Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung RB53DG706AS9EO + CASHBACK 200€

Kombinovaná chladnička Samsung, objem chladničky/mrazničky 370/168 l, Twin Cooling, No Frost, rýchle chladenie a mrazenie, Optimal Fresh+ box

Zobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Samsung RB53DG706AS9EO + CASHBACK 200€

Samsung RB53DG706AS9EO + CASHBACK 200€

Samsung_logo_1705043036
 

 

S režimom SmartThings AI ušetríš až 15 % nákladov

Až 15 % úspora energie

Zníž spotrebu kombinovanej chladničky s mrazničkou Samsung RB53DG706AS9EO až o 15 %* pomocou režimu AI Energy**. Ak tvoj odhadovaný účet za elektrinu prekročí prednastavenú cieľovú hodnotu, ponúkne ti režim možnosť úspory energie***. Na základe tvojich vzorcov používania a okolitého prostredia optimalizuje rýchlosť kompresora a celkový cyklus odmrazovania.

*Výsledky testu sú založené na porovnaní teploty nastavenej z výroby pri použití a bez použitia režimu AI Energy. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od podmienok a spôsobu používania. **K dispozícii na zariadeniach so systémom Android a iOS. Vyžaduje pripojenie k Wi-Fi a účet Samsung Account. ***Pred aktiváciou úsporného algoritmu v „Maximálnom režime“ a „Vlastnom režime" aplikácia SmartThings najprv zobrazí upozornenie na obrazovke tvojho telefónu.

Technológia SpaceMax

Ešte väčší vnútorný priestor

Ulož si ešte viac dobrôt a surovín do extra veľkej chladničky s objemom 538 litrov* a hĺbkou 711 mm. Vďaka vysokoúčinnej izolačnej technológii SpaceMax sú jej steny oveľa tenšie než je bežný štandard, čím vzniká viac priestoru bez toho, aby spotrebič nevzhľadne vytŕčal z pracovnej plochy.

*RB53** = 538 litrov, RB50** = 508 litrov, RB45 = 458 litrov na základe normy IEC 62552:2015. Objem sa môže líšiť v závislosti od štandardu danej krajiny.

Twin Cooling

Nezávislé chladenie s optimálnou mierou vlhkosti

Uisti sa, že tvoje potraviny ostanú čerstvé, šťavnaté a zachovajú si svoju prirodzenú arómu oveľa dlhšie. Systém dvojitého chladenia optimalizuje teplotu a vlhkosť v chladničke i mrazničke pomocou nezávislých výparníkov a ventilátorov. Uchováva suroviny v čo najlepšom stave, chráni ich autentickú chuť i vôňu tým, že zabraňuje nepríjemnému miešaniu pachov v spotrebiči.

All-Around Cooling

Dlhodobá čerstvosť a sviežosť

Spoľahni sa na dokonale premyslený systém chladenia. Technológia All-Around Cooling vychladzuje každú priehradku rovnomerne od jedného kúta k druhému. Neustále monitoruje aktuálnu teplotu a cirkuluje studený vzduch cez strategicky umiestnené vetracie otvory. Položkám uloženým na každej polici sa tak dostáva ideálnej starostlivosti a zostávajú dlhšie čerstvé.

Metal Cooling

Vždy čerstvé a chrumkavé potraviny

Otváraš pri varení často dvere svojej chladničky? Dômyselná sústava chladiacej mriežky Metal Cooling, kovovej police a vedenia vyrovná tepelnú stratu a postará sa o to, že svoje potraviny udržíš v optimálnej teplote. Vďaka tomu vydržia potraviny v chladničke Samsung RB53DG706AS9EO dlhšie čerstvé.

Optimal Fresh +

Ideálne prostredie na uchovanie mäsa

Samostatný box na uloženie mäsa udržuje nižšiu teplotu, než je v ostatných častiach chladničky. S jeho pomocou ľahko uchováš uskladnené mäso a ryby svieže a chutné po celú dobu trvanlivosti.

No Frost

Uskladnenie potravín bez rozmrazovania

Neplytvaj časom ani energiou pri rozmrazovaní chladničky. Technológia No Frost zvyšuje cirkuláciu vzduchu tak, aby udržovala konštantnú teplotu, vďaka čomu zabraňuje hromadeniu ľadu. Rovnako dosiahne cieľovú teplotu oveľa rýchlejšie a kladie menšie nároky na chladiaci systém.

Power Cool + Power Freeze

Rýchle chladenie a mrazenie

Vychutnaj si bleskurýchly chladiaci výkon. Stlačením jediného tlačidla vypustí funkcia Power Cool do chladničky intenzívny studený vzduch, ktorý rýchlo ochladí tvoje potraviny alebo obľúbené nápoje. Funcia Power Freeze zase dodáva rýchly prúd studeného vzduchu do mrazničky.

Multi Tray

Priehľadná organizácia pre každú drobnosť

Využi každý kúsok priestoru. Odnímateľnú priehradku Multi Tray môžeš umiestniť pod police a vložiť do nej drobné predmety, ktoré sa v chladničke ľahko stratia. Vhodná je na uloženie pláta s vajíčkami, nápojov alebo pre uchovanie nedojedenej pizze. V prípade, že ju práve nebudeš potrebovať.

*Dostupné len pri vybraných modeloch.

2-stupňová skladacia polica

Príprava na narodeninovú oslavu je hračka

Potrebuješ uložiť viacposchodovú tortu a k tomu pridať fľašku na prípitok? Objemné predmety teraz uskladníš v kombinovanej chladničke Samsung RB53DG706AS9EO  efektívne a s minimálnym plytvaním miesta v chladničke. Pomôže ti s tým skladacia dvojstupňová polica, ktorú stačí podľa potreby vysunúť, zasunúť či zložiť na polovicu.

