Bezvrtuľový ventilátor Sencor SFT 3703WH s elegantným dizajnom sa hodí do každého moderného interiéru. Vďaka absencii viditeľných lopatiek je nielen štýlový, ale aj bezpečný, najmä pre domácnosti s deťmi. Ponúka 3 rýchlosti a 3 režimy - normálny, prírodný a nočný, vďaka čomu si môžete prispôsobiť prúdenie vzduchu vašim potrebám.
Bezvrtuľový ventilátor Sencor, 37"/95 cm, 3 rýchlosti, 3 režimy, horizontálna oscilácia 50°, max. prietok 2,1m3/min, max. rýchlosť 3,3m/s, 56dB, 50 W


Letné osvieženie

Dekoratívny doplnok
Pre lepšiu distribúciu vzduchu je možné zapnúť horizontálnu osciláciu v rozsahu 50°. Dotykový ovládací panel a LED displej umožňujú jednoduché a intuitívne ovládanie. Pre maximálne pohodlie je ventilátor Sencor SFT 3703WH vybavený aj diaľkovým ovládaním a 15-hodinovým časovačom. Funkcia farebného podsvietenia vám ponúka na výber z 3 farieb dekoratívneho podsvietenia.
Radi by ste sa dozvedeli viac o značke Sencor?
V našom článku sme sa zamerali na predstavenie značky Sencor. Priblížime vám jej filozofiu, či vznik a ako získala ocenenie SuperBrands Slovakia.
Bezvrtuľový ventilátor Sencor SFT 3703WH
Špecifikácia
Veľkosť: 37" / 95 cm
3 rýchlosti / 3 režimy
Výber farby dekoratívneho podsvietenia
Horizontálna oscilácia 50 °
Dotykové ovládanie s LED indikátormi
15-hodinový časovač
Diaľkové ovládanie
Bezpečný v dosahu detí
Maximálny prietok ventilátora: 2,1 m3/min
Maximálna rýchlosť vzduchu: 3,3 m/s
Maximálna hladina hluku: 56 dB(A)
Príkon: 50 W
Fyzické vlastnosti
Farba: Biela
Výška: 95 cm
Šírka: 32 cm
Hĺbka: 32 cm
Hmotnosť: 4,5 kg
Dĺžka napájacieho kábla: 1,5 m
| Typ prístroja | Stĺpový ventilátor |
|---|
| S aplikáciou | Nie |
|---|
| Počet rýchlostí | 3 |
|---|
| Príkon | 50 W |
|---|
| Výška | 95,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 32,00 cm |
| Hĺbka | 32,00 cm |
| Hmotnosť | 4,5 kg |
| Farba | Biela |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.