Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sencor SCE 3050SS

príkon 1 000 W, 10-12 šálok prekvapkávanej kávy naraz, možnosť varenia čaju, nádoba s objemom 1,25 l, sklenená kanvica (1,25 l) s praktickým uzatvárateľným viečkom, vyberateľný umývateľný trvalý filterZobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Sencor SCE 3050SS

Sencor SCE 3050SS


Predstavujem sa ako Sencor kávovar SCE 3050SS


Chuť čerstvo namletej kávy je skrátka bezkonkurenčná pre dlhšie popíjanie v pohodlí domova. Som Sencor kávovar SCE 3050SS, pripravím skvelú prekvapkávanú kávu, a to až do 12 šálok naraz s objemom 1,25 l. Urobte radosť sebe i blízkym priateľom pri návšteve a vychutnajte si kávové aj čajové chvíľky podľa chuti a nálady. Dizajnovo som sa podaril! Spojením odolného plastu a nerezovej ocele zapadnem do každej kuchyne s eleganciou.


K prekvapkávania využívam vyberateľný permanentný filter


Viete, že dokážem fungovať bez jednorazových papierových filtrov? Chcem byť ohľaduplný k prírode aj ušetriť peňaženku. Som vybavený vyberateľným permanentným filtrom, ktorý po použití ľahko umyjete. Filter je kvalitný a nevstrebáva do seba arómy z kávy, aby ste si mohli užiť 100% chuť. Navyše svoju kávu už nemusíte prihrievať! S nahrievacie doskou udržujem optimálnu teplotu kávy pomerne dlhý čas.

Zaručujem bezpečný chod


Musím najprv vyzdvihnúť sklenenú kanvicu s objemom 1,25 l. Kanvica je vyrobená dobre viditeľným vodoznakom, funkčným viečkom, izolovanou rukoväťou a jej sklo výborne odoláva vysokým teplotám. Pracujem so systémom Drip Stop proti odkvapkávaniu, ktorý spustím okamžite po vybratí kanvice počas procesu prípravy kávy. Nesmiem zabudnúť na moje protišmykové nôžky, ktoré mi umožňujú perfektnú stabilitu a samozrejmosťou je poistka proti prehriatiu. So všetkými bezpečnostnými bodmi môžem pracovať s vedomím, že zaisťujem bezpečnú manipuláciu v každom kroku.

Ideálny na uvarenie 10 – 12 šálok prekvapkávanej kávy naraz
Možnosť varenia čaju
Nádoba s objemom 1,25 l

Sklenená kanvica (1,25 l) s praktickým uzavierateľným viečkom
Tepelne izolovaná rukoväť kanvice
Vyberateľný umývateľný trvalý filter
Možnosť použitia jednorazových papierových filtrov (veľkosť 4)
Nepriľnavá ohrievacia doska na udržanie optimálnej teploty na servírovanie teplých nápojov
Poistný ventil proti odkvapkávaniu okamžite ukončí odkvapkávanie nápoja, ak je kanvica vybratá z prístroja
Označenie hladiny vody na nádobe a kanvici s indikáciou počtu šálok
Indikátor množstva vody
Jednoduché čistenie
Hlavný spínač s indikátorom napájania
Nekĺzavá základňa
Ochrana proti prehriatiu
Príkon 1 000 W
Dĺžka napájacieho kábla: 0,8 m
Rozmery (D × Š × V): 215 × 205 × 325 mm
Hmotnosť: 1,6 kg

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.