Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philco POB 7810 CBX

Zatiaľ nehodnotené

Vstavaná teplovzdušná rúra Philco, objem 78 l, en. trieda A, farebný TFT displej, ReadyCook, 149 automatických programov,  počet funkcií 10 

Zobraziť celý popis

philco-logo_1683267726

 
Philco POB 7810 CBX:
 
Vstavaná rúra Philco s rýchlym rozmrazovaním

Rýchle rozmrazovanie
Urýchlenie procesu rozmrazovania

Vstavaná rúra Philco s veľkým grilom

Veľký gril
Pre rýchlejšie pečenie väčšieho množstva

Vstavaná rúra Philco s nízkoteplotným pečením

Nízkoteplotné pečenie
Umožňuje rovnomerné pečenie pri zachovaní šťavnatosti

Vstavaná rúra Philco s časovačom

Časovač
Nastavenie zvukového upozornenia ukončenia

Vstavaná rúra Philco s horúcim vzduchom

Horúci vzduch
Rovnomerná cirkulácia teploty 

Vstavaná rúra Philco s automatickým vypnutím

Minútka
Automatické vypnutie rúry po ukončení programu


farebny-tft-displej_1696425603

Prehľadný TFT displej v slovenčine

Dôraz na funkcionalitu sa prejavuje aj v dizajne, ktorý je subjektívnou záležitosťou. Novinkou, ktorá skutočne zaujme a pridáva hodnotu, je použitie farebného TFT displeja v slovenskom jazyku. Tento moderný displej umožňuje jednoduché a pohodlné nastavenie všetkých funkcií rúr, čo zabezpečuje, že budete mať lepší prehľad a kontrolu nad ich prevádzkou.

stit-kt-brani-uniku_1696425603

Inteligentný ventilátor

Nová ponuka rúr je obohatená o inteligentný ventilátor, ktorý sa automaticky zastaví, keď otvoríte dvierka. Okrem toho niektoré z rúr Philco disponujú technológiou nazývanou HotAirShield®. Táto technológia zahrnuje automaticky sklopnú lištu, ktorá efektívne bráni nekontrolovanému úniku horúceho vzduchu z rúry, aj keď ventilátor nie je aktívny.

3D-teplovzdusne-pecenie_1696425603

Rovnomerné pečenie v 3D režime

Moderná rúra značky Philco je navrhnutá tak, aby vnútorný priestor zabezpečoval ideálne rovnomerné pečenie v 3D teplovzdušnom režime. Bez ohľadu na to, na ktorú úroveň plechu svoje jedlo vložíte, dosiahnete vždy dokonalý výsledok. Toto platí aj pri pečení na niekoľkých plechoch súčasne, čo vám umožňuje účinne a plnohodnotne využiť kapacitu rúry.

automaticka-kucharka_1696425603

149 automatických programov

Ready Cook režim obsahuje 149 automatických programov, ktoré sú jednoducho prístupné v českom jazyku. Stačí vybrať názov pokrmu, nastaviť hmotnosť a požadovaný čas pečenia. Na displeji rúry budete informovaní o čase pečenia, nastavenej teplote a správnej úrovni plechu, na ktorú je potrebné umiestniť pokrm. Týmto spôsobom vám rúra poskytuje precízne usmernenie na dosiahnutie dokonalej chuťovej kvality.

otocne-gombiky_1696425604

Intuitívne PIPO gombíky

Na ovládanie rúr využijete špeciálne otočné gombíky s názvom PIPO. Tieto gombíky umožňujú jednoduchú navigáciu a výber rôznych funkcií. Vybraná funkcia sa potvrdzuje stlačením tlačidla a zároveň je zobrazovaná na grafickom displeji alebo na TFT displeji, čím sa zabezpečuje prehľadné a intuitívne ovládanie rúry.

pokrmova-sonda_1696425604

Dokonale pripravené jedlo

Špeciálna pokrmová sonda s názvom MeatProbe umožňuje presné meranie vnútornej teploty mäsa. Toto riešenie je neoceniteľné pre dosiahnutie vrcholných kulinárskych výsledkov, napríklad pri príprave roastbeefu. S pomocou MeatProbe môžete ľahko monitorovať teplotu mäsa počas pečenia a dosiahnuť dokonale upravené jedlo podľa vašich predstáv.

elegantne-madlo_1696425603

Elegantné madlo z nerezovej ocele

Elegantné madlo z nerezovej ocele sa postará o pomalé zatváranie dvierok s technológiou SoftClosing. Prispieva tak k vyššej bezpečnosti pri každom použití. Okrem toho sú dvierka ľahko rozoberateľné vďaka funkcii EasyClean, čo vám umožňuje udržiavať rúru v perfektnom čistom stave a zároveň si užívať tradičný dizajn nerezovej ocele.

Bezstarostný odvoz Vašej novej vstavanej rúry?

Naša Doprava Premium Vám zabezpečí bezstarostný nákup veľkých spotrebičov. Tovar vám dovezieme, vynesieme, odbalíme, zapojíme aj odvezieme starý spotrebič. Zistite viac!


Technický popis
Energetická trieda A
Prevedenie Samostatná 
Objem (l) 78 l
Počet funkcií 10
Gril Áno
Ventilátor Áno
Teplý vzduch Áno
Vysunutie plechu na pečenie Teleskopické
Čistenie rúry Para
Smart Nie
Teplotná sonda Áno
Displej Áno
Minútka Áno
Kruhové vykurovacie teleso Áno
Automatické rozmrazovanie Áno
Výška (cm) 59.5
Šírka (cm) 59.5
Hĺbka (cm) 57.5
Farba Čierna
Rozmery pre vstavanie 59-60x56x55 cm