Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung SM-R890 Watch4 BT (46mm) Black

TENTO TOVAR BOL VYSTAVENÝ, NEBOL POUŽÍVANÝ A VZŤAHUJE SA NA NEHO PLNÁ ZÁRUKA. Smart hodinky Samsung Galaxy Watch4 Classic (46mm) BT Black

Zobraziť celý popis

PRODUKT S DIGITÁLNYM OBSAHOM
Strážiť zmeny pri produkte
Samsung SM-R890 Watch4 BT (46mm) Black

Samsung SM-R890 Watch4 BT (46mm) Black

01

Smart hodinky SAMSUNG SM-R890 Watch4 BT (46mm) Čierna

  • možnosť interaktívne meniť ciferníky
  • operačný systém Wear OS
  • funkcie pre podporu fyzických aktivít, až 90 režimov pre šport
  • schopnosť platiť prostredníctvom Google Pay
  • zabudovaný monitoring spánku
  • vysoko rezistentný remienok
03

Atraktívne chytré hodinky SAMSUNG SM-R890 Watch4

Smart hodinky Samsung SM-R890 Watch4 predstavujú novú generáciu spoločníkov vášho zápästia zásluhou početného množstva inovatívnych funkcií. Medzi tie patrí predovšetkým prepracovaný tréningový program, ktorý zaznamenáva vašu fyzickú aktivitu a je schopný vám ponúknuť až 90 unikátnych druhov cvičení. Na spoľahlivé SAMSUNG SM-R880 Watch4 si vďaka tomu prídu milovníci športových aktivít, ako je beh či jazda na bicykli. Súčasťou daného balíčka je totiž spoľahlivý GPS tracking, vďaka ktorému si môžete na ceste za adrenalínom taktiež presne plánovať trasy.

02

Prezentujte svoj zovňajšok

Chytré hodinky SAMSUNG SM-R890 Watch4 zároveň ponúkajú vysokú mieru užívateľského prispôsobenia podľa individuálnych preferencií. S možnosťou prepínať medzi analógovým a digitálnym ciferníkom s nespočetným množstvom fontov i motívov je možné zariadenie prispôsobiť vlastnému štýlu, alebo si vytvoriť úplne nový. Súčasťou užívateľského rozhrania sú tiež AR emotikony a indikátory, s pomocou ktorých je možné zdieľať svoje pocity i aktivity s ostatnými užívateľmi.

03

Zdravo súťažte

V rámci fyzických aktivít je možné v priateľskom duchu súperiť aj so svojimi blízkymi zásluhou zabudovaného interaktívneho systému merajúceho postupu a odmeny, vrátane možnosti notifikácií, či je vám daný človek v pätách. Pomocou šikovných hodiniek SAMSUNG SM-R890 Watch4 je tak možné hravo skĺbiť cvičenie so zábavou. Hoci je po takýchto aktivitách zaručený kvalitný odpočinok, s funkciou sledovania spánku je navyše možné monitorovať hladinu kyslíka v krvi, vzorce chrápania a ďalšie aspekty, ktoré vám pomôžu k jeho skvalitneniu

kekw_1634646111

Obrana proti nestabilite

Počas vašich činností je pre SAMSUNG SM-R880 Watch4 samozrejmosť efektívne držať sa na vašom zápästí, o čo sa postará rezistentný remienok Ridge Sports Band z fluoroelastoméru, ktorý spoľahlivo odráža vplyv potu a eliminuje tak nepriaznivé obavy ohľadom stability za každých okolností.

06

Ľahké platby

Operačný systém Wear OS, na ktorom SAMSUNG SM-R890 Watch4 beží, obsahuje plno funkcií a kompatibilít, vrátane Google Pay. Vďaka tomu môžete zabudnúť na klasické ťahanie peňaženky a počas vašich ciest je tak možné zaplatiť aj prostredníctvom šikovných hodiniek. SAMSUNG SM-R880 Watch4 je možné zároveň prepojiť aj s ostatnými zariadeniami, ktoré fungujú na operačnom systéme Android, pre ešte viac interakcie a skompletizovanie vašej sady chytrých zariadení.

 

Smart hodinky Samsung Galaxy Watch4 Classic (46mm) BT Black
PN SM-R890NZKAEUE
Procesor Exynos W920 (5nm)
Frekvencia procesora: 1,18 GHz Dual Core, 64bit
Uhlopriečka displeja: 1,4 "/ 3,46 cm
Rozlíšenie displeja: 450 × 450 pix
super AMOLED
Operačná pamäť: RAM 1,5 GB
Kapacita úložiska: 16 GB
WiFi štandard 801.11. a / b / g / n
Bluetooth verzie 5.0
NFC
GPS
Glonass
Kapacita batérie: 361 mAh
Maximálna výdrž batérie: 40 hod

Obsah balenia:
Športový remienok
Nabíjací kábel
Sprievodca rýchlym spustením

Rozmery (š × v × h): 45,5 × 45,5 × 11 mm
Hmotnosť: 52 g
Farba: Black (čierna)

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.