Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung Galaxy Watch6 BT Gold 40 mm

Smart hodinky, super Amoled displej, Wear OS, bluetooth, NFC, vodeodolnosť, kapacita: 16 GB, funkcie: senzor tepovej frekvencie, krokomer, notifikácie.

Zobraziť celý popis

samsung-logo_1683267713
Galaxy-watch-6-dzungla_1692086345

Štýl na vašom zápästí

Pripravte sa na čaro rozšíreného displeja, zväčšeného až o celých 20 % vďaka pozoruhodne o 30 % tenšiemu rámu. Výsledok? Bezkonkurenčná ovládateľnosť a krištáľová čistota, ktorá vám dá slobodu neobmedzene objavovať. 

Galaxy-watch-6-vodotesnost_1692086344

Do mesta i do hôr

Hodinky sa pýšia pevným zafírovým sklom. Nebojte sa čeliť vrtochom počasia s pokročilou odolnosťou IP68 a 5ATM, ktoré chránia vaše Galaxy Watch6 pred kvapkami vody i prašným prostredím. Či prší, alebo svieti slnko, váš nový spoločník zostane neústupný.

Galaxy-watch-6-zmena-image_1692086345

Zmena imidžu iba kliknutím

Jednoduchým kliknutím pocítite príjemnú istotu, že je všetko bezpečne na svojom mieste a pripravené na zdolanie nasledujúceho dňa. Prispôsobte si hodinky tak, aby zodpovedali vašej nálade a štýlu. Využite rozmanitosť remienkových dizajnov a v priebehu okamihu vymeňte eleganciu za športový kúsok.

Galaxy-watch-6-spanok_1692086345

Strážca kvalitného spánku

Je čas prevziať kontrolu nad svojím spánkom a naplno využiť potenciál nového dňa. Aplikácia Sleep Coaching bude starostlivo monitorovať každý váš pohyb a poskytovať aktuálne informácie o spánkových fázach, výsledkoch a pravidelnosti, dômyselne prezentovaných vo forme prehľadných štatistík.

Galaxy-watch-6-tepova-frekvencia_1692086344

Na vášom srdci záleží

Senzor PPG pravidelne meria vašu srdcovú frekvenciu a je pripravený vás okamžite upozorniť, ak zistí akékoľvek znepokojujúce výkyvy – či už príliš nízke alebo príliš vysoké. Považujte ho za svojho osobného strážcu srdcového tepu, ktorý je vždy po vašom boku a dáva pozor na akékoľvek nezrovnalosti.

Galaxy-watch-6-trening_1692086345

Krok za krokom

Sledujte, ako sa vaše úspechy rozvíjajú pred očami. Hodinky dokážu zaznamenať až 90 rôznych cvičení, dokonca i osobný plán, vďaka čomu budete mať prehľad o svojich pokrokoch i úspechoch. Jednoducho monitorujte svoju fitnes cestu a ako sa postupne formujete do svojej vysnívanej figúry.

Galaxy-watch-6-treningovy-plan_1692086345

Tréningový plán na mieru

Dosiahnite svoje vytúžené fitnes ciele. Pomocou osobného tréningového priestoru s názvom HR Zone sa budete môcť zamerať na konkrétnu časť tela alebo typ cvičenia. Hodinky vás tak budú počas celého procesu viesť a povzbudzovať, až kým nedosiahnete svoj požadovaný cieľ.

Galaxy-watch-6-fotenie_1692086345

Cesta k lepšiemu ja

Spárujte hodinky s moderným Galaxy Z Fold5 alebo inými modelmi Galaxy a získajte prehľad o svojom zdraví a životnom štýle. Inovatívny režim Flex a aplikácia Ovládač fotoaparátu vám poskytujú možnosť priblížiť a oddialiť zábery či prepínať medzi fotografiami, a to všetko z pohodlia vášho zápästia

Galaxy-watch-6-remienky_1692086345

Váš jedinečný štýl

Preskúmajte kolekciu remienkov, z ktorých každý ponúka osobitý štýl, ktorý vám umožní zmeniť svoj imidž. Nájdite si dokonalý remienok, ktorý bude odrážať vašu osobnosť, od elegantnej klasiky až po pestré kúsky. Ciferník môžete ozdobiť farebnými motívmi, podmanivými vzormi a aj vlastnou fotografiou.

 

Ako vybrať smart hodinky

Aké sú najdôležitejšie faktory pri výbere smart hodiniek? Prečítajte si tento článok a získajte informácie, ktoré potrebujete na to, aby ste si vybrali smart hodinky, ktoré budú spĺňať vaše potreby a obohatia váš každodenný život.

Kľúčové parametre produktu
NFC: Áno
Funkcie: výpočet kalórií, meranie vzdialenosti, krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie: Áno

Fyzické vlastnosti a farba
Farba: zlatá
Šírka: 40.4 mm
Výška: 9 mm
Hmotnosť: 28.7 g
Hĺbka: 38.8 mm
Farba hodiniek: zlatá
Farba remienku: zlatá

Konektivita
Bluetooth: Áno
NFC: Áno
Nabíjanie z USB: Áno

Display/Grafika
Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: super Amoled

Ďalšie vlastnosti
Značka: Samsung
Smart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Funkcie
GPS: Áno
Bezdrôtové nabíjanie: Áno
Ant+: Nie

Operačný systém
Poskytovaný OS: Wear OS
Podporovaný OS: Android

Pamäť
Slot pre pamäťovú kartu: Nie

Dátové úložisko
Kapacita: 16 GB

Ďalšie parametre
Aktivita: chôdza, yoga, outdoor, plávanie, veslovanie, cyklistika, fitness, turistika, beh
Hudobný prehrávač: Ano
Solárne nabíjanie: Nie
Telefonovanie: Hodinkami cez spárovaný telefón
Funkcie: meranie vzdialenosti, výpočet kalórií, krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie
Typ nabíjania: dock
Vodovzdornosť: vodotesný
Materiál remienku: silikón

Batérie
Výdrž batérie v dňoch: 1.5

Materiál
Materiál tela hodiniek: hliník
 

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.