Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sencor SCM 1122

Autochladnička, vnútorný objem 22 l (21 l po zatvorení veka), chladí až o 20 ° C pod okolitú teplotu, napájanie DC 12 V z automobilovej zástrčky

Zobraziť celý popis

Osviežte sa počas cestovania s autochladničkou SCM 1122 od Sencoru

Rozhodli ste sa zakúpiť nového praktického spoločníka na všetky vaše výlety? Určite by vás zaujímalo, že značka Sencor ponúka skvelý produkt. Je ním autochladnička SCM 1122, ktorá je ako stvorená pre ľahké cestovanie. Je totiž ľahká, skladná, napriek tomu má slušný objem 22 l. Manipulovať s ňou sa dá naozaj jednoducho, a to predovšetkým vďaka veľkej rukoväti, ktorá skvele padne do ruky. Zdrojom napájania je 12V zdierka, ktorú je možné zapojiť napríklad do auta a mať tak svoje obľúbené pitie či jedlo neustále nablízku. Aby však bolo príjemne studené, v jej plášti sa nachádza kvalitná tepelná izolácia, ktorá spoločne s chladiacim článkom dokáže udržať teplotu vo vnútri chladničky až o celých 20 °C nižšiu oproti okolitej teplote.

sencor scm 1122

Ďalšie parametre tohto produktu:

  • Vnútorný objem 22 l
  • Chladí až o 20 °C pod okolitú teplotu
  • Napájanie DC 12 V z automobilovej zástrčky
  • Kvalitná izolácia z cyklopentanu
  • Veľká rukoväť na jednoduché prenášanie
sencor scm 1122

Skladné rozmery, avšak objemný priestor

Aj keď tento produkt môžete používať na domáce účely, jeho primárne využitie je slúžiť vám na výletoch a dovolenkách. Iste si so sebou budete chcieť zobrať veľa zásob, čo je v tomto prípade možné. Objem chladničky totiž je 22 l a spoločne s nízkou 4,5 kg hmotnosťou tvorí veľmi praktickú kombináciu.

sencor scm 1122

Kvalitná tepelná izolácia pre vždy dokonale studený obsah chladničky

Hlavnou náplňou práce tohto produktu je udržiavať príjemne studenú teplotu vášho obľúbeného jedla a pitia vo vnútri. Táto funkcia je zabezpečovaná kvalitným chladiacim článkom, ktorá prístroj vychladí a následne tepelnou izoláciou stien, ktorej schopnosťou je pri normálnych teplotách zaistiť vnútornú teplotu v chladničke až o 20 °C menšiu oproti vonkajšej teplote.

sencor scm 1122

Šikovné napájanie rovno z autozásuvky

Pre veľmi komfortné cestovanie autom vybavil Sencor tento prístroj niekoľkými šikovnými vychytávkami. Prvý z nich je dlhý napájací kábel. Meria celých 145 cm, takže pohodlne dosiahne naprieč autom od zásuvky až do kufra. Nabíjať je možné práve z 12 V zdierky, ktorá sa vo vozidlách nachádza. Akonáhle bude chladnička zapojená k zdroju elektriny, okamžite začne chladiť. Na bezpečnostné účely bola opatrená tiež bezpečnostnou poistkou, ktorá sa sama aktivuje, ak vyhodnotí, že napätie sa nachádza buď pod, alebo naopak nad tolerovanou hodnotou, a chladnička sa sama vypne. Jednak kvôli ochrane samotného prístroja, ale predovšetkým, aby sa vám nevybila autobatérie.

sencor scm 1122

Praktická a skladná konštrukcia

Prioritou počas konštruovania tejto autochladničky bola čo najväčšia praktickosť počas toho, čo budete spoločne jazdiť na výlety a dovolenke. Z tohto dôvodu ju v Sencor optarili širokú rukoväť na jednoduchú manipuláciu. Bude sa vám tak dobre držať v ruke, a má dokonca ešte ďalšie využitie. Pokiaľ ju zapriete o spodnú hranu chladničky, slúži tiež ako výstuha veka, ktoré tak zostane otvorené, a vy môžete pohodlne skúmať jej obsah. Údržba je tiež veľmi jednoduchá, postačí vám k nej vlhká handrička či hubka.

sencor scm 1122

Obsah balenia

  • Autochladnička
  • Napájací adaptér 12 V

Vnútorný objem 22 l (21 l po zatvorení veka)
Chladí až o 20 °C pod okolitú teplotu
Napájanie DC 12 V z automobilovej zástrčky

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.