Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung RB38A7B6DCS/EF

TENTO TOVAR BOL VYSTAVENÝ, NEBOL POUŽÍVANÝ A VZŤAHUJE SA NA NEHO PLNÁ ZÁRUKA. Trieda energetickej účinnosti: D, beznámrazová technológia True No Frost, signalizácia dverí, ročná spotreba energie: 211 kWh, farba: Svetlo modrá, Rozmery (Š x V x H): 595 x 2030 x 658 mm, čistá hmotnosť: 85 kg

Zobraziť celý popis

Zaobstarajte si do svojej domácnosti funkčnú a perfektne dizajnovo prevedenú chladničku Samsung ,ktorá splní všetky vaše očakávania. Chladnička vám ponúkne dostatočne veľkú kapacitu s celkovým objemom 390 litrov. Pýši sa technológiou No Frost, ktorá zlepšuje cirkuláciu vzduchu vo vnútornom priestore chladničky a zabraňuje tvorbe a hromadeniu ľadu. Funkcia All-Around Cooling ochladzuje každú priehradku chladničky rovnomerne od rohu k rohu, takže sú zaistené perfektné podmienky pre skladované potraviny. Izolačné technológie chladničky Samsung RB38A7B6DCS/EF SpaceMax zoštíhli vnútorné steny chladničky a vytvorí viac úložného priestoru. Chladničku si môžete navyše prispôsobiť a vybrať si jeden zo 6 rozličných materiálov.

Bespoke chladnička Samsung RB38A7B6DCS/EF na mieru vašej kuchyni

SAMSUNG RB38A7B6DCS/EF

 

Flexibilná kombinácia modulárneho dizajnu Bespoke

Chladnička Samsung RB38A7B6DCS/EF s modulárnym dizajnom Bespoke je pripravená plne vyhovieť vašim požiadavkám a životnému štýlu. Je možné ju využiť ako jeden modul s dvoma dverami a kapacitou 390 litrov, alebo nakombinovať viac modulov v prípade, že potrebujete viac miesta – vrátane jednodverového variantu v dvoch veľkostiach či pridať ďalší dvojdverový modul.

SAMSUNG RB38A7B6DCS/EF

 

Prispôsobiteľný dizajn chladničky Samsung RB38A7B6DCS/EF presne na mieru vašej kuchyni

Vytvorte elegantný a jedinečný kuchynský priestor presne vám na mieru. Pre vaše kreácie je k dispozícii 6 rozličných materiálov: Glam Navy, Cotta Sky Blue, Satin Beige, Cotta White, Glam Lavender, Glam White. Tie môžete ľahko kombinovať s rôznymi farbami dverí a získať tak dizajn chladničky Samsung RB38A7B6DCS/EF, Ktorý bude dokonale odrážať vašu osobnosť.

SAMSUNG RB38A7B6DCS/EF

 

Chladnička Samsung RB38A7B6DCS/EF s multifunkčným stojanom Rack & Shelf

Vnútorný priestor chladničky Samsung RB38A7B6DCS/EF si ľahko prispôsobíte podľa vašich potrieb vďaka multifunkčnému stojanu Rack & Shelf. Širší a plochejší dizajn pojme okrem klasických fliaš od vína aj tie so širším profilom, ale nezľakne sa ani ďalšieho jedla, ako sú plata vajec alebo pizza. Dvojstupňová skladacia polica sa ľahko zasúva a vysúva, a dokonca ju môžete zložiť na polovicu na uloženie vysokých fliaš a ďalších objemných predmetov.

SAMSUNG RB38A7B6DCS/EF

 

Štíhle steny chladničky Samsung RB38A7B6DCS/EF a účinná izolácia

Extra veľká chladnička Samsung RB38A7B6DCS/EF s objemom 390 litrov a hĺbkou 600 mm si ľahko poradia aj s veľkými rodinnými nákupmi. Tenšie steny a lepšie využitie vnútorného priestoru zaistí vysoko účinná izolácia SpaceMax, takže všetky potraviny budete môcť uložiť prehľadne - pekne od jedného rohu k druhému.

SAMSUNG RB38A7B6DCS/EF

 

Rovnomerné chladenie každej priehradky v chladničke Samsung RB38A7B6DCS/EF

Správne vychladené jedlo je čerstvé a dobré jedlo. Funkcia All-Around Cooling ochladzuje každú priehradku chladničky Samsung RB38A7B6DCS/EF rovnomerne od rohu k rohu, neustále kontroluje teplotu a cirkuluje vzduch dômyselne umiestnenými otvormi. Všetky potraviny tak budú chladené maximálne efektívne a zostanú čerstvé po oveľa dlhšiu dobu.

SAMSUNG RB38A7B6DCS/EF

 

Kovová chladiaca doska Metal Cooling

Aj v prípadoch, keď často otvárate a zatvárate dvierka, kovová chladiaca doska Metal Cooling udrží v chladničke optimálnu teplotu. Rovnako police a ploché potrubie sú vyrobené z kvalitného kovu a pomáhajú obnoviť prípadné tepelné straty. Všetky komponenty potom dodávajú chladničku Samsung RB38A7B6DCS/EF prémiový vzhľad a navyše sa jednoduchšie čistí.

