Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Rádiobudíky

Rádiobudíky sú užitočné, kompaktné prístroje, ktoré by nemali chýbať na žiadnom nočnom stolíku. Aj napriek ich malej veľkosti sú rádiobudíky vybavené veľkým spektrom skvelých funkcií. Ak radi pri zaspávaní počúvate rádio alebo sa ráno chcete budiť efektívnejším a hlavne príjemnejším spôsobom sú rádiobudíky zariadenia, ktoré vám nesmú chýbať.

 

Aké výhody so sebou rádiobudíky prinášajú?

1. Rádiobudíky spájajú viacej zariadení do jedného

Rádiobudík kombinuje viacero zariadení, vďaka čomu vytvára jeden praktický a multifunkčný prístroj. V jednej krabičke sa združuje rádio, ktoré si môžete naladiť na svoje obľúbené stanice. Display ktorý vám na veľkej obrazovke zobrazuje aktuálny čas. A v neposlednom rade, ako už aj názov prezrádza, digitálny budík.

2. Jednoduché ovládanie

Ďalšou veľkou výhodou, ktoré rádiobudíky majú je ich jednoduché a intuitívne ovládanie. Rádiobudíky sa vyrábajú v dvoch variantoch. Ten modernejší variant ovládate a nastavujete pomocou dotykového displeja. Ak však preferujete tradičnejší spôsob ovládania, tak nezúfajte. V ponuke nájdete aj rádiobudíky, ktoré sa nastavujú pomocou tlačidiel. Oba varianty však nie sú vôbec zložité na ovládanie, a človek si ich obsluhu rýchlo osvojí.

Modern rdiobudk s displejom

3. Rádiobudíky sú lacné

Možno najväčšou výhodou budíku s rádiom je práve jeho cena. Kúpou rádiobudíku si môžete už za nízku cenu zadovážiť rádio do vašej spálne, ktoré na rozdiel od tradičného rádia robí aj kopec vecí navyše.

Vymoženosti, ktoré nájdete u rádiobudíkov

Jemné prebúdzanie

Rádiobudík s takouto funkciou vás bude prebúdzať do nového dňa s postupne stúpajúcou hlasitosťou. Takto sa vyvarujte šoku z náhleho, hlasitého zobudenia a budete mať pocit prirodzenejšieho prebúdzania. Na ranné prebudenie si môžete vybrať pomaly zvyšujúci tón budíka alebo vami preferovanú rádiostanicu.

Pokročilé nastavenia budenia

Prvou pokročilou funkciu, ktorou rádiobudík disponuje, je tzv. duálne budenie. Vďaka nej si môžete nastaviť dva rôzne časy budenia. Táto funkcia je ideálna najmä ak po prvom budíku plánujete ešte zostať v posteli, alebo ak sa váš partner budí v inom čase ako vy. Ďalej ponúkajú aj možnosť opakovaného budenia. Toto je užitočné najmä ak vám na úplne prebudenie jedno zvonenie nestačí. V neposlednom rade sú aj rádiobudíky s funkciou víkend. Tieto vám dávajú možnosť mať budík s rádiom nastavený cez víkend v inom čase alebo ho nemať nastavený vôbec.

Nabíjanie zariadení

Rádiobudíky, ktoré v sebe majú USB vstup vám dávajú možnosť nabíjania vašich smart zariadení. Nemusíte sa teda báť, že si telefón nebudete počas noci vedieť dobiť. Rádiobudíky s viacerými USB vstupmi môžete využiť na nabíjanie napríklad smartfónu a inteligentných hodiniek súčasne. Týmto vám môže rádiobudík pomôcť eliminovať potrebu použitia viacerých adaptérov.

Okolité svetlo

Niektoré rádiobudíky majú v sebe zabudovanú, okrem všetkých spomenutých funkcií, aj nočnú lampu. Ponúkajú jemné osvetlenie, ktoré dodá vašej spálni príjemnú atmosféru, a zároveň budú ešte viac šetriť miesto na nočnom stolíku.

Žena vypna rdiobudk, ktor je zroveň použit aj ako nočn lampa

Rôzne typy rádiobudíkov

Rádiobudík s Bluetooth

U takýchto rádiobudíkov si môžete pripojiť vaše mobilné zariadenie na digitálny budík pomocou Bluetooth. Dostáva sa vám takto možnosť využiť váš budík s rádiom aj na prehrávanie hudby zo streamovacích aplikácií alebo hudby ktorú máte uloženú na telefóne, a to bez potreby káblového pripojenia.

Rádiobudík s projekciou času

Takéto rádiobudíky majú v sebe zabudovaný špeciálny laserový projektor, ktorý dokáže premietať čas na stenu alebo strop. Rádiobudík s projekciou času záručne vdýchne vašej spálni moderný až futuristický vzhľad.

Modern rdiobudk s projekciou času, ktor projektuje čas :5:35 smerom nahor

Rádiobudík s USB vstupom

Takýto budík s rádiom má v sebe aj vstup pre USB kľúč. Takto si môžete vypočuť na vašom rádiobudíku vami uloženú hudbu a rôzne nahrávky. Okrem iného vám USB vstup dáva možnosť pripojenia telefónu, ktorý okrem už spomínaného nabíjania môžete použiť aj na prehrávanie hudby či podcastov.

Rádiobudík s CD prehrávačom

Takýto rádiobudík vám dovoľuje prehrávať vaše obľúbené albumy alebo audioknihy, ktoré máte uložené na CD

7 €
139 €
Všetky filtre

35 produktov

Zobraziť ďalších 11
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.