Posuňte, zalejte, vychutnajte si
Posuňte páku a Baristina urobí zvyšok. Jednoduché! Hotovo? Stlačte tlačidlo a vysypte kávový zvyšok. Bez neporiadku, bez problémov.
Automatický pákový kávovar, espresso, tlak 16 bar, zásobník na vodu 1,2 l, zásobník na kávové zrná 170 g, keramický mlynček, nastavenie hrúbky kávy, použitie mletej kávy, nápoje Espresso a Lungo, maximálna výška šálky 135 mm
Varianty produktu
Odporúčané služby
Ďalšie možnosti financovania


*Energetická trieda A+ podľa švajčiarskych noriem energetickej účinnosti.














Penič mlieka nie je súčasťou balenia.
| Určenie | Pre domácnosť |
|---|---|
| Typ espressa | Pákové |
| Typ prístroja | Pákový kávovar |
| Smart | Nie |
|---|---|
| Retro | Nie |
| Použitie mletej kávy | Áno |
| Objem zásobníka vody | 1,2 l |
| Tlak | 16 bar |
| Displej Áno/Nie | Nie |
|---|---|
| Kávomlynček | Áno |
| Tryska na paru | Nie |
| Aróma systém | Áno |
|---|---|
| Auto-cappuccino | Nie |
| Auto odvápňovanie | Áno |
| Automatické prepláchnutie | Nie |
| Funkcia horúca voda | Áno |
| Nahrievanie šálok | Nie |
| Ďalšie funkcie | Nastavenie sily kávy |
| Počet stupňov nastavenia mletia | 1 |
| Napätie a frekvencia | 220-240 V / 50-60 Hz |
|---|
| Výška | 34,50 cm |
|---|---|
| Šírka | 18,00 cm |
| Hĺbka | 38,00 cm |
| Hmotnosť | 4,8 kg |
| Farba | Čierna |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.