SAMSUNG RB38A7B6DCS/EF

 

SAMSUNG RB38A7B6DCS/EF

 

Vždy čerstvé potraviny bez námrazy v chladničke Samsung RB38A7B6DCS/EF

Ušetrite svoj čas aj energiu a dajte zbohom častému rozmrazovaniu vašej chladničky Samsung. Technológia No Frost zlepšuje cirkuláciu vzduchu vo vnútornom priestore chladničky Samsung RB38A7B6DCS/EF, udržuje stálu teplotu a tým efektívne zabraňuje tvorbe a hromadeniu ľadu. A pretože oproti štandardným riešeniam chladí až dvakrát rýchlejšie, kladie oveľa menšiu záťaž na chladiaci systém a významným spôsobom predlžuje životnosť zariadenia.


Dve teplotné zóny, dvojnásobne dlhá čerstvosť

Chladnička Samsung RB38A7B6DCS/EF má k dispozícii dúmyselný box Optimal Fresh+, ktorý môžete využiť hneď dvoma spôsobmi – ako jednu zásuvku so zjednotenou teplotou, alebo ju rozdeliť do dvoch teplotných zón. Zatiaľ čo ľavá, chladnejšia strana sa skvele hodí na uloženie mäsa a rýb, pravá strana je skvelá na ochranu čerstvosti a chrumkavosti ovocia a zeleniny.

SAMSUNG RB38A7B6DCS/EF

 

Otočenie gombíka zaistí optimálnu sviežosť v chladničke Samsung RB38A7B6DCS/EF

Ovocie a zelenina svieže, čerstvejšie a plné chuti v chladničke Samsung RB38A7B6DCS/EF. V zásuvke Humidity Fresh+ môžete jediným otočením ovládacieho gombíka vytvoriť ideálne prostredie na skladovanie vašich zdravých dobrôt a až do hodnoty 80 % vlhkosti. Zachováte tak ich prirodzenú arómu bez vytvárania škodlivých plesní.

SAMSUNG RB38A7B6DCS/EF

 

Silný a rýchly mraziaci výkon chladničky Samsung RB38A7B6DCS/EF

Rýchla výroba ľadu či šokové zmrazenie potravín? Stlačením jediného tlačidla na chladničku Samsung RB38A7B6DCS/EF začne funkcia Power Freeze dodávať rýchly prúd studeného vzduchu do vašej mrazničky. To je vynikajúce na mrazenie alebo spevňovanie už zmrazených potravín a rýchlu výrobu ľadových kociek do lahodných večerných drinkov.

SAMSUNG RB38A7B6DCS/EF

MOTOR

Digitálny invertorový kompresor (resp. motor) zabezpečuje bezproblémový chod chladničiek a pračiek Samsung. Oproti kompresorom konkurenčných chladničiek pracuje na úplne inom princípe. Jeho podstata spočíva v plynulosti chodu – nepretržite reguluje teplotu v chladničke prostredníctvom zmeny rýchlosti. Miesto toho, aby sa vždy jednorázovo zapínal a vypínal vždy, keď dôjde k zmene teploty v chladničke (ako to robia bežné kompresory), pracuje digitálny invertorový kompresor Samsung nepretržite. Podľa hodnôt, ktoré snímajú špeciálne senzory teploty vo vnútri aj mimo chladničku, upravuje iba svoju rýchlosť. Vďaka tejto plynulosti nevznikajú energeticky náročné výkyvy chodu motora (a teda ani teploty), ku ktorým dochádza, keď chladničku otvárate. Súčasne je digitálny invertorový kompresor Samsung v porovnaní s klasickými konkurenčnými motormi o poznanie tichší.

WM_motor_20_sk

 

 

Typ chladničky: BMF
Trieda energetickej účinnosti: D
Ročná spotreba energie: 211 kWh
Hladina hluku: 35 dBA
Klimatická trieda: SN/T
Kapacita chladenia (kg/24 hod.): 8 kg/24 hr
Typ chladenia: All Around Cooling
Beznámrazová technológia True No Frost
Metal Cooling Plate
FreshZone
Regál na víno
Priehradka na vajcia
Dvere: Bespoke
4 police (celkom)
1 polica skladacia
5 políc vo dverách
2 zásuvky na zeleninu a ovocie
Materiál políc: temperované sklo
Top LED osvetlenie    
Možnosť montáže dvier na obe strany
Signalizácia dverí
Chladivo: R600a
Chladenie bez napájania (zvyšovanie teploty): 9h
Vnútorný displej
Farba: Svetlo modrá
Celková hrubá kapacita: 390 l
Hrubá kapacita chladničky: 276 l
Hrubá kapacita mrazničky: 114 l 
Rozmery (Š x V x H): 595 x 2030 x 658 mm
Čistá hmotnosť: 85 kg

Funkcie mrazničky:
3 zásuvky
Výroba ľadu
Funkcia Power Freeze

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.