Nastaviteľné otváranie

Vyber si ten správny smer

S nastaviteľnými dvierkami sa chladnička prispôsobí štýlu tvojej kuchyne alebo tomu, či si ľavák alebo pravák. Hodí sa takmer do akéhokoľvek priestoru a zároveň ti poskytuje flexibilitu pri kombinovaní viacerých modelov. Smer otvárania si zvolíš jednoducho tým, že vymeníš pánty*.
miesta v chladničke. Pomôže ti s tým skladacia dvojstupňová polica, ktorú stačí podľa potreby vysunúť, zasunúť či zložiť na polovicu.

*Demontáž pántov a zmenu smeru otvárania dverí musí urobiť kvalifikovaný pracovník.

Vylepšený kompresor udrží konštantnú teplotu šetrnejšie

Rovnomerné chladenie a energetická účinnosť

Spoľahlivé chladenie a úspornosť. Vylepšená štruktúra digitálneho invertorového kompresora chladničky Samsung efektívne využíva energiu vďaka 4,1× vyššej zotrvačnosti než je bežné*. Najmä pri udržovaní stabilnej teploty tak nebude dochádzať k zbytočným energetickým stratám, čím ušetríš na účte za energie.

*Na základe interného testovania v porovnaní s bežnými kompresormi S3 Samsung. **20-ročná záruka sa vzťahuje len na samotný kompresor.


7_10_11zon_1718924644

SmartThings Energy
Šetri svoje peniaze a zároveň zníž svoju uhlíkovú stopu. Aplikácia SmartThings Energy ti poskytne podporu a tipy, ako účinne hospodáriť so spotrebou elektriny a ako zvýšiť svoju energetickú účinnosť. Monitoruje tiež prevádzku jednotlivých spotrebičov.

6_9_11zon_1718924644

SmartThings Home Care
Organizuj, pripravuj a nakupuj potraviny ešte efektívnejšie. Aplikácia SmartThings Food ti umožní vytvoriť zoznam aktuálnych položiek v chladničke a mať neustály prehľad o ich dátumoch spotreby. Takto si môžeš kedykoľvek z telefónu skontrolovať, čo potrebuješ.

8_11_11zon_1718924644

SmartThings Food
Organizuj, pripravuj a nakupuj potraviny efektívnejšie. Aplikácia SmartThings Food* ti umožní vytvoriť zoznam aktuálnych položiek v chladničke a mať prehľad o ich dátumoch spotreby. Takto si môžeš kedykoľvek a prakticky kdekoľvek z telefónu skontrolovať, čo potrebuješ dokúpiť.

9_12_11zon_1718924644

Jemné osvetlenie
Utrpia tvoje oči šok zakaždým, keď v noci otvoríš dvere chladničky? Šetri svoj zrak s praktickým systémom jemného osvetlenia v aplikácii SmartThings, ktoré umožňuje nastaviť jas vo vnútornom priestore spotrebiča podľa momentálnej potreby. V režime stlmenia ho môžeš postupne zapnúť.


Potrebujete poradiť, ako vybrať chladničku?

V našom článku sa dozviete, aké typy chladničiek poznáme, aké parametre hrajú kľúčovú úlohu, podľa čoho si vybrať a čo v praxi znamenajú. Prezradíme vám aj tipy, ako efektívne uskladňovať potraviny a množstvo ďalšieho.


 

Menovitý výkon
Celková hrubá kapacita (v litroch) 538 
Hrubá kapacita mrazničky (v litroch) 168 
Hrubá kapacita chladničky (litre) 370 


Chladiace funkcie
Beznámrazová technológia True No Frost Áno
Typ chladenia Twin Cooling


Funkcie chladničky
Metal Cooling Duct Áno
Počet políc (celkom) 4 EA
Počet políc (skladacie) 1(2Step)
Multi Tray Áno
Počet odkladacích priestorov vo dverách 5 EA
Zásobník na vajcia (priehradka na vajcia) Áno
Vnútorné LED osvetlenie Top LED
Počet zásuviek na zeleninu a ovocie 2 EA
Funkcia Power Cool Áno
Upper Box Optimal Fresh +
Lower Box Normal Big Veg Box


Funkcie mrazničky
Počet políc (celkom)  EA
Počet zásuviek 2 EA
Funkcia Power Freeze Áno
Výroba ľadu Twist Ice Maker


Všeobecné vlastnosti
Možnosť montáže dvier na obe strany Áno
Signalizácia dverí Áno
Chladivo R-600a
Chladenie bez napájania (zvyšovanie teploty) 18 h


Vonkajšie funkcie
Typ displeja Interný
Rukoväť na dverách Výklenok
arba Refined Inox


Výkon
Trieda energetickej účinnosti  A
Ročná spotreba energie 128 kWh
Hladina hluku 34 dBA
Klimatická trieda SN, N, ST, T


Smart
Vstavaná WiFi Áno


App Connectivity 
SmartThings App Support Áno


Fyzické rozmery
Čisté rozmery (Š x V x H) (mm) 759 × 2 030 × 711 mm
Čistá šírka (mm) 759 mm
Čistá výška spotrebiča s pántmi (mm) 2 030 mm
Čistá výška spotrebiča bez pántov (mm) 2 001 mm
Čistá hĺbka s rukoväťou na dverách (mm) 711 mm
Čistá hĺbka bez rukoväte na dverách (mm) 711 mm
Čistá hĺbka bez dverí (mm) 626 mm
Rozmery balenia (Š x V x H) (mm) 775 × 2 116 × 745 mm
Čistá hmotnosť 128 kg
Hmotnosť balenia (kg) 131,5 kg

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.