Katalóg Predajne Prihlásiť
Košík

Philips HR1922/21

Napájanie: 1200 W, kapacita nádoby: 1 l, kapacita nádoby na dužinu: 2,1 l, 2 nastavenia rýchlostí, vhodné na čistenie v umývačke riadu

Zobraziť celý popis

sk%2009

Odšťavovač s voľbou hustoty vlákniny HR1922/21 Philips

Vychutnajte si zdravú šťavu z čerstvého ovocia a zeleniny presne podľa vašich predstáv! Odšťavovač Philips Avance Collection je vybavený inovatívnou technológiou FiberBoost, vďaka ktorej si môžete vybrať, či chcete pripraviť číru osviežujúcu šťavu alebo extra hustú krémovú šťavu až o 50% väčším množstvom vlákniny. Plniaca trubica prístroja je veľmi veľká, vami vybrané ingrediencie teda nie je potrebné zdĺhavo krájať. Čistenie prístroja je veľmi jednoduché, pri aktivácii funkcie predčistenia sa vo nútri prístroja vytvorí vodná fontána, ktorá odstráni vlákna a malé kúsky ovocia a zeleniny. Dužina zo spracovaných ingrediencií sa koncentruje v špeciálnej nádobe, ktorú stačí jednoducho vyprádzniť. Prístroj má minimalistický dizajn, ktorý získal prestížne ocenenie iF DESIGN AWARD.  

  • Systém QuickClean pre jednoduché čistenie
  • Výkonný 1200 W motor
  • Plniaca trubica XXL na jednoduché používanie
sk%2002

Jednoducho umývateľné sito

Odšťavovač je vybavený hladkým sitom, vďaka ktorému je umývanie od zvyškov z odšťavených surovín veľmi jednoduché. Stačí použiť bežnú kuchynskú hubku. 

sk%2004

Plniaca trubica XXL 

Príprava surovín na získanie lahodnej šťavy sú veľmi jednoduché. Odšťavovač má extra veľkú 80 mm plniacu trubicu, a preto väčšinu ovocia a zeleniny nie je nutné krájať, aby sa do prístroja zmestila. 

sk%2003

Inovatívny systém zabraňujúci odkvapkávaniu

Vďaka dômyselnému systému zabraňujúcemu odkvapkávaniu môžete odšťavovanie kedykoľvek prerušiť a opäť sa k nemu vrátiť. Prúd šťavy zastavíte jednoduchým otočením náustku prístroja. Vaša kuchynská linka zostane čistá. 

sk%2005

Výkonný 1200 W motor

Vďaka extra výkonnému motoru s príkonom 1200 W pre vás odšťavovač získa maximum šťavy a živín aj z toho najtvrdšieho ovocia a zeleniny. 

sk%2008

Funkcia predčistenia

Vďaka funkcii predčistenia bude údržba prístroja hračkou. Do zmiešavača prístroja stačí naliať obyčajnú vodu a vytvoriť tak vodnú fontánu, ktorá odstráni drobné zvyšky a vlákna surovín. 

sk%2007

Dužina na jednom mieste

Vďaka dômyselnému dizajnu prístroja bez rohov a medzier sa všetky nečistoty, ktoré počas odšťavovania vzniknú, koncentrujú na jednom mieste. Nádobu na dužinu stačí jednoducho vyprázdniť. 

sk%2001

Prestížne ocenenie iF DESIGN AWARD 2017

Prístroj sa stane ozdobou vašej kuchynskej linky. Elegantný vzhľad odšťavovača ocenila aj odborná porota prestížnej dizajnovej súťaže iF DESIGN AWARD. 

 

VLASTNOSTI

Napätie: 220 – 240 V
Napájanie: 1200 W
Dĺžka kábla: 1 m
Kapacita nádoby: 1 L
Kapacita nádoby na dužinu: 2,1 L
Počet nastavení rýchlostí: 2
Vhodné na čistenie v umývačke riadu
Integrovaný priestor na uloženie kábla
Protisklzové nožičky
Quickclean
Materiál hlavného tela: kov
Materiál nádoby: SAN

ROZMERY

Rozmery produktu (D x Š x V): 29,6 x 25 x 43,2 cm