Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philco PHHM 6300

Ručný šľahač Philco, 16 rýchlostných stupňov, príkon 300 W, digitálne ovládanie, LCD displej, špeciálne šľahacie metly, časovač, tlačidlo na vyňatie metiel 

Zobraziť celý popis

philco-logo_1683267726

 
Philco PHHM 6300:
 
Ručný šľahač Philco so 16 rýchlosťami

16 rýchlostí 
Výber z viacerých rýchlosti

Ručný šľahač Philco s LCD displejom

LCD displej
Prehľadný aktuálny stav

Ručný šľahač Philco s výkonným 300 W motorom

Výkonný motor 300 W
Efektívne miešanie a šľahanie

kvalita-pri-priprave_1699959746

Kvalita pri príprave

Ručný šľahač s unikátnymi šľahacími metlami je navrhnutý tak, aby poskytoval optimálny výkon pri šľahaní. So 16 rýchlostnými stupňami umožňuje perfektné prispôsobenie. Unikátne šľahacie metly sľubujú krémovejšie výsledky za zlomok času. Šľahač je ideálnym nástrojom pre tých, ktorí očakávajú vysoký výkon a kvalitu pri príprave dezertov a ďalších jedál. 

presne-nastavenia_1699959746

Presné nastavenia

Ručný šľahač s digitálnym ovládaním a LCD displejom poskytuje presné nastavenie rôznych parametrov pri miešaní. Tlačidlo na vyňatie metiel zjednodušuje manipuláciu s príslušenstvom. S integrovaným časovačom môžete jednoducho sledovať dobu šľahania. Výkonný a tichý 300 W motor umožňuje efektívne miešanie bez zbytočného hluku. 


 

10 spotrebičov, ktoré vám uľahčia prácu v kuchyni

Pre uľahčenie práce v kuchyni môžu pomôcť malé kuchynské spotrebiče vďaka ktorým sa príprava jedál stane zábavou a relaxom. S vhodnými spotrebičmi prestanete mať pocit, že varenie je iba otročenie v kuchyni a ušetrený čas môžete venovať rodine. Zorganizujte si kuchynskú linku a nechajte vyniknúť svojich TOP pomocníkov.


Technický popis
Príkon 300 W 
Počet rýchlostí (stupňa) 16
Šľahacie metly Áno
Hnetacie metly Áno
Ponorný mixér Nie
Nádoba na šľahanie Nie
Turbo režim Áno
Výška (cm) 21
Šírka (cm) 10
Hĺbka (cm) 15
Farba Biela
Hmotnosť 1,2 kg

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.