilý systém chladenia

No Frost je pokročilý systém chladenia, ktorý zabezpečuje rovnomerné prúdenie vzduchu v mraziacej časti, čím minimalizuje tvorbu vlhkosti. Vďaka tomu potraviny a obaly k sebe neprimŕzajú a je ich možné ľahko oddeliť. Navyše, na stenách mrazničky sa neusadzuje námraza, čo nielenže znižuje spotrebu energie, ale tiež elimiuje potrebu manuálneho odmrazovania. Potešia vás tiež moderné funkcie ako alarm, antibakteriálne tesnenie, či elektronická regulácia teploty.

superfreeze_1696261930

Maximálna čerstvosť a nutričná hodnota so SuperFreeze

Super Freeze je špeciálny režim, ktorý umožňuje rýchlo zmraziť potraviny, aby sa zachovala maximálna čerstvosť a nutričná hodnota. Mraznička Philco má integrovanú elektronickú reguláciu teploty, ktorá presne udržuje požadovanú vnútornú teplotu. Funkcia SuperFreeze umožňuje rýchle zamrazenie potravín, čím sa zachováva chuť aj textúra potravín. S hlučnosťou iba 41 dB vás moderná zásuvková mraznička Philco vôbec nebude rušiť.

otocenie-dveri_1696263152

Väčšia flexibilita pri umiestňovaní mrazničky

Zásuvková mraznička ponúka praktickú funkciu možnosti otočenia dverí, čo umožňuje prispôsobiť jej otváraciu stranu podľa vašich potrieb a priestorových obmedzení. Táto vlastnosť vám dáva flexibilitu pri umiestňovaní mrazničky do vášho domáceho prostredia a zabezpečuje, že môžete ľahko pristupovať k obsahu bez ohľadu na jej umiestnenie.

zasuvky_1696263152

Priestranná zásuvka BigBox

Mraznička Philco je vybavená 5 zásuvkami pre efektívne usporiadanie a triedenie potravín. Špeciálna zásuvka s názvom BigBox s výškou 24,5 cm je ideálna pre uloženie objemnejších potravín, ako napríklad väčšie mrazené balíky, alebo veľké kusy mäsa. Táto špeciálna zásuvka zabezpečuje, že môžete optimalizovať využitie vnútorného priestoru mrazničky a mať jednoduchý prístup k vašim potravinám pre efektívne a praktické využitie miesta.

Bezstarostný odvoz Vašej novej mrazničky? 

Naša Doprava Premium Vám zabezpečí bezstarostný nákup veľkých spotrebičov. Tovar vám dovezieme, vynesieme, odbalíme, zapojíme aj odvezieme starý spotrebič. Zistite viac!


Technický popis 
Energetická trieda E
Možnosť umiestnenia Voľne stojaci
Prevedenie Šuplíkové
Počet dverí 1
Trieda emisie hluku C
Objem mrazničky (l) 155
Ročná spotreba energie 205 kWh
Mraziaci výkon 8 kg/deň
Akumulačná doba 10 h
Retro Nie
Smart Nie
No Frost Áno
Počet šuplíkov 5
Ukazovateľ teploty LED Displej
Super Mrazenie Áno
Hlučnosť 41 dB
Klimatická trieda N,ST,T
Výška (cm) 143.4
Šírka (cm) 55.9
Hĺbka (cm) 61.4
Farba Biela
Hmotnosť 46 kg

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.