Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Rowenta RO3786EA

5,0
1 hodnotení
1 recenzia

Bezvreckový vysávač Rowenta, hlučnosť 79 dB, príkon 750 W, akčný rádius 8,8 m, kapacita 1,5 l, Advanced Cyclonic System, dĺžka kabla 6,2 m,

Zobraziť celý popis

Akciová ponuka -10 % platí od 19.4.2024 do 28.4.2024 alebo do vypredania zásob.

Rowenta_RO3786EA_bezvreckový vysávač
Rowenta_RO3786EA vysoký výkon

Vysoký výkon

Compact Power™ Cyclonic bol navrhnutý pre tých, ktorí hľadajú účinné vysávače s ľahkým použitím. Tento nový rad prináša účinnosť a vo svojej triede najlepšie výsledky upratovania tvrdých podláh, filtrácie prachu a energetickej účinnosti. Naviac ponúka zdokonalenú ergonómiu použitia, ako aj ľahké použitie, prenášanie a odkladanie.

Rowenta_RO3786EA_ hubica

Najlepšie výsledky pri upratovaní tvrdých podláh 

Compact Power™ Cyclonic prichádza s novou výkonnou a vysoko účinnou sacou hubicou s prepínaním, ktorá zaisťuje v danej triede najlepšie výsledky na tvrdých podlahách.

Rowenta_RO3786EA filter

Najlepšie výsledky účinnosti filtrácie 

Compact Power™ Cyclonic je vybavený moderným cyklónovým systémom, ktorý dosahuje vysokú mieru separácie prachu zo vzduchu. Vysávač naviac ponúka dva stupne filtrácie: - penový filter umiestnený pred motorom - vysoko účinný High Efficiency filter na výstupe vzduchu, ktorý zachytáva aj tie najmenšie častice prachu emitované motorom. 

Rowenta_RO3786EA effitech motor

Najlepšie výsledky energetickej účinnosti 

Motor s nízkym príkonom 750 W znižuje spotrebu energie až o 50 % a súčasne zachováva výkonnosť pri odstraňovaní prachu porovnateľnú s modelmi s príkonom 2000 W*.  
*V porovnaní s prechádzajúcim radom vysávačov Rowenta s príkonom 2000 W.

Rowenta_RO3786EA ľahko čistiaca nádoba

Nádoba na prach sa jednoducho čistí

Systém Clean Express ponúka ľahké odstránenie prachu. Všetkého prachu sa zbavíte len štyrmi jednoduchými pohybmi!

Rowenta_RO3786EA ľahké skladovanie

Ľahké použitie, ľahké skladovanie aj prenášanie

Vysávač Compact Power™ Cyclonic je možné vďaka kompaktnému tvaru ľahko skladovať v skrini, a napriek tomu poskytuje veľký objem nádoby 1,5 l. Rukoväť s integrovanou kefou EASY BRUSH, ktorá je vždy poruke, umožňuje veľmi pohodlné použitie. A akčný rádius 8,8 m ponúka skutočnú slobodu pri použití.

Rowenta_RO3786EA animal care

ANIMAL CARE - riešenie pre domácich miláčikov

Určený najmä pre majiteľov domácich miláčikov, ktorí hľadajú efektívne metódy, ako sa zbaviť zvieracej srsti. Mini turbokefka umožňuje rýchle a účinné vysatie zvieracích chlpov usadených na koberci a čalúnenom nábytku. Vysoko účinný High Efficiency filter lepšie zachytáva alergény a baktérie, ktoré môžu zvieratá priniesť z vonkajšieho prostredia.

Ako vybrať vysávač?

Ako vybrať vysávač? Poznáte všetky moderné funkcie? Poradíme Vám s výberom vášho nového pomocníka na upratovanie celej domácnosti.


Technické parametre:

Špecifikácie
Príkon 750 W
Úroveň hluku 79 dB  
Filtrácia  Advanced Cyclonic System Intuitívny prístup k penovému filtru pre jednoduchú údržbu a dlhotrvajúci stabilný sací výkon - kompletne umývateľný filter
Akčný rádius 8,8 m
Dĺžka prívodného kábla 6,2 m
Objem zásobníka na prach 1,5 m 
Ukazovateľ maximálnej úrovne prachu ÁNO
Prenosná rukoväť ÁNO

Príslušenstvo
Podlahové hubice Univerzálna sacia hubica na všetky typy podláh + Štrbinová hubica + Easy Brush - integrovan kefka na nábytok na rukoväti + Parketová hubica + Mini turbo kefa
Parketová hubica   
Nástavec na štrbiny 2 v 1    
Hubica na čalunenie  
Mini Turbo kefa   

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.