- energetická trieda C
- objem chladiaceho priestoru 276 l
- objem mraziaceho priestoru 114 l
- extra priestor vďaka technológii SpaceMax
- systém All-Around Cooling
- funkcie Power Cool a Power Freeze
- priehradka Humidity Fresh+
- aplikácia SmartThings
- hlučnosť 35 dB
Odporúčané služby
Ďalšie možnosti financovania

Kombinovaná chladnička Samsung RB38C600CB1/EF

Veľký úložný priestor a optimalizácia teploty
Kombinovaná chladnička Samsung RB38C600CB1/EF s plochými dverami a zapustenými úchytmi predstavuje moderný kúsok, ktorý bude krásne ladiť s okolitým vybavením vašej kuchyne. Chrbát tohto spotrebiča Clean Back je dokonale hladký a poslúži ako ochrana proti prachu a náhodným nárazom. Navyše sa veľmi ľahko čistí. Chladnička ponúka celkový hrubý objem 390 l a dvere roztvoríte až do 90-stupňového uhla. Zmeniť smer otvárania môžete jednoducho tým, že vymeníte pánty. Technológia SpaceMax využíva minimálne množstvo vysoko účinnej izolácie, takže sú steny tenšie. Tým vzniká veľký úložný priestor, pričom sa ale nemení vonkajšie rozmery ani energetická účinnosť. Tento spotrebič spadá do energetickej triedy D. O rovnomerné chladenie v celom chladiacom priestore sa stará systém All-Around Cooling. Ten chladí každú priehradku rovnomerne od jedného rohu k druhému. Neustále kontroluje teplotu a cirkuluje chladný vzduch strategicky umiestnenými vetracími otvormi. Vaše zásoby na každej polici sú teda účinne chladené a zostávajú čerstvejšie po dlhšiu dobu.

Rýchle schladenie surovín
Chladnička je vybavená digitálnym invertorovým kompresorom s vylepšenou konštrukciou a vyššou efektivitou. Výrobca naň poskytuje záruku 10 rokov. Hlučnosť Samsung RB38C600CB1/EF tak dosahuje len 35 dB a spotreba energie 169 kWh za rok. Vhod príde aj funkcia Power Cool, ktorá v chladiacom priestore zaistí rýchle schladenie surovín, čo je ideálne napríklad v prípade, že ukladáte nový nákup. A ak by ste zabudli zavrieť dvere alebo ich zle zatvorili, upozorní vás na to výstražný signál.

Všetko prehľadne uložíte
V chladničke Samsung RB38C600CB1/EF s beznámrazovou technológiou No Frost budete mať k dispozícii police z kvalitného tvrdeného skla, na ktoré môžete bez obáv položiť aj ťažší hrniec. Ďalšie nevyhnutné odkladacie poličky nájdete vo dverách. Big Door Bin vám poskytne dostatok miesta na veľké fľaše alebo nápoje v krabicovom balení, takže svoje obľúbené chladené drinky budete mať vždy poruke. Mraznička umiestnená v dolnej časti vám ponúkne 3 transparentné priehradky. Samozrejmosťou je tvorítko na ľad. Funkcia Power Freeze potom dokáže novo vložené potraviny rýchlo zmraziť. Mraziaca kapacita je 8 kg/24 hod.

Ovládanie aj na diaľku
Samsung RB38C600CB1/EF disponuje aj priehradkou Humidity Fresh+ na optimálne skladovanie najrôznejšieho ovocia a zeleniny. Ovládanie displeja je veľmi prehľadné a pohodlné, je možné ho obsluhovať jednou rukou. Chladničku môžete ale ovládať aj na diaľku prostredníctvom aplikácie SmartThings vo svojom mobilnom telefóne. So SmartThings Energy je možné v reálnom čase sledovať spotrebu chladničky aj ďalších zariadení a porovnávať ju s predchádzajúcim mesiacom. A s režimom AI Energy ušetríte až 15 % nákladov.

Používateľsky prívetivá aplikácia
V aplikácii ale nájdete napríklad aj tipy na recepty z ingrediencií, ktoré práve máte doma alebo si môžete počas nákupu overiť, čo vám v chladničke práve chýba. Zapnúť môžete aj upozornenie na pravidelnú výmenu vodného filtra. Všetko, čo k tomu budete potrebovať, je inteligentný telefón a stabilné WiFi pripojenie. Chcete mať aj pod kontrolou stav svojho spotrebiča? Potom využite SmartThings Home Care. Keď bude treba vymeniť nejakú tú súčiastku, alebo sa vyskytnú prevádzkové problémy, rovno získate upozornenie či návrh riešenia.
| Typ prístroja | Kombinovaná chladnička |
|---|
| Smart | Áno |
|---|---|
| Retro | Nie |
| Emisná trieda hluku | B |
| Hlučnosť | 35 dB |
| Zameniteľné otváranie | Áno (zákazník) |
| Police | Sklenené |
| Možnosť umiestnenia | Voľne stojaca |
| Počet políc | 4 |
| Antibakteriálna úprava | Áno |
| Pripojenie vody | Nie |
| Celkový objem | 390 l |
| Objem chladničky | 276 l |
| Objem mrazničky | 114 l |
| Prevedenie | S vnútornou mrazničkou |
| Počet priehradiek mrazničky | 3 |
| Umiestnenie mraziacej časti | Mraznička dole |
| Displej | Áno |
|---|---|
| Počet dverí | 2 |
| Sklenené | |
| Biofresh (nulová) zóna | Áno |
| Domáci bar | Nie |
| Výrobník ľadu | Áno |
| Zásobník na vodu | Nie |
| Špeciálne funkcie | ALL AROUND COOLING, AI |
|---|---|
| No frost | Áno |
| Super chladenie | Áno |
| Super mrazenie | Áno |
| Prázdninový režim | Nie |
| Kompatibilita | Smartthings |
| Low Frost | Nie |
| Komunikácia | Wi-Fi |
|---|
| Energetická trieda | C |
|---|---|
| Klimatická trieda | SN-N-ST-T |
| Spotreba energie | 169,00 kWh |
| Mraziaci výkon | 8,0 kg/h |
| Výška | 203,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 59,50 cm |
| Hĺbka | 65,80 cm |
| Hmotnosť | 73,0 kg |
| Výška balenia | 2108,00 mm |
|---|---|
| Šírka balenia | 637,00 mm |
| Hĺbka balenia | 740,00 mm |
| Hmotnosť balenia | 76000,00 g |
| Farba | Čierna |
|---|
| Certifikácia dTest | Áno |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.