Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung smart hodinky

Smart hodinky Samsung vám skvelo poslúžia počas rušného pracovného dňa, ale aj počas horského výstupu či tréningu v posilňovni. Sú užitočným doplnkom nielen pre ľudí, ktorí chcú mať len “kartu” na zápästí, ale aj pre tých najväčších fitness nadšencov. Poďme si bližšie priblížiť prečo patria inteligentné hodinky Samsung medzi tie najlepšie hodinky pre Android.

Nestarnúci dizajn prémiovej kvality

Samsung inteligentné hodinky sú vyrobené z prémiových materiálov. Okrúhly vintage dizajn tela, hladký povrch a široká ponuka farieb a remienkov im dodávajú elegantný vzhľad. Displej je vyrobený z pevného zafírového skla a nehrdzavejúcej ocele, t.z. je odolný proti poškriabaniu. Hodinky sú taktiež vodeodolné až do hĺbky 50 m. Na AMOLED displeji vám smartwatch Samsung ponúkajú na výber z množstva ciferníkov. Či už preferujete pestrofarebné motívy alebo radšej klasický vzhľad analógových hodiniek. Samsung smartwatch vám dokonca dovoľujú nastaviť aj tikajúci zvuk. Na prvý pohľad budú neodlíšiteľné od normálnych hodiniek.

Smart hodinky Samsung s nestarncim analgovm dizajnom

 

S operačným systémom Wear OS, dokážu Smart hodinky Samsung všetko

Staršie modely Samsung hodiniek používali ešte operačný systém Tizen. Od 4-tej série však používajú nový Wear OS od spoločnosti Samsung. Vďaka nemu môžete využívať tie najlepšie aplikácie od Samsungu a Googlu priamo zo svojho zápästia. Systém dovoľuje stiahnuť aj aplikácie tretích strán, akými sú Spotify alebo MyfitnessPal. Spolu s batériou, ktorá vydrží až 40 h získavate skutočne jedinečné zariadenie.

Čo všetko dokážete s vašimi hodinkami?

 • S mapou sa už nikdy nestratíte – vďaka Google mapám vám Samsung smartwatch ukážu vždy správny smer.
 • Google asistent, ktorý je tu pre vás 24/7 – stačí povedať ,,Hey Google‘‘ a môžete cez vaše smart hodinky odoslať správu, skontrolovať počasie, ovládať vašu inteligentnú domácnosť a kopec iného.
 • Dajte zbohom noseniu peňaženky - inteligentné hodinky Samsung majú NFC a vy ich tak môžete využívať všade na bezkontaktnú platbu.
 • Nepremeškajte žiadne upozornenie – Smart hodinky Samsung vám nielen zobrazujú prichádzajúce správy a upozornenia, ale dovolia vám na ne priamo reagovať. To však ale nie je všetko. Inteligentné hodinky vám dovolia aj prijímať hovory a telefonovať rovno z vašej ruky.
 • Na prepnutie pesničky už nemusíte vyťahovať telefón – vďaka Samsung smartwatch môžete jednoducho pretáčať, zastaviť alebo zmeniť hlasitosť hudby, ktorú počúvate.

Smart hodinky Samsung právom patria medzi tie najlepšie inteligentné hodinky pre Android. Pomocou jednoduchej aplikácie ich viete ľahko spárovať s každým kompatibilným smartfónom. Ak však vlastníte Smartfón Samsung otvára sa vám ešte širšie spektrum možností medzi ktoré patrí, jednoduchšie prepojenie či ovládanie mobilného foťáku cez hodinky.

irok množstvo najrznejch aplikcii, ktor s dostupn na Samsung smartwatch

 

So senzorom BioActive 3v1 smartwatch Samsung presne sledujú vaše zdravie

Starajte sa lepšie o svoje telo a pristupujte k nemu zodpovednejšie. Samsung Smart hodinky vám ponúkajú všeobecný prehľad o činnosti vášho srdca, tlaku a spánku pomocou unikátneho senzoru Samsung BioActive 3v1. Ten do seba spája nasledovné:

 1. Merania EKG - hodinky zaznamenávajú srdcový rytmus a analyzujú ho pre potenciálny výskyt fibrilácie. Toto meranie slúži na zistenie či sú vaše srdcové komory synchronizované.
 2. Bioelektrickú impedančnú analýzu - ide o metódu, ktorá slúži na určenie zloženia tela. Hodinky merajú množstvo telesného tuku a svalovej hmoty.
 3. Optický snímač srdcovej frekvenice – slúži na meranie tepu a krvného tlaku pomocou blikajúceho zeleného svetla.

Hodinky majú zabudovaný aj monitor spánku. Vďaka nemu si budete môcť zobraziť čas spánku, zaznamenať chrápanie či prezrieť tipy na zlepšenie spánku.

Samsung smartwatch s inovatvnym Samsung BioActive 3 v 1 senzorom.

 

Smart hodinky Samsung očaria aj milovníkov cvičenia

Vďaka prepracovanému tréningovému programu, dokážu hodinky zaznamenávať vašu fyzickú aktivitu. Na výber máte až z 90 druhov cvičení. Pre milovníkov behu a jazdy na bicykli majú Samsung inteligentné hodinky GPS tracking. Pomocou neho vám hodinky zaznamenávajú trasu a as jej prejdenia. V rámci fyzických aktivít môžete aj súťažiť so svojimi blízkymi, a takto prepojiť cvičenie so zábavou.

Ktoré hodinky sa tešia najväčšej obľube?

Samsung každoročne vydáva nové inteligentné hodinky. Od prvého modelu sa rodina Samsung hodiniek poriadne rozrástla. Pre prehľadnejší výber sme vybrali tie najpopulárnejšie modely:

 • Najlepšie Samsung hodinky - Galaxy Watch 5 okrem množstva kvalitných senzorov, spoľahlivého monitorovania kondície a zdravia, disponujú aj 1,5 GB RAM. Toto všetko v kombinácií so štýlovým dizajnom ich robí tým najlepším z dielne Samsung.
 • Najlepší pomer ceny a kvality Galaxy Watch Active – kompaktné hodinky, ktoré budú spoľahlivo monitorovať váš spánok a tréning aj za nižšiu cenu.
 • Najlepšie na cvičenie - Galaxy Watch Active 2 - disponujú väčšou kapacitou batérie a vylepšeným sledovaním kondície. Sú skvelou voľbou pre všetkých, ktorí využívajú hodinky najmä na monitorovanie fyzickej aktivity.

Galaxy Watch 5:

Samsung smartwatch s inovatvnym Samsung BioActive 3 v 1 senzorom.

59 €
499 €
Všetky filtre

21 produktov

Na objednávku
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr

469,00 €
Na objednávku
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr

469,00 €
Na objednávku
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr

499,00 €
Na objednávku
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr

399,00 €
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.