Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Philips TAA1105WT/00

Športové slúchadlá do uší Philips, otvorené, budiče 15 mm, impedancia 16 Ohm, frekvenčná odozva 20 - 20 000 Hz, kábel 1,2 m, biele

Zobraziť celý popis

philips logo
PHILIPS_TAA1105WT00_športové slúchadlá
PHILIPS_TAA1105WT00_svorky_na_usi

Zostanú v ušiach pri každom pohybe

Ohybné tvarované svorky na ucho vám umožnia nastaviť tieto ľahké slúchadlá pre komfortné uchopenie, ktoré je úplne bezpečné. Budete sa môcť hýbať bez toho, aby ste sa báli, že vám slúchadlá v tomto kritickom okamihu vypadnú.

PHILIPS_TAA1105WT00_sluchadla

Čistý zvuk, úderné basy

Dokonale vyladené 15 mm neodýmiové budiče sa postarajú o čistý zvuk a basové prieduchy zdokonalia výkon basov. Slúchadlá do uší sadnú pohodlne do ucha bez toho, aby sa vrezávali do ušného kanálika.

PHILIPS_TAA1105WT00_dialkove

Jednoduché ovládanie pre hudbu aj hovory

Vychutnajte si každú minútu svojich obľúbených skladieb, či už počas behu na prechádzke alebo v parku. Zabudované diaľkové ovládanie vám umožní ovládať zoznam skladieb, prebudiť hlasového asistenta telefónu a prijímať hovory bez toho, aby vám niečo ušlo.

PHILIPS_TAA1105WT00_kabel

Vyrobené pre vaše tréningové skladby

Môžete pritvrdiť – tieto športové slúchadlá triedy IPX2 odolné voči potu vydržia. Kábel s dĺžkou 1,2 m ľahko dosiahne na váš telefón bez toho, aby prekážal pri tréningu.

PHILIPS_TAA1105WT00_gumená kotva

Kábel s dĺžkou 1,2 m

Tieto slúchadlá do uší disponujú 1,2 m káblom. Vďaka mäkkej gumovej kotve medzi slúchadlami a káblami, ktorá chráni pripojenie káblov, zvuk do slúchadiel prichádza nepretržite.

Ako vybrať športové slúchadlá?

Ako vybrať slúchadlá na športovanie? Aké sú ich výhody a ktoré funkcie sa vám môžu pri tréningu hodiť? Čítajte náš článok.


Technické parametre:

Zvuk
Impedancia 16 Ohmov
Priemer reproduktora 15 mm
Citlivosť 96 dB (1 kHz)
Frekvenčný rozsah 20 – 20 000 Hz
Maximálny príkon 5 mW
Typ budiča Dynamický

Pripojiteľnosť
Vstavaný mikrofón
Vyhotovenie konektorov pochrómované

Vybavenie a vlastnosti
Ovlád. hlasitosti Áno
Vodotesnosť IPX2
Typ ovládačov Tlačidlo

Dizajn
Farba Biela
Prispôsobené tvaru ucha Do uší
Svorka na ucho
Otvorené slúchadlá

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.