Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung televízory

Prečo si vybrať práve Samsung TV? Spoločnosť Samsung je už mnoho rokov známa výrobou prvotriednej elektroniky. Samsung televízory sú toho dôkazom a zostávajú aj naďalej jednotkou na trhu medzi výrobcami televízorov.

Vďaka inteligentným funkciám Smart, máte zaručenú zábavu na jednom mieste a zároveň vám zjednodušia a spríjemnia aj prácu z domu.

Inovatívne obrazové technológie Neo QLED a QLED sú absolútnou vizuálnou jednotkou.

Kvalitná zvuková technológia televízorov Samsung vás ohromí neuveriteľne vysokým výkonom.

Samsung Lifestyle TV vás nadchne jedinečným moderným dizajnom. Stane sa tak neprehliadnuteľným prvkom v akomkoľvek interiéri.

Veľkej obrazovky sa však netreba báť. Samsung TV disponuje šikovnou funkciou Ambient Mode, pomocou ktorej televízor prirodzene splynie s okolím a premení sa tak na dizajnový kúsok.

Samsung TV v obvačke

Samsung televízor a jeho šikovné funkcie na jednom mieste

Samsung Smart TV spĺňa požiadavky aj pre tých najnáročnejších. Okrem bežných televíznych programov, vám inteligentné funkcie umožnia vychutnať si obľúbenú online zábavu.

 • Sledujte streamovacie služby ako Netflix, HBO GO a HBO MAX, YouTube, Amazon Prime Video, alebo si môžete ľahko pridať vlastné aplikácie z online obchodu.
 • Na obrazovke Samsung televízora si tiež hravo skontrolujete svoje sociálne siete ako Facebook či Twitter.
 • Užite si filmy v špičkovej kvalite obrazu a zvuku na Samsung TV, ktoré vám prinesú dychberúce predstavenie.
 • Nechajte sa strhnúť hraním hier na bezkonkurenčnej obrazovke televízorov Samsung, s neuveriteľne jemnými detailmi.
 • Využite neobmedzený multimediálny obsah inteligentného Samsung televízora. Pripojte svoj mobilný telefón a d'alšie vaše zariadenia na TV obrazovku.
 • Surfujte internetom, nakupujte online, čítajte správy. Vychutnajte si pohodlie pri práci z domu bez prerušenia prostredníctvom Vzdialeného prístupu.
 • Zabudnite na diaľkový ovládač, už ho nemusíte večne hľadať. Vytvorte si ho jednoducho zo svojho smartfónu.
 • Zjednodušte si prácu osobným hlasovým asistentom Bixby, ktorý za vás prepne program, či sa rovno postará o to, aby ste už nezmeškali žiadny seriál. Stačí, ak mu nadiktujete pomocou vášho hlasu čo si želáte a o pohodlie máte postarané.

Samsung Smart TV

Samsung TV vám prináša kvalitný obrazový zážitok

Spoločnosť Samsung predstavila na trh televízory Neo QLED v roku 2021. Zásluhu v revolučnej kvalite obrazu majú mini LED diódy, ktorými je pokrytá celá obrazovka.

Celkový dojem obrazovky Samsung podčiarkuje jej elegantná tenkosť. Televízor sa tak stáva skutočným šperkom vo vašej domácnosti.

Samsung QLED televízory využívajú technológiu kovových zliatin Quantum Dot na zvýšenie kontrastu a intenzity farieb. Obrazovka nestráca svoju 100% farebnosť ani pri vysokom jase. Dokáže zobraziť 64x viac farieb ako bežné televízory.

Čierna vyzerá skutočne temne a žiarivosť ostatných farieb je bezkonkurenčná. Dynamický obrazový režim prináša dokonalý divácky zážitok.

Pripravte sa na neuveriteľne kryštalicky čistý obraz, ako ked’ sa pozeráte von oknom.

Detailné rozlíšenie obrazovky Samsung televízorov

Samsung 8K televízory sú aktuálne jedny z najlepších na svete. Ich vyššie rozlíšenie dodá až štyrikrát ostrejší a detailnejší obraz oproti 4K televízorom. Vyššie rozlíšenie znamená, že obrazovku tvorí viac pixelov. Pri 8K TV má obrazovka 7 680 horizontálnych a 4 320 vertikálnych pixelov, celkom teda približne 33 miliónov pixelov. Viditeľný rozdiel v kvalite je zaručený.

Certifikované Samsung televízory 4K Ultra HD, predstavujú rozlíšenie 3 840 x 2 160 pixelov. Rozlíšenie 4K Ultra HD má až štyrikrát viac pixelov, než známe Full HD.

Samsung rozlenie 8K a 4K

Nastavte si obraz na Samsung televízore, aký vám práve vyhovuje

Televízory Samsung ponúkajú niekoľko prednastavených režimov obrazovky.

 • Dynamický režim vás uchváti živými farbami, jasom a ostrosťou
 • Štandardný režim je predvolené továrenské nastavenie. Vyhovuje väčšine užívateľov pre optimálne nastavenie či je ráno, alebo večer. Je obľúbený a efektívny tiež vd’aka šetreniu spotreby energie
 • Prirodzený režim je obrazový režim, ktorý vám spríjemní čas pred televízorom ked’ máte práve unavené oči.
 • Filmový režim je profesionálny režim, ktorý ponúkne filmovým nadšencom tú pravú atmosféru z filmov, podobne ako v kine.

Lifestyle Samsung TV

Predstavte si, že sa z vašej Samsung "telky“ stane hotové umelecké dielo, obraz, ktorý vystihuje váš životný štýl. Nemožné? Samsung prináša nový rozmer televízorov, Samsung Lifestyle TV pre milovníkov dizajnu.

Rodina sleduje zpas na Samsung TV

 • Modely The Frame sa prispôsobia vášmu vkusu, dokonalo podčiarknu štýl vašej obývačky
 • The Sero sa postará o neprehliadnuteľný obrazový zážitok, kedy mobilná zábava dostane úplne nový rozmer. A to doslovne, vd'aka otočnej obrazovke o 90 stupňov
 • Televízor Samsung The Serif predstavuje výnimočný dizajnový prvok, ktorým sa zaručene odlíšite.
 • The Terrace zase prinesie kvalitný filmový zážitok, ktorý si môžete vychutnať na vašej terase vďaka Samsung televízoru

Samsung televzor na terase

Samsung TV, to je čistá elegancia v priestore

Stojan na TV Samsung

Samsung predstavil sériu dizajnových či klasických TV stojanov. Samsung TV na dizajnovom stojane Studio či Gravity Stand bude v priestore vyzerať ako unikátne umelecké dielo na maliarskom plátne. Navyše, stojan Gravity Stand umožňuje nastaviť si televízor do požadovaného uhla.

Držiak na TV Samsung

Špeciálny držiak na stenu na TV Samsung so systémom uchytenia „No Gap Wall-mount“ pôsobí na stene úplne prirodzene. Okrem jednoduchej inštalácie, ktorá vám nezaberie viac ako 15 minút, umožňuje ukotvenie k stene bez akejkoľvek medzery.

Takmer neviditeľný kábel Invisible Connection si zamilujete. Už žiadne vytŕčajúce nevzhľadné káble. 

 

60 €
1 999 €
Všetky filtre

36 produktov

Zobraziť ďalších 12
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.