Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sencor SCE 5070BK

5,0
2 hodnotení
1 recenzia

Kávovar, nádoba s objemom 1,8 l, sklenená kanvica, tepelne izolovaná rukoväť kanvice, vyberateľný umývateľný trvalý filter, poistný ventil proti odkvapkávaniu, príkon 1 000 WZobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Sencor SCE 5070BK

Sencor SCE 5070BK

Super chuť prekvapkávanej kávy z kávovaru Sencor SCE 5070BK


Prekvapkávaná káva je ideálna pre dlhšie popíjanie a určite sa zhodneme aj na tom, že vôňa čerstvo pomletých kávových zŕn je skrátka neodolateľná! Predstavujem sa ako kávovar SCE 5070BK od Sencor a pripravím lahodnú kávu aj do 15 šálok naraz, môj objem je až 1,5 l. Budem vždy pripravený naplniť šálky výbornou prekvapkávanou kávou pre Vás i Vašich blízkych. Vďaka SENCOR mám vydarený dizajn, ktorý je doplnený o nerezovú časť s LCD displejom.

Umožňujem pohodlné ovládanie prostredníctvom LCD displeja


Užite si svoj ranný rituál! S LCD displejom sprostredkovávam jednoduché ovládanie aj pojem o čase. Možno mi nastaviť obvyklú hodinku k prekvapkávania, aby ste mohli ráno vstať, naliať si kávu, a to bez skorého budíčka. Nahrievacia platnička udržím optimálnu teplotu kávy a ak vyberiete kanvicu počas procesu prekvapkávania, systémom Drip-Stop zastavím chod, kým nevrátite kanvicu späť do podstavca. Takto dokončím svoju prácu, bez toho aby som nakvapkal.

Mám vyberateľný permanentný filter


Sencor myslel na našu prírodu i Vašu peňaženku. Funguje spoľahlivo aj bez jednorazového papierového filtra. Môj filter je permanentný, vyberateľný a ľahko umývateľný.

Dbám na bezpečný chod


Nemôžem zabudnúť na moju sklenenú kanvicu s objemom 1,5 l. Kanvica je vybavená viditeľným vodoznakom, funkčným viečkom a samozrejme rukoväťou, ktorá nepohlcuje teplo. Sklo, z ktorého je vyrobená má schopnosť odolávať vysokým teplotám. Vďaka týmto vlastnostiam je zaobchádzanie s kanvicou komfortné a maximálne bezpečné. Ako správny kávovar som plne stabilný a bezpečnostná poistka mi bráni v prehriatiu.

Kávovar na prekvapkávanú kávu s nádobou s objemom 1,8 l. Sencor SCE 5070BK je ideálny pre uvarenie 15 šálok prekvapkávanej kávy naraz a ponúka aj možnosť varenia čaju. Sklenená nádoba je opatrená praktickým uzatvárateľným viečkom. Bezpečnostný ventil proti odkvapkávaniu okamžite ukončí odkvapkávanie nápoja, keď je kanvica vybratá z prístroja. Tepelne izolovaná rukoväť kanvice, vyberateľný umývateľný trvalý filter, možnosť použitia jednorazových papierových filtrov (veľkosť 4), nepriľnavá ohrievacia doska pre udržanie optimálnej teploty pre servírovanie teplých nápojov, označenie hladiny vody na nádobe kanvica s indikáciou počtu šálok, jednoduché čistenie, hlavný spínač s indikátorom napájania,nekĺzavá základňa, ochrana proti prehriatiu

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.