Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Remington HC450

Zatiaľ nehodnotené

Zastrihávač Remington, chrómová úprava, samoostriace čepele z nerezovej ocele, páčka pre presné nastavenie strihu, 8 fixných hrebeňov, sieť / bezdrôtový

Zobraziť celý popis

t1_1698706978

Tvorte štýl v pohodlí domova

Tvorte štýl v pohodlí domova

Postarajte sa o svoj strih v pohodlí svojho domova pomocou zastrihávača vlasov Stylist Classic. Nech už je váš štýl akýkoľvek, tento zastrihávač vám pomôže vyjadriť vašu osobnosť.

Prémiový moderný dizajn

Prémiový moderný dizajn

Zastrihávač vlasov Stylist sa postará nielen o váš štýl, ale aj o pozornosť. Prémiový moderný vzhľad, chrómová úprava, prvky z mäkkej gumy a k tomu ešte navyše poskytuje profesionálne výsledky. Čo viac si priať!

Samoostriace čepele z nerezovej ocele

Samoostriace čepele z nerezovej ocele

Vďaka samoostriacim čepeliam z nerezovej ocele môžete dať zbohom nepríjemnému ťahaniu. S čepeľami, ktoré sa netupia, si môžete užiť vždy lepší a presnejší strih so strihačom vlasov Remington HC450

8 fixných hrebeňov

8 fixných hrebeňov

Čepele z nerezovej ocele vám poskytnú skvelé výsledky. So samoostriacimi čepeľami zažijete vždy presný, čistý výsledok bez toho, aby ste sa museli obávať, že sa čepele zatupia. Na výber máte 8 fixných hrebeňov na rôzne dĺžky od 3-25 mm. K dispozícii je tiež páčka na presné nastavenie dĺžky strihu.

Prémiový vzhľad

Prémiový vzhľad

Prinášame vám zastrihávač v modernom dizajne v chrómovej úprave s protišmykovou, nekĺzavou rukoväťou. Tento zastrihávač nielen prémiovo vyzerá, ale vám tiež poskytne profesionálne výsledky. Má dokonca prémiové puzdro na skladovanie, v ktorom si môžete ponechať všetky svoje stylingové potreby, úhľadne uložené na jednom mieste.

Sieťové aj batériové použitie

Sieťové aj batériové použitie

Vďaka 30-minútovému času prevádzky bez nabitia i možnosti sieťového použitia vám poskytne zastrihávač vlasov Stylist Classic Remington HC450 mnoho času na vytvorenie akéhokoľvek štýlu, nech ste už kdekoľvek.

Vaše nové Ja ako zo salónu

Vaše nové JA ako zo salónu

Zastrihávač vlasov Remington vám prináša dokonalý zážitok ako zo salónu i vďaka bohatému príslušenstvu - sponky k oddelenie vlasov, kadernícky plášť, hrebeň, nožničky a štetec na očistenie krku. Tento zastrihávač má všetko potrebné na to, aby ste si vytvorili svoj štýl a ukázali svoje JA!.

Potrebujete poradiť, ako vybrať zastrihávač?

V našom článku vám prinášame 5 tipov, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní o výbere vášho nového zastrihávača vlasov, brady a fúzov.


Technické parametre
Prémiový moderný vzhľad v chrómovom dizajne s prvkami z mäkkej gumy
Samoostriace čepele z nerezovej ocele
Páčka na presné nastavenie dĺžky strihu
8 fixných hrebeňov na dĺžky 3-25 mm

Prevádzka
Sieť/bezdrôtový
Až 30 minút prevádzky
Doba nabíjania 2 hodiny
Ukazovateľ nabíjania

Obsah balenia
Puzdro na skladovanie
Sponky na oddelenie vlasov
Kadernícky plášť
Hrebeň
Nožničky
Štetec na očistenie krku

Záruka 
3 + 1 rok (po online registrácii 1 rok záruky navyše)