Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung RB38C7B6D12/EF

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole, výška 203 cm, energetická trieda D, hlučnosť 35 dB, WiFi, AI Energy mode, True No Frost, Fresh Zone, digitálny invertorový kompresorZobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Samsung RB38C7B6D12/EF

Samsung RB38C7B6D12/EF

Kombinovaná chladnička SAMSUNG RB38C7B6D12/EF

Kombinovaná chladnička SAMSUNG RB38C7B6D12/EF

  • kapacita 390 l
  • digitálny invertorový kompresor
  • režim AI Energy 
  • systém All-Around Cooling
  • inteligentné funkcie Power Cool a Power Freeze
  • zásuvka Humidity Fresh+ a Optimal Fresh+
  • kovová doska Metal Cooling
  • aplikácia SmartThings Energy
Kombinovaná chladnička SAMSUNG RB38C7B6D12/EF

Inovatívne funkcie chladenia a jedinečný štýl

Kombinovaná chladnička RB38C7B6D12/EF od spoločnosti Samsung v nadčasovom dizajne so štedrou kapacitou 390&lb je vybavená inovatívnym režimom AI Energy, ktorý využíva algoritmy umelej inteligencie > na optimalizáciu dôležitých procesov pre ešte väčšiu úsporu. Sofistikovaný systém chladenia All-Around Cooling vďaka pravidelnému prúdeniu chladu predlžuje životnosť potravín. Na udržiavanie konštantnej úrovne chladu slúži aj unikátna kovová doska Metal Cooling v zadnej časti spotrebiča. O chod sa stará digitálny invertorový kompresor s nízkou hlučnosťou, na ktorý výrobca poskytuje 20-ročnú záruku..

 

Kombinovaná chladnička SAMSUNG RB38C7B6D12/EF

Superrýchly chladaici výkon

Inteligentné funkcie Power Cool a Power Freeze, ktoré do interiéru vháňajú intenzívny prúd chladivého alebo ľadového vzduchu pre bleskové schladenie vašich potravín, vám zaistí veľkú úsporu času, námahy a v neposlednom rade aj nákladov. Ľad do nápojov pre vašich hostí, domáce nanuky či ovocná limonáda budú pripravené v lete. Na aktiváciu týchto funkcií stačí jediný dotyk vášho prsta a chladnička Samsung už všetko ostatné vyrieši za vás. 

Kombinovaná chladnička SAMSUNG RB38C7B6D12/EF

Zahryznite sa do chrumkavých plodov

Ideálne podmienky na chladenie nastavíte jednoducho, jednoduchým otočením ovládacieho gombíka. Pre zeleninu a ovocné plody, ktoré sú citlivé na podmienky skladovania, ako napríklad sladké maliny, brokolica či paradajky, je pripravená špeciálna zásuvka Humidity Fresh+. V nie si suroviny uchovajú najvyššiu kvalitu a vplyvom dostatočnej vlhkosti nestratia svoju vôňu ani nebudú čeliť riziku vysušenia. Zahryznúť sa do nich preto môžete okamžite, kedykoľvek na ne dostanete chuť a ich vôňa a lahodnosť vám budú evokovať pocit, ako by ste si ich čerstvé práve priniesli zo záhradky.

Kombinovaná chladnička SAMSUNG RB38C7B6D12/EF

Inteligentná úspora s aplikáciou SmartThings Energy

Spotrebič môžete pripojiť k aplikácii SmartThings Energy a na prvý pohľad uvidíte, koľko spotrebováva energia. Aplikácia je bezplatná, má prehľadné ovládanie a výrazne vám pomôže sa zorientovať a získať kontrolu nad spotrebou energie vo vašej domácnosti. Dokáže porovnávať náklady na prevádzku s dátami z predchádzajúceho mesiaca, takže budete vedieť, kedy spotrebovávate najviac elektriny. Poskytne vám tiež užitočné tipy pre lepšie hospodárenie a rovnako vás upozorní, keď prekročíte limit vašich stanovených cieľov na daný mesiac. S chladničkou Samsung RB38C7B6D12/EF si tak zorganizujte všetko v súlade so svojím životným štýlom.

Kombinovaná chladnička SAMSUNG RB38C7B6D12/EF

Variabilná priehradka Optimal Fresh+

Spoločnosť Samsung úspešne čelí aj jednému z najzávažnejších problémov súčasnej doby, ktorým je plytvanie potravinami. Vďaka inovatívnym technológiám je preto možné v chladničke RB38C7B6D12/EF skladovať potraviny tak, aby vám vydržali čerstvé po až dvojnásobne dlhšiu dobu. K tomu slúži nápaditá zásuvka Optimal Fresh+, ktorú môžete podľa potreby rozdeliť na dve samostatné zóny a dokonca v nich nastaviť aj rozdielne teploty. Ľavá strana, ktorá je chladnejšia, je vhodná pre steaky pripravené na večeru či iné mäso. Pravá sa zase perfektne postará o vašu sviežu zeleninu a ovocie. Nielen že si vychutnáte kvalitne uchované potraviny, neznehodnotené, plné vitamínov, ale bude vás hriať aj dobrý pocit, že neplytváte a predchádzate zbytočnému vyhadzovaniu.

Kombinovaná chladnička SAMSUNG RB38C7B6D12/EF

Vyhovie všetkým vašim požiadavkam

Samozrejmosťou je pri modeli RB38C7B6D12/EF tiež prehľadné vnútorné usporiadanie, praktická polica na víno alebo farebne zladené priehradky na potraviny. Čerešničkou na torte je potom dizajnové riešenie Clean Back v podobe hladkého a elegantného krytu zadnej strany. A vďaka technológii SpaceMax a jej vysoko účinnej izolácii sú steny chladničky tenšie, takže si aj napriek väčšiemu objemu zachováva štandardnú hĺbku 600 mm. Netrčí tak zbytočne do priestoru a so svojimi čistými minimalistickými líniami a krásne hladkými a plochými dverami bude vždy perfektne ladiť s ostatným vybavením vo vašej kuchyni. Jednoducho dokonale premyslený spotrebič, ktorý vám bude robiť radosť z každého uhla.

Kombinovaná chladnička
SAMSUNG RB38C7B6D12/EF

Energetická trieda D
Ročná spotreba energie 211 kWh
Hladina hluku 35 dBA
Klimatická trieda SN, N, ST, T
Kapacita chladenia (kg/24 hod.) 8 kg/24hr
Autonómna doba (nárast teploty) 9 h
Hrubý celkový objem (l) 390
Hrubý objem mrazničky (l) 114
Hrubý objem chladničky (l) 276
Beznámrazová technológia True No Frost
Typ chladenia All Around Cooling
Vstavaná WiFi

Funkcia chladničky:
Metal Cooling Plate
Funkcia rýchle chladenie
Fresh Zone
Optimal Fresh Zone
Počet políc (celkom) 4
Počet skladacích políc 1
Kontrola vlhkosti (Len zásuvka)
Police na víno
Počet priehradok vo dverách 4
Priehradka na vajcia (zásobník na vajcia)
Počet zásuviek na ovocie/zeleninu/mäso 2

Funkcia mrazničky:
Funkcia rýchle mrazenie
Počet priehradok 3

Rozmery:
Výška 203.0 cm
Šírka 59.5 cm
Hĺbka 65.8 cm
Hmotnosť 81.0 kg

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.