Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Remington CI5318

5,0
1 hodnotení

Kulma, priemer 19 mm, Keratin Protect, max. teplota 210°C, 8 teplotných stupňov, 1,8 m otočný kábel, žiaruvzdorné rukavice, žiaruvzdorné puzdro.

Zobraziť celý popis

Krásne, zdravo vyzerajúce vlny môžete teraz vytvoriť aj bez obáv o kvalitu vlasov s kulmou Keratin Protect. Kulma disponuje 8 teplotnými nastaveniami na vytvorenie ohromujúcich kudrliniek, lokní a vĺn.

Zdokonalený keramický povrch valca napustený keratínom a mandľovým olejom jemne uvoľňuje počas stylingu tieto látky do vašich vlasov, pomáha vlasy chrániť a bez námahy pridáva vašim vlasom prirodzený objem a lesk.

Je možné ju kúpiť v kombinácii štýlovo bronzovej a zlatisto ružovej farbe. 19mm valec môže dosiahnuť teplotu až 210 °C, disponuje 8 rôznymi teplotnými nastaveniami pre voľbu správnej teploty presne pre váš typ vlasov.

Pomáha dosiahnuť ohromujúce, zdravo vyzerajúce vlny.

 

Keratín a mandľový olej
 

Povrch barelu je zo zdokonalenej keramiky, ktorá je napustená keratínom a mandľovým olejom. Tieto teplom aktivované mikro kondicionéry sa počas stylingu pomaly uvoľňujú do vlasov, čím dochádza k ich zjemneniu a vyhladeniu. Výsledkom budú silné, žiarivé a zdravo vyzerajúce vlasy.


Nastavenie PRO+ na optimálny styling
 

Kulma Keratin Protect má 8 teplotných nastavení od 150 °C do 230 °C, čo vám umožňuje prispôsobiť teplotu vášmu typu vlasov. Nastavenie PRO+ ponúka šetrný styling pri optimálnej teplote na minimalizáciu tepelného poškodenia aj tých najjemnejších vlasov.

 

Užitočné vlastnosti kulmy na vlasy Remington CI5318 E51

Kulma na vlasy Remington CI5318 E51 je nahriata za 30 sekúnd, na čo vás upozorní indikátor pripravenosti. Funkcia automatického vypnutia po 60 minútach vám umožní opúšťať domov bez obáv. S kulmou môžete navyše vďaka otočnému 1,8 m dlhému káblu skvele manipulovať a tým docieliť perfektné výsledky.

 

FUNKCIE

  • Zdokonalený keramický povrch valca napustený keratínom & mandľovým olejom
  • Max. teplota 210 °C
  • 8 teplotných nastavení
  • Na použitie pripravená už za 30 sekúnd
  • Tlačidlo "zapnuté/vypnuté"
  • Ukazovateľ pripravenosti
  • Automatické vypnutie po 60 minútach
  • 1,8m otočný kábel
  • Záruka 3 roky

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Výška: 8,9 cm
Šírka: 33 cm
Hĺbka: 7,5 cm