Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sety klávesnica a myš

Klávesnica a myš sú povinným doplnkom k ovládaniu počítača, ktoré môžete zakúpiť ako set za zvýhodnené ceny a navyše budú dokonale zladené. Poradíme vám ako zistiť, ktorá klávesnica a myš vám bude najviac vyhovovať a aké sety klávesnica a myš nájdete v našej ponuke.

 

Ako rozdeľujeme sety klávesnica a myš?

Set klávesnice s myšou môžeme rozdeliť podľa toho, na akú činnosť využívate váš počítač. Iný tvar klávesnice a myši vám bude vyhovovať pri hraní hier a iný naopak oceníte v kancelárii.

Podľa určenia rozdeľujeme sety klávesnica a myš na:

 • herné
 • kancelárske
 • kompaktné

Herný set klávesnica s myšou

Každý gamer vie, že kvalitná klávesnica a myš sú základom úspechu. Na výber sú rôzne dizajnové kúsky, ktoré majú zvyčajne aj podsvietenie. Reakčná doba je rýchlejšia a zvyčajne sú dostupné najmä ako drôtové.

 • Herná klávesnica umožňuje naprogramovanie tlačidiel podľa vašich predstáv a výhodou je aj podložka pod ruky, ktorú oceníte pri dlhom hraní.
 • Herná myš má zvyčajne pogumovaný povrch, ktorý zabraňuje šmýkaniu. Tlačidlá myši sú taktiež zvyčajne programovateľné.

Hern set klvesnica a my využva zvyčajne k pripojeniu k počtaču kbel.

Klávesnica a myš do kancelárie

Sety klávesnice s myšou určené do kancelárie sa hodia aj na bežné každodenné používanie. Ide o univerzálny typ, klávesnica a myš má v tomto prípade jednoduché vyhotovenie, v niektorých prípadoch môže mať tieto vlastnosti:

 • podsvietenie
 • programovateľné tlačidlá

Kompaktná klávesnica a myš

Vyznačujú sa malými rozmermi a nízkou hmotnosťou. Zvyčajne sú dostupné ako bezdrôtové, dizajn je nenápadný a na výber je len niekoľko základných modelov. Klávesnica v tomto prípade zvyčajne nemá numerickú časť.
Tento set je oceníte najmä:

 • na cestovanie
 • ako doplnok k tabletu či notebooku

Njdite dokonal dvojicu klvesnice a myi na vau prcu s počtačom.

Klávesnica s myšou podľa pripojenia

Rozdiel medzi jednotlivými setmi je aj v spôsobe pripojenia k počítaču. Každý spôsob pripojenia má svoje výhody aj nevýhody a nedá sa s určitosťou povedať, ktorý je lepší. Záleží teda najmä od vašich preferencií a od toho, čo vám bude pri práci na počítači najviac vyhovovať.

Klávesnica a myš set podľa pripojenia:

 • s káblom
 • bezdrôtové

Set klávesnica a myš s káblom

Pripojenie k počítaču je vyriešené káblom, ktorého dĺžku by ste si pri výbere mali poriadne skontrolovať. Kábel by nemal byť príliš krátky, ale ani dlhý, aby vám počas surfovania na internete, práci alebo hraní hier nezavadzal. Klávesnica a myš s káblom majú výhodu v nízkych cenách, čoraz viac ich však nahrádzajú bezdrôtové sety, ktoré sú praktickejšie na používanie.

Dôvody, prečo si vybrať set klávesnica a myš s káblom:

 • nízka cena
 • podpora všetkých operačných systémov
 • USB rozhranie

Set klávesnica a myš bezdrôtové

Najväčšou výhodou je absencia kábla, takže môžete s myšou a klávesnicou pohodlne manipulovať bez toho, aby bola pre vás dĺžka kábla obmedzujúca. V porovnaní s klávesnicou a myšou na kábel majú bezdrôtové sety klávesnica a myš vyššiu obstarávaciu cenu.

Bezdrôtové sety klávesnica a myš majú viacero výhod:

 • vzdialenosť klávesnice s myšou od počítača nie je limitovaná káblom
 • disponujú možnosťou WiFi pripojenia
 • možnosť využitia na ovládanie televízie

Bezdrtov klvesnica a my.

Objavte všetky sety klávesnica a myš na našom e-shope

V našej ponuke nájdete bohatý výber setov klávesnica a myš, ktoré sa líšia nielen určením a spôsobom pripojenia, ale aj cenou, spracovaním a dizajnom. Ak už myš máte a ste s ňou spokojný, zakúpiť si môžete len klávesnicu. Tie taktiež rozdeľujeme podľa spôsobu určenia, ale aj rôznych ďalších kritérií, ktoré by ste pri výbere mali zvážiť. Dostupné sú aj samostatné myši k počítaču, záleží len na vás, koľko chcete do novej myši investovať a aká veľkosť vám bude najviac vyhovovať.

Samostatne u nás zakúpite:

V konkrétnych kategóriách ďalej nájdete aj rady, ako si vybrať najlepšiu klávesnicu a myš, tak aby ste boli s ich používaním maximálne spokojný.

Najpredávanejšie produkty

10 €
67 €
Všetky filtre

18 produktov

Na objednávku
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr

47,99 €
Ihneď k odoslaniu
Skladom 1 ks.
U Vás už 26.6.

17,89 €
Akcia: Kúp teraz za 14,31 €
Ihneď k odoslaniu
Skladom 1 ks.
U Vás už 26.6.

31,99 €
Akcia: Kúp teraz za 25,59 €
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.