Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sencor SCM 2130

TENTO TOVAR BOL VYSTAVENÝ, NEBOL POUŽÍVANÝ A VZŤAHUJE SA NA NEHO PLNÁ ZÁRUKA. Autochladnička, vnútorný objem 30 l (29 l po zatvorení veka), funkcia chladenia aj ohrevu, 3 možnosti napájania (230 V / 12 V z automobilovej zástrčky / USB)

Zobraziť celý popis

Ešte pohodlnejšie cestovanie s autochladničkou SCM 2130 od Sencoru

Radi by ste zainvestovali do nového spoločníka, ktorý vás bude oddane sprevádzať na všetkých vašich cestách? Zaiste vás poteší informácia, že značka Sencor takýto produkt ponúka. Je ním autochladnička SCM 2130, ktorá je ako stvorená pre váš maximálny cestovný komfort. Je totiž ľahká, skladná a pojme skutočne mnoho potravín. Jej objem totiž dosahuje skvelých 30 l. Prenášať sa dá aj ľahko. Hlavnú zásluhu na tom má veľká rukoväť, s ktorou bude váš úchop úplne pevný a istý. Veľkým benefitom je, že je možné chladničku napájať hneď troma rôznymi spôsobmi, podľa danej situácie. Ďalej sa produkt pýši dvoma hlavnými funkciami. Sú to režimy chladenia a ohrievania. Pri chladení je možné sa dostať až na teplotu o 20 °C nižšiu oproti vonkajšej teplote. Naopak počas ohrievania dosahuje maximálny výkon až 60 °C.

Sencor SCM 2130

Ďalšie parametre tohoto produktu:

 • Vnútorný objem 30 l
 • Funkcia chladenia (18 °C až 20 °C pod okolitú teplotu)
 • Funkcia ohrievania (maximálny výkon až 50-60 °C)
 • 3 možnosti napájania
 • ECO režim
 • Kvalitná izolácia Cyklopentan
 • Veľká rukoväť pre jednoduché prenášanie
Sencor SCM 2130

Veľký vnútorný objem, avšak nízka váha

Tento produkt môžete samozrejme používať rovnako pre domáce účely. Jeho výsadou je hlavne pomáhať vám počas vašich ciest. Určite si so sebou budete chcieť brať dostatok pitia i jedla, čo je s touto chladničkou veľmi jednoduché. Jej objem totiž dosahuje 30 l a spoločne s nízkou hmotnosťou, iba 5,1 kg, tvorí veľmi praktickú súhru.

Sencor SCM 2130

Režim chladenia i ohrevu v jednom prístroji

Hlavnou funkciou tohoto produktu je udržovanie príjemne studenej teploty vášho obľúbeného jedla a pitia vnútri. Pri maximálnom výkone chladnička dokáže zaistiť vnútornú teplotu až o dvadsať °C menšiu, než je vonkajšia teplota. To predovšetkým za pomoci výkonej chladiacej jednotky. Udržanie chladu je možné veľmi jednoducho podporiť tiež pridaním chladiacich vložiek, ktoré nájdete v balení. Benefitom tohoto produktu je však režim ohrievania. Ten se postará o vnútornú teplotu potravín až 60 °C. Obe tieto funkcie sú umožnené tepelnou izoláciou plášta chladničky. Ak nastane situácia, kedy nie je potrebné ohrievať či chladiť na maximálny výkon, aktivujte režim ECO. Ten výkon produktu utlmí, pričom výrazne šetrí spotrebu energie.

Sencor SCM 2130

Praktické napájanie troma rôznimi cestami

Pre veľmi komfortné cestovanie autom vybavil Sencor tento prístroj niekoľkými skvelými opatreniami. Patrí medzi ne najmä spôsob napájania chladničky. Voliť môžete slobodne hneď z troch alternatív podľa toho, ktorá sa vám práve bude hodiť najlepšie. Prvou možnosťou je napájanie cez kábel do 220V zásuvky. Druhým variantom je napájanie z 12V autoadaptéra, čo je pochopiteľne vhodné najmä počas cestovania vozidlom. Poslednou možnosťou je nabíjanie cez USB kábel, ktorá vám umožňuje napájať prístroj napríklad z powerbanky. Na bezpečnostné účely bol opatrený tiež poistkou, ktorá sa sama aktivuje, ak vyhodnotí, že napätie sa nachádza buď pod, alebo naopak nad tolerovanou hodnotou, a chladničku vypne. Bude tak eliminované riziko kompletného vybitia autobatérie.

Sencor SCM 2130

Praktický cestovný partner

Čo je počas cestovania s autochladničkou najdôležitejšie? Predsa jej maximálna praktickosť. Presne preto k nej v Sencor nechali nainštalovať širokú rukoväť na bezproblémovú manipuláciu. Bude sa vám tak naozaj dobre držať v ruke. Rukoväť má ešte ďalšiu funkciu. Pokiaľ ju zapriete o spodnú hranu veka, slúži tiež ako jeho vzpera. Veko zostane samo otvorené a vy si môžete nerušene vyberať z obsahu chladničky. Údržba je tiež úplne jednoduchá, postačí vám k nej vlhká handrička či hubka. Aj pri maximálnom výkone chladnička dosahuje hlučnosť iba 42 dB, čo je ďalšia z jej mnohých výhod.

Sencor SCM 2130

Obsah balenia

 • Autochladnička
 • Napájací kábel 12 V
 • Napájací kábel 220 V
 • Napájací kábel USB
 • 2 chladiace vložky

Vlastnosti
Vnútorný objem: 30 l
Využiteľný objem: 29 l
Vrátane 3 chladiacich vložiek
Zvládnem chladenie, ale ponúkam aj funkciu ohrevu
Štýlový dizajn, ideálny na použitie doma aj v prírode
Veľká rukoväť na jednoduché prenášanie na piknik a kempovanie
Som tichá. Maximálna hladina hluku: 42 dB(A)
3 možnosti napájania
AC 220 – 240 V
DC 12 V – 12 V automobilová zástrčka
napájanie cez 5 V USB – napríklad z powerbanky
Príkon: 55 W / 45 W / 10 W
Len 10 W v režime ECO
Maximálny chladiaci výkon 18 °C až 20 °C pod okolitou teplotou
Maximálny výkon ohrevu až 50 – 60 °C
Izolácia: Cyklopentán
Rozmery (š × v × h): 460 × 440 × 292 mm
Hmotnosť: 5,1 kg

Rozmery a hmotnosť
Výška: 44 cm
Šírka: 46 cm
Hĺbka: 29,2 cm
Hmotnosť: 5,1 kg
Farba: zelená s bielou

